Відгуки відвідувачів про сайт

Поточна оцінка 4.57 від 1646 користувачів.

Поділіться враженнями про Букі.

На цій сторінці відображатимуться відгуки та коментарі про досвід роботи з Букі.

Залишити відгук можуть зареєстровані репетитори або відвідувачі, які підтвердили свою особу через електронну пошту чи соціальні мережі.

Якщо маєте питання чи зіткнулися з проблемою при роботі з сервісом, будь ласка, напишіть нам на [email protected]. Протягом 1-2 днів ми детально розглянемо ваш запит.

Дякуємо за вашу активність!

Допоможіть нам стати краще!

Всі відгуки

Виктория

Опубліковано 4 днi тому
Виктория id: 2292

Дякуємо за чудового викладача з біології Чупову Тетяну Анатоліївну! Якісний рівень підготовки дозволив отримати високий бал на НМТ - 196!!! Велика подяка вчителю за професіоналізм та сайту Buki, за те що рекомендував саме Тетяну Анатоліївну! Дуже вдячні!

Відповідь компанії

Вікторіє, дякуємо за ваш відгук! Нам надзвичайно приємно, що наша платформа допомогла вам у пошуках професійного репетитора, і ви отримали високий бал на НМТ 📚🌟

Інна

Опубліковано 4 днi тому
Інна id: 2291

Не маю уяви як виглядає пропозиція викладача на сторінці студента який шукає репетитора. Але факт-ти можеш будет талановитим та крутим і знайти 0 студентів на Букі. Не рекомендую.

Відповідь компанії

Інно, дякуємо за ваш відгук. Нам прикро, що вам поки не вдалося знайти учнів через наш сайт. Радимо попрацювати над вашим профілем викладача: додати сертифікати, попрацювати над додатковою інформацією, додати оголошення, вести блог. Це все покращить ваш рейтинговий бал, а також зробить вашу анкету більш привабливою для потенційних учнів.

Тетяна

Опубліковано 15 днів тому
Тетяна id: 2289

Чому заявки ,що поступають вже через 5 хв стають не дотупні?

Відповідь компанії

Тетяно, всі актуальні для вас замовлення є у вашому особистому кабінеті викладача в розділі "Нові замовлення". На заявку призначаються ті викладачі, яких обрав учень. Якщо у вас виникли питання щодо конкретних замовлень, то ми будемо раді відповісти на них за нашою поштою [email protected].

Пасічник

Опубліковано 15 днів тому
Пасічник id: 2288

Доброго дня!мій репетитор з української мови Оксана Цапенко,мені дуже легко було.дуже гарно і зрозуміло все розповідала.

Відповідь компанії

Раді, що викладач вам сподобався! Звертайтесь до нас за іншими репетиторами:-) 🙌📚

Юлія

Опубліковано 16 днів тому
Юлія id: 2287

Чудово, свіпрацювати.

Відповідь компанії

Юліє, дякуємо за позитивний відгук! Наша команда завжди працює над тим, щоб забезпечити найкращі умови для співпраці. 🙌💚

Світлана

Опубліковано 17 днів тому
Світлана id: 2284

Все подобається

Відповідь компанії

Світлано, дякуємо, що обрали BUKI! 💚

Предко Віра

Опубліковано 19 днів тому
Предко Віра  id: 2283

Репетитор Глінка Єлизавета навчає мене грати на гітарі. Дуже талановита, терпляча, ввічлива. Дуже дякую сайту і особливо самому репетитору.

Відповідь компанії

Віро, дуже раді, що ви задоволені викладачем і роботою сайту. Спасибі за вашу підтримку та відгук! Це дуже важливо для нас 💚

Наталья

Опубліковано 20 днів тому
Наталья id: 2282

Моя донька займається клас саксофон з чудовим та професійним вчителем Коваль Віталій. Дуже вдячна за терпіння і професіональний підхід. Дякую. Наталья

Відповідь компанії

Наталю, дякуємо за зворотній звʼязок. Раді, що викладач вам підійшов! 😍 Якщо вам потрібна допомога з пошуком репетиторів з інших предметів, з радістю допоможемо вам знову! 💚

Світлана Колегаєва

Опубліковано 20 днів тому
Світлана Колегаєва id: 2281

Займаюсь німецькою мовою з Ольгою В.,дуже подобаєтся,професіональний викладач.

Відповідь компанії

Світлано, дякуємо за ваш відгук! Раді, що ви задоволені викладачем 💚

Владислав

Опубліковано 25 днів тому
Владислав id: 2280

Займаюсь Хорватською мовою з Артемом Ф., дуже топовий викладач, дуже приємний, розповідає все дуже зрозуміло, дуже подобатися займатися з ним, мова дуже цікава, дуже приємний та хороший викладач, завдяки букі знайшов і хочу всім також порадити викладача!)

Відповідь компанії

Владиславе, дякуємо за ваш відгук! Раді, що змогли вам допомогти! Бажаємо успіхів у вивченні мови!) 📚

12...165