Репетиторська школа "Букі" візьме участь в ярмарці вакансій "Імпульс 2013"


Хочемо Вам повідомити, що Репетиторська школа "Букі" візьме участь у київській ярмарці вакансій "Імпульс 2013", що традиційно відбувається на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Запрошуємо і Вас відвідати цю подію!

 

Репетиторська школа "Букі" буде представлена окремим стендом. Тут Ви зможете поспілкуватися з засновниками школи та отримати більш детальну інформацію про її діяльність. 

 

Викладачі, що хочуть долучитися до нашої команди, зможуть зареєструватися у базі даних репетиторів прямо на ярмарці. Також ми розповімо про те, як здійснюється робота школи з репетиторами, на які важливі моменти потрібно звернути увагу репетиторам у роботі з нашими адміністраторами, та чим робота з школою Букі відрізняється від роботи з іншими репетиторськими центрами. 

 

Учні та студенти можуть познайомитися з найдосвідченішими репетиторами школи (які теж будуть присутні на ярмарці), задати їм питання та більше дізнатися про сучасні методики навчання, які вони реалізують у своїй роботі. 

 

Також буде представлена програма онлайн навчання. Нагадуємо, що Репетиторська школа "Букі" перша в Україні школа, яка реалізує повноцінну програму онлайн курсів по підготовці до ЗНО. Крім того, нагадуємо, що оналйн уроки є безкоштовними. Отже відвідувачі ярмарки дізнаються як можна користуватися перевагами безкоштовного дистанційного навчання в Україні.

 

Ярмарка вакансій "Імпульс 2013" відбуватиметься 9 квітня з 10:00 до 17:00 в холі радіофізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою проспект Академіка Глушкова 4Г (метро Виставковий центр). Більше інформації про ярмарку та інших її учасників Ви зможете знайти тут.

 

Приходьте та запрошуйте своїх друзів. Будемо раді поспілкуватися з Вами та відповісти на Ваші питання!

 

Опубліковано:

2013-04-07

Розділ: Шкільна освіта