Ви любите викладати? Бажаєте працювати приватним репетитором? Шукаєте учнів? Репетиторська компанія "Букі" запрошує до співпраці репетиторів з усіх міст України.

 

Для початку роботи з компанією, зареєструйтеся на сайті за цим посиланням.
Це необхідно для успішної роботи репетитора з менеджером.

Зареєструватися

 

 

Детально:
Введіть адреcу своєї пошти та придумайте пароль для майбутніх входів в особистий кабінет. На цю адресу прийде лист з Вашими даними (логін і пароль) та посилання на активацію анкети. Перейдіть за посиланням та заповніть свою анкету.

  

Ми рекомендуємо репетиторам заповнювати дані про себе детально та правдиво. Обов'язковою для заповнення є така інформація: прізвище та ім'я, номер телефону, місто проживання, предмети, які викладаєте та рівень який надаєте, ваш досвід та очікувана ставка. Ви також за бажанням можете вказати дані про освіту (університет та отриманий ступінь), вказати свою адресу (не обов'язково точну), яка буде показана на карті репетиторів України, дні та години прийому учнів, skype якщо Ви маєте можливість проводити заняття онлайн. Ну і, звичайно, про свої особисті якості та переваги репетитор може також розповісти і внести ці дані в поле додаткової інформації.

 

Анкета репетитора виглядає завершеною, якщо в ній є фотографія репетитора. Рекомендуємо Вам завантажити свою портретну фотографію - це покращить позиціонування анкети на сайті. Заповнивши всі поля та завантаживши своє фото, обов'язково збережіть дані.

 

Вашу анкету перевірить та опублікує на сайті адміністратор. Це станеться протягом 1-2 тижнів після реєстрації.

Після того, як анкета опублікована ви можете чекати, що Вам зателефонує менеджер та запропонує заняття з кимось з учнів.

 

Часто нам задають таке питання: Коли в мене з'явиться новий учень? Ми не можемо дати точну відповідь, але можемо пояснити яким чином репетитори отримують замовлення. Тут два варіанти.

Перший варіант. Вашу анкету на сайті компанії помітив клієнт та виявив бажання займатися з Вами. Менеджер зв'язується з клієнтом і якщо інформація правдива, то телефонує Вам і надає інформацію про учня. Репетитор, звичайно, може погодитися на замовлення, а може й відмовитися. В разі відмови, менеджер шукає іншого репетитора.

Другий варіант. Клієнт надав інформацію щодо учня, вказав свої побажання та попросив підібрати репетитора. В такому випадку замовлення передається тому репетитору, що найкраще підходить під вимоги клієнта і має найвищий рейтинг серед інших репетиторів.

 

У Вас може виникнути питання як формується рейтинг репетиторів?

 

Рейтинг репетитора - це сума балів, які отримує репетитор за відгуки клієнтів, детально заповнену анкету, наявність фотографії, а також за ведення особистого блога. Бали виставляє адмінстратор компанії.

 

 

На останок декілька слів про можливості, які репетитор отримує після реєстрації:

1. Редагування власної анкети.

2. Доступ до архіву замовлень. Там зберігаються всі дані про клієнтів з якими Ви працюєте чи працювали раніше.

3. Можливість переглядати і отримувати потенційні замовлення в розділі "Мої заявки". Це вакантні замовлення, які пропонуються на вибір репетиторам.

 

Зареєструватися

 

Якщо у Вас ще залишилися питання, ми радо на них відповімо. Напишіть нам листа на емейл [email protected]