Англійська з народження: міф чи реальність?

Дитина, котра починає знайомство з англійською мовою, з пелюшок, може досягнути того ж рівня знань в іноземній мові, що і в рідній. Ми починаємо вчитись говорити не з того моменту, коли промовляємо перше слово, а на багато раніше.

Підготовчі етапи проходять від народження і, приблизно, до 3-х років. Відбувається формування артикуляційної бази, дитина намагається відтворювати звуки, які чує від оточуючих, потім копіює слова і, нарешті, усвідомлює їх значення і починає використовувати їх на практиці. 

Відомо, що єдиний спосіб почати вивчати англійську з народження - створити навколо малечі англомовне середовище. Як це зробити? По-переше, варто почати із колискових, казок та розповідей англійською, і не обов'язково у Вашому виконанні, в інтернеті - достатньо матеріалу, для прослуховування, на всі смаки. По-друге, хоча б, двічі на тиждень організувати заняття із вчителем, за спеціальною програмою, для самих маленьких. Вже ці два кроки допоможуть малечі зануритися в іноземну мову, майже, як у рідну. 


Дитина чує звуки і на підсвідомості вони закарбовуються, в її пам'яті, як щось буддене, знайоме, і в майбутньому вивчаючи англійську, вона не відчуває страх, у неї повністю відсутній бар'єр, той самий, всім відомий бар'єр... Адже, як можна стресувати від того, що ти "вбираєш" з молоком матері?


Наймолодшому моєму учню було 8 місяців. Уроки проходили в ігровій формі і закінчувалися до того, як він втрачав цікавість та відчував втому. Запорука успіху - часте повторення, для того, щоб інформація відклалась, дитина має почути іі близко 50-и разів. Пісні, вірші, казки та загадки, все це - ігрові методики, які дозволяють малюку засвоїти мову без напруги, в зрозумілій формі.Підсумуємо: урок, для юного поліглота - це коротка гра, обов'язково, з домашнім завданням, для повторення, з яким допоможе мама чи няня, "Repetion is the mother of learning", не забуваємо.

Існує думка, що раннє навчання англійської мови - міф, проте наукові дані підтверджують, що діти, які почали вивчвти англійську до 3-х років, показують значно кращі результати, ніж ті хто взявся до вивчення іноземної мови в більш старшому віці. Крім того, малюки, які можуть говорити зразу двома мовами, відрізняються кращим абстрактним мисленням, мають кращі результати по математики, ніж їхні однолітки, які розмовляють лише однією мовою.

Деякі батькі остерігаються, що дитина, яка почала вивчати англійську з пелюшок, почне змішувати дві мови і не зможе правильно говорити ні на одній із них. На справді, таке відбувається дуже рідко, і виключно, на самих ранніх стадіях, коли дитини тільки починає говорити. Нейробіолог Патріція Куль, після проведення численних експериментів, доказала, що маленькі діти легко переходять з однієї мови на іншу, і ті хто вивчає англійську, як другу мову, до 3-х річного віку, розуміє, що українська та англійська - це не одна мова. Вже в шкільному віці дитина втрачає здатність засвоювати чужу мову, тим способом, яким вона засвоювала рідну мову, так як у неї повністю сформовані навики спілкування українською. 

Таким чином, раннє вивчення англійської мови - не лише можливе, а й необхідне, так як воно допомагає прискорити розвиток дитини. Період раннього дитинства характеризується швидкими темпами фізичного і психічного розвитку дитини, що зумовлено інтенсивним дозріванням органів чуття. Англійська має місце бути, не лише з пелюшок, а й до народження, малюк вже у 16-20 тижнів реагує на зовнішні шуми і звуки: шум струму крові, серцебиття, голос матері. Вухо - перший орган чуття, що формується у дитини. 
 

Рейтинг:5 из 5

На основе отзывов 1 пользователей

Автор: Юлія К.

Редакция не несет ответственности за наполнение блогов, они есть персональным мнением автора

Нужен репетитор?

Выбирай лучших преподавателей на сервисе Буки!

Другие статьи преподавателя

Регистрируйся как репетитор на BUKI!

Бесплатная регистрация за 10 минут

Занятия персонально или по Skype

Оплата напрямую от ученика

Также читайте раздел «Блоги репетиторов»:

Секретные методы изучения иностранного языка

В этой статье мы рассмотрим три секретных метода, которые могут помочь вам усвоить новый язык быстрее и эффективнее. Статья содержит ссылки на платформы и вебсайты, которые вам помогут в этом.

Автор: Христина Я.

Як досягти тонкої талії?

Тонка талія: міфи та реальність

Автор: Анастасія Ш.

Цукрозамінники

Переваги та недоліки

Автор: Анастасія Ш.

Відпочинок від тренувань

Правильно організований відпочинок допомагає зберегти і покращити результати тренувань

Автор: Анастасія Ш.

Verben mit Präpositionen у німецькій мові у німецькій мові. Дружній путівник для початківців

Сьогодні ми поговоримо про один із важливих аспектів німецької мови - Verben mit Präpositionen (дієслова з прийменниками).

Автор: Ярослав Т.

Зв'язок між гормонами та тренуваннями

Важливість фізичної активності для підтримки гормонального балансу та загального здоров'я.

Автор: Анастасія Ш.

Другие новости:

;