Запрошуємо до співпраці репетиторів з усієї України!

Ми об’єднуємо репетиторів з усієї України!

 

Якщо Вам подобається працювати з дітьми, Ви володієте ґрунтовними знаннями та хочете заробляти своїм розумом – ми чекаємо Вас у нашій команді! Для цього Вам потрібно заповнити анкету на сайті та пройти коротку співбесіду.


Діяльність школи та робота наших репетиторів направлена на підвищення середнього рівня освіти школярів та студентів. На даний момент рівень роботи вчителів більшості шкіл є незадовільним. Ми хочемо переконати нові покоління в тому, що бути освіченим, вміти мислити та аналізувати, прагнути постійно розвиватись в різних напрямках – це те, що необхідно для успішної самореалізації в житті.


Кожні два-три місяці ми проводимо невеликі семінари для наших репетиторів. Вони є корисними як для початківців, так і для досвідчених викладачів. Ми розглядаємо такі теми: які проблеми виникають в учнів та як з ними боротися?, методики викладання, як проводити пробний урок? та інші. Ці семінари є безкоштовними і направлені на підвищення якості роботи наших репетиторів. Ми переконані, що найкраща реклама нашої школи – це знання наших учнів. З питань стосовно проведення семінарів, Ваших пропозицій та тем обговорення можете звертатись за телефонами rjvgfys], або пишіть на e-mail info@buki.com.ua. Репетитори, що вже відвідали семінар отримують прерогативу в розподілі нових учнів.

 

За цим посиланням реєстрація репетитором на сайті компанії.

 

З найкращими побажаннями Репетиторська компанія Букі!

 

Опубліковано:

2011-12-09

Розділ: Шкільна освіта