Чому кожному репетитору варто почати вести блог у соціальній мережі?

Багато хто реєструє акаунти в соціальних мережах для спілкування з друзями, сім’єю або просто знайомими та для обміну цікавими подіями з фоловерами. Проте зараз усе частіше можна натрапити на сторінки, де люди не тільки показують своє життя, а й продають уроки, авторські курси або вебінари, консультації у сферах іноземних мов, саморозвитку, моди, правильного харчування і т.д. Отож, соціальні мережі можуть стати платформою для ведення власного бізнесу та монетизації.

Варто зазначити, що почати заробляти гроші, наприклад, в Інстаграмі можна і без мільйонної аудиторії. Достатньо навіть буде 100-200 підписників, але всі вони мають бути зацікавленими у вашому продукті. Це так звана цільова аудиторія. Якщо ваш блог, наприклад, про англійську для маленьких дітей, то він точно буде корисним для батьків та підлітків, які хочуть викладати цю мову в майбутньому.

Тепер я хочу розкрити питання, чому кожному репетитору варто почати вести блог у соціальній мережі. Приступити треба з того, що завдяки блогу про вас можуть дізнатися потенційні учні. Наприклад, якщо у вас звільняється місце для занять з вашого предмету, то ви можете дати оголошення про це на своїй сторінці, а як наслідок обов’язково знайдеться людина, яка б хотіла з вами займатися. Але є ризик, що учню може не підійти ваш підхід до викладання, тому він швидко від вас піде. Для того, щоб такого не сталося, можна ділитися планами своїх уроків або навіть їх записом у дописах. Так ваші фоловери будуть розуміти, чи підходить їм ваша методика у викладанні предмету, а до вас будуть приходити тільки ті люди, яких все влаштовує, і вони готові співпрацювати на довгостроковій основі.

Корисною можливістю також є продаж власного продукту на сторінці блогу: курсів, вебінарів, консультацій, методичок, воркбуків. Як правило, у досвідченого викладача багато хто питає про їх шлях, якісь секрети у викладанні та поради. То можна ж цю всю інформацію або її частину подати за плату. Тільки на старті продажу інфопродукту, варто розділити матеріал на безкоштовну, де буде подана базова інформація, та платну, де вже дані будуть розміщені для поглибленого вивчення, частини. За допомогою безкоштовної частини підписники зрозуміють, чи варто їм купувати вашу роботу і чи необхідною вона для них є. Як варіант, можна ще робити розіграші ваших робіт. Але коли у викладача вже є багато відгуків по продуктах, краще дуже часто це не роботи.

Не можна не зазначити, що завдяки блогу можна знайти велику кількість однодумців, познайомитися з багатьма прекрасними людьми та колегами, які також діляться своїми знаннями по викладанню простими словами. Так репетитори можуть об’єднати свої знання і досвід та втілити разом у життя якусь ідею по предмету, який вони викладають.

З часом, коли ваш блог буде вже великим, є хороша можливість вийти на новий рівень – відкрити свою онлайн-школу. За вашою сторінкою в соціальній мережі точно почнуть стежити інші викладачі-репетитори, люди, що спеціалізуються на менеджменті, розробці стратегій розвитку бізнесу та будуванні хороших стосунків із клієнтами. Всі ці люди можуть об’єднатися зі спільною метою – відкрити онлайн-школу. А це значно підвищить планку доходу кожного з учасників команди.

Підсумовуючи, хочу сказати, що кожному репетитору дійсно варто почати вести свій блог у соціальній мережі для необмеженості додаткового доходу, високого потенціалу розвитку і можливості масштабування, адже блог дає можливість дізнатися про вас новим учням, продати ваші курси, вебінари, методички, вокабуляри та надати консультації по предмету, познайомитися з колегами та об’єднати досвід і знання, щоб вийти на новий рівень.

Рейтинг:5 из 5

На основе отзывов 1 пользователей

Автор: Дар'я Н.

Редакция не несет ответственности за наполнение блогов, они есть персональным мнением автора

Нужен репетитор?

Выбирай лучших преподавателей на сервисе Буки!

Другие статьи преподавателя

Регистрируйся как репетитор на BUKI!

Бесплатная регистрация за 10 минут

Занятия персонально или по Skype

Оплата напрямую от ученика

Также читайте раздел «Блоги репетиторов»:

Деніел Ліберман: Історія людського тіла. Еволюція, здоров'я та хвороби

Данієл Ліберман (Daniel Lieberman) – відомий антрополог та професор Гарвардського університету, який досліджує еволюційну біологію людини, зокрема фізичну активність та її вплив на здоров'я.

Автор: Анастасія Ш.

Фітнес для мами: як знайти час на тренування з малюком?

Ця стаття пропонує поради та ідеї для того, щоб залишатися у формі, навіть маючи маленьку дитину на руках.

Автор: Анастасія Ш.

Групові заняття чи репетитор: що обрати для вивчення предмета?

Чи краще вчитися на групових заняттях разом з іншими, чи віч-на-віч з репетитором?

Автор: Вікторія П.

Стратегії для покращення оцінок з математики: поради для учнів та батьків

Стаття пропонує стратегії для покращення оцінок з математики, включаючи регулярну практику, використання різних ресурсів і підтримку від батьків.

Автор: Вадим П.

Подорож у часі: культура та мистецтво древнього Єгипту

Культура стародавнього Єгипту є однією з найбільш величних і впливових цивілізацій світу. Її спадщина охоплює різні аспекти життя, включаючи мистецтво, архітектуру, релігію та соціальну структуру.

Автор: Олександра К.

Класифікація хімічних реакцій

Вашим основним інструментом у вивченні та дослідженні хімії є саме реакції. Однак щоб розібратися у їхньому різноманітті необхідно розумітися на класифікації та уміти її правильно застосовувати.

Автор: Юлія Р.

Другие новости:

;