Артиклі в англійській мові

Подробнее»Все блоги пользователя

Артиклі – це важливі граматичні слова, які використовуються в англійській мові для визначення іменників. Вони допомагають нам зрозуміти, чи йде мова про конкретний чи невизначений предмет, і роблять нашу мову більш чіткою та точною.

В англійській мові є три основних типи артиклів:

 • A/An: Ці артиклі називаються невизначеними. Вони використовуються перед іменниками в однині, щоб вказати на те, що ми говоримо про щось невизначене, про що мовець або слухач не знає. Наприклад, "I saw a dog in the park." (Я бачив собаку в парку.)
 • The: Цей артикль називається визначеним. Він використовується перед іменниками в однині та множині, щоб вказати на те, що ми говоримо про щось конкретне, про що мовець і слухач знають. Наприклад, "I saw the dog that I met yesterday." (Я бачив собаку, яку я зустрів учора.)
 • Нульовий артикль: Це означає, що перед іменником не використовується жодний артикль. Нульовий артикль використовується в декількох випадках, наприклад, з незліченними іменниками (water, air, love), з власними іменниками (Ukraine, John, Paris), з географічними назвами (France, the United States), з абстрактними іменниками (happiness, freedom, knowledge).

Використання невизначених артиклів (A/An):

 • A/An використовується перед іменниками в однині, коли ми говоримо про щось невизначене, про що мовець або слухач не знає.
 • A використовується перед іменниками, які починаються з приголосного звуку. Наприклад, a dog, a book, atable.
 • An використовується перед іменниками, які починаються з голосного звуку. Наприклад, an apple, an orange, an elephant.
 • Винятки: перед деякими словами, які починаються з голосного звуку, але вимовляються з приголосним звуком, використовується a. Наприклад, a university, a one-hour class, a European country.

Використання визначеного артикля (The):

 • The використовується перед іменниками в однині та множині, коли ми говоримо про щось конкретне, про що мовець і слухач знають.
 • The використовується:
  • З іменниками, які вже згадувалися раніше в розмові. Наприклад, "I saw a dog in the park. The dog was very friendly." (Я бачив собаку в парку. Собака була дуже дружня.)
  • З унікальними іменниками, такими як власні імена (the Eiffel Tower, the Mona Lisa), географічні назви (the United States, the Amazon River), з назвами континентів (the Americas, the Middle East), з назвами груп людей (the Beatles, the United Nations).
  • З абстрактними іменниками, які використовуються в узагальненому значенні (the sun, the moon, theair).
  • З іменниками в множині, коли ми говоримо про всю групу предметів як про ціле (the children were playing in the park, the flowers were beautiful).

Використання нульового артикля:

 • Нульовий артикль використовується в декількох випадках:
  • З незліченними іменниками (water, air, love, food, money).
  • З власними іменниками (Ukraine, John, Paris, New York).
  • З географічними назвами (France, Spain, the United States).
  • З абстрактними іменниками, які використовуються в узагальненому значенні (happiness, freedom, knowledge, beauty, music).
  • З деякими виразами часу (at night, in the morning, on Sunday).
  • З деякими ідіомами та стійкими виразами.

Винятки з правил:

 • Існують деякі винятки з правил використання артиклів. Наприклад, з деякими іменниками в однині можна використовувати як визначений, так і невизначений артикль, залежно від значення. Наприклад, "I have abook" (у мене є книга, тобто я маю книгу взагалі), але "I have the book I was looking for" (у мене є книга, яку я шукав, тобто я маю конкретну книгу).
 • З деякими іменниками в множині не використовується жодний артикль, навіть якщо вони згадуються вдруге. Наприклад, "I like cats and dogs" (я люблю котів і собак).

Вправи:

 • Щоб краще зрозуміти, як використовувати артиклі, важливо практикуватися. Ви можете робити це, виконуючи вправи, які допоможуть вам розрізнити різні типи артиклів і навчать вас використовувати їх правильно.
 • Існує багато онлайн-ресурсів, які пропонують вправи з артиклів. Ви також можете знайти вправи в підручниках з англійської мови та інших навчальних матеріалах.

Рейтинг:5 из 5

На основе отзывов 1 пользователей

Автор: Михайло І.

Редакция не несет ответственности за наполнение блогов, они есть персональным мнением автора

Нужен репетитор?

Выбирай лучших преподавателей на сервисе Буки!

Другие статьи преподавателя

Регистрируйся как репетитор на BUKI!

Бесплатная регистрация за 10 минут

Занятия персонально или по Skype

Оплата напрямую от ученика

Также читайте раздел «Блоги репетиторов»:

Деніел Ліберман: Історія людського тіла. Еволюція, здоров'я та хвороби

Данієл Ліберман (Daniel Lieberman) – відомий антрополог та професор Гарвардського університету, який досліджує еволюційну біологію людини, зокрема фізичну активність та її вплив на здоров'я.

Автор: Анастасія Ш.

Фітнес для мами: як знайти час на тренування з малюком?

Ця стаття пропонує поради та ідеї для того, щоб залишатися у формі, навіть маючи маленьку дитину на руках.

Автор: Анастасія Ш.

Групові заняття чи репетитор: що обрати для вивчення предмета?

Чи краще вчитися на групових заняттях разом з іншими, чи віч-на-віч з репетитором?

Автор: Вікторія П.

Стратегії для покращення оцінок з математики: поради для учнів та батьків

Стаття пропонує стратегії для покращення оцінок з математики, включаючи регулярну практику, використання різних ресурсів і підтримку від батьків.

Автор: Вадим П.

Подорож у часі: культура та мистецтво древнього Єгипту

Культура стародавнього Єгипту є однією з найбільш величних і впливових цивілізацій світу. Її спадщина охоплює різні аспекти життя, включаючи мистецтво, архітектуру, релігію та соціальну структуру.

Автор: Олександра К.

Класифікація хімічних реакцій

Вашим основним інструментом у вивченні та дослідженні хімії є саме реакції. Однак щоб розібратися у їхньому різноманітті необхідно розумітися на класифікації та уміти її правильно застосовувати.

Автор: Юлія Р.

Другие новости:

;