Wi-Fi або 3G?

    Wi-Fi або 3G? На початку минулого року 25 млн українців користувалися мобільним інтернетом, що становить добру половину населення країни. Причинами цього є недорогі тарифи, можливість підключитися, не знаючи і не питаючи ніяких паролів, і відносна доступність мережі.


    Мобільний інтернет - це недорого, практично і, як виявляється, безпечно. Багато громадських точок доступу Wi-Fi просять вводити особисті дані або хоча б переглядати рекламу. Не завжди хочеться в черговий раз вводити свої особисті дані - самі розумієте, а іноді це може бути небезпечно з точки зору приватності. Часто зловмисники намагаються перехопити трафік.

                                                                           Карта покриття 3G українськими операторами                                                                           


    Більше того, «вайфай» «вайфаю» не рівня. Кафе, бари та ресторани пропонують більш якісний інтернет, ніж точки доступу в громадських місцях, якими, до того ж, приходять поласувати чимало бажаючих. Що до підключення в метро, ​​то тут свої нюанси: ми рідко проводимо в підземці більше 10 хвилин. Дочекалися поїзда - помчали далі. А під час цієї недовгострокової паузи підключатися до мережі відверто лінь.

    Що ж до підключення при використанні ноутбука і планшета, то 3G - це дорогувато, недостатньо швидко і просто недоречно. 3G - чудова можливість для смартфона, коли ви йдете, не відриваючись від екрану на ходу, переглядаючи стрічки новин в соціальних мережах. Але використовуючи ноутбук або планшет, рідко доводиться багато рухатися. Тоді, будьте ласкаві, пароль від Wi-Fi.


    У плані Wi-Fi українцям пощастило ще й тому, що він у нас дуже рідко платний, на відміну від Америки або Європи. Та й не звикли ми платити за те, що може і повинно бути по праву безкоштовним.


    Висновок: 3G - для телефону, Wi-Fi - для ноутбука. Звичайно, ви можете використовувати те, що вам до душі. Але ми говоримо про те, як було б зручніше. Користуйтеся інтернетом з розумом і не забувайте, що крім нього є реальне, більш захоплююче життя.

 

Читайте також: Швидкість Інтернету у світі: де найшвидший Wi-Fi?

Опубліковано:

2016-03-25

Розділ: Шкільна освіта