Чому ні школа, ні курси англійської мови не ефективні

Є декілька причин чому дитина не хоче вчити англійську мову. 

1) Вчитель у школі не зацікавлює дітей у вивченні мови. Заняття проходять у виді 'книга, завдання - відповіді, граматика і ще граматика і ще раз граматика'. Чи це є ефективно? :) Ні. Той підхід може і підійшов би дорослому, але не дитині, яка хоче навчання у формі ГРИ і знати тільки те, що їй або йому необхідно у даному віці.

2) Дитина вчиться по системі' Списав (відповіді до книги) -провірили-списав контрольну у сусіда ' і вчителя це влаштовує. Як це визначити? :) Легко! Дитина не вміє говорити англійською! Ні писати! Хоча і у школі має хороший бал :) 

3) Шкільні книги або застарілі або нові та класні, але дитина все ще погано вчиться. Все легко. Їй просто не цікаво. Проблема - не кваліфікований вчитель. 

4) У школі діє система 'ти не знаєш мій предмет - ти тупий - ігнорування дитини'. У дитини просто купа комплексів, тому вона і захищається тим, що вона не хоче вчити мову, хоча причина у відношенні вчителя до учня.

Це все ситуації моїх учнів. Які подружились зі мною, які дали 2 шанс англійській мові. Мені дуже сумно чути ці реалії із їхніх вуст, але те саме було і у мене у школі. Тільки Хороший педагог може навчити предмету. Я пишаюсь своїми учнями і їх досягненнями. 

Саме головне індивідуальний підхід, позитивний настрій та цікава подача інформації. 

Я у захваті від того, що я можу змінити ставлення людини нарахунок англійської мови, показати безліч переваг, які вона надає не тільки у роботі, але й у загальному. 

Тому це не винна дитини, що вона не знає англійську мову, то біда школи, що вони мають таких пасивних вчителів. 

Людина може все, якщо тільки захоче! :) 

То як саме я зацікавлюю дітей та дорослих

  1. Навчання у формі ГРИ. Відео, пісні, вірші, танці, картки із словами. Діти в захваті, мова навчається, а батьки радіють. 
  2. Чисто заходжу індивідуальний підхід. 
  3. Фокусуюсь на головному, не вчу те, що вже застаріле. 

Смішна ситуація. Мова жива. Вона розвивається. Вона не стоїть на місці, а це означає, що книги, яким вже 10 років, вже не дуже актуальні. Плюс, а вы знали, що є американські, британські, австраліїські та інші акценти? 

І у кожного різні англійські слова і акценти. Якщо дитина буде навчатися у Англії а вчить у школі американську мову(сама про те не здогадуючись, бо ніхто не розказав), то врешті решт, це невірно і їй буде складно перевчитись.

Потрібно знати, що вивчаєш і всі нюанси враховувати теж

4. Вчу розмовну мову. Та як у школі всі викладають граматику, а толку якщо слів не знає дитина. Спочатку слова потім граматика. В кінці самому вже і вимова. 

Навчаю дорослих чітко сприраючичь на їхню ціль. Матеріали збираю сама. Не беру замовлення такі як 'у мене є 3 місяці, треба мову вивчити. Рівень 0, мені 30'. Так не піде. Для дорослих навчання мови проходить вже те так швидко як для дітей. Мы дорослі вже не так добре запам'ятовуємо все нове. Тому таким клієнтам я відмовляю на жаль. Краще найміть перекладача. І вчіть мову тільки для особистого розвитку довготривало. 

Взнаєте себе? То звертайтеся до мене, Вікторії Володимирівної. Давайте вчити мову разом цікаво та корисно. 

 

10 причин вивчати англійську мову 

Як Ви могли відмітити, серед іноземних мов англійська стоїть на першому місці і вже давно вийшла на міжнародний рівень. Сьогодні всюди використовується англійська мова – начання, бізнес, подорожі, наука, інтернет, фільми і т. д. Англійська об'єднує безлiч людей і допомагає отримувати знання iз великоï кiлькостi джерел інформації. Якщо Ви все ще сумніваєтеся у користi вивчення англійської мови, то нижче представлено 10 причин, що допоможуть зрозумiти навіщо це Вам потрiбно.

1. Підвищення «вартості» на ринку праці. На яку роботу Ви б не влаштовувалися, найвірогідніше, зіткнетеся iз графою «Іноземні мови». При сьогоднішній конкуренції на ринку праці ця графа може зіграти на Вашу користь, якщо Ви знаєте іноземні мови. Зараз iснує багато міжнародних компаній, а також компаній, які співробітничають з іншими країнами.

2. Тренування пам'яті. Чим більше Ви працюєте iз пам'яттю, тим краще вона працює. В епоху інформаційного суспiльства як ніколи Вам згодиться хороша пам'ять, яку можна тренувати при вивченні іноземних мов.

3. Прослуховування музики. Адже як приємно розуміти, про що співає улюблений іноземний виконавець! І самі пісні стають цікавішими, коли слухаєш їх, розуміючи, про що в них співається.

4. Перегляд фільмів без перекладу. Маючи кабельне телебачення, Ви можете дивитися фільми і передачі багатьох країн. Але для цього, знову ж таки, Вам потрібно знати англійську, оскільки більшість телеканалів англійською мовою. І набагато цікавiше дивитися іноземні фільми без перекладу, оскільки чутний голоста інтонація акторів.

5. У відпустці спілкуватися на мові місцевих жителів. На відпочинку за кордоном Вам може дуже згодитися знання англійськоï, оскільки Ви легко зможете порозумітися з іноземцями, щоб поспілкуватися, або щось у них дiзнатися; під час екскурсій Ви знатимете, про що говорить екскурсовод; ви не загубитеся в місті, оскільки знаєте мову; Ви зможете легко знайти місце, що цікавить Вас, у місті; і, зрештою, краще пiзнаєте країну, спілкуючись iз ïï жителями.

6. Читання спеціальної літератури. В основному досить малу частину літератури перекладають російською мовою (а украïнською ще менше), що позбавляє Вас можливості пізнавати цiнну інформацію. А якщо навіть і перекладають літературу, наприклад, яка Вам потрібна для навчання або роботи, то переклад затримується, як правило, на рік-два (середньостатистичний термін підготовки і перекладу на російську) і інформація вже встигає застаріти. Спеціалізовані сайти теж в основному англомовні. Знання мови (навіть часткове) істотно підвищує можливості здобуття потрібної інформації.

7. Розширення кола спілкування. Інтернет як ніколи розширив можливості зв'язку, тепер можна легко спілкуватися з людиною iз будь-якої країни. Знання англійськоï допомагає знайти цікавих друзів і розширити коло знайомств, завдяки чому життя стає яскравішим і насиченiшим.

8. Життя стає яскравiшим. Майже в кожної людини є хобі, що наповнює ïï життя цікавими та захоплюючими моментами. Чудове хобі — вивчати іноземну мову. Коли незнайома раніше мова стає доступною, Ви можете зрозуміти інших і виразити себе, коли з'являється така можливість.

9. Чудова можливість заробити. Якщо знаєте англійську, то можете займатися перекладом (спеціалізованоï літератури, лекцій, листiв, рефератiв, статей, документів), при цьому, заробивляючи грошi.

10. Додатковi можливостi. Знати яку-небудь iноземну мову нiколи не завадить, адже це розширює горизонт Ваших можливостей у житті. Ніхто з нас не знає, яку користь ці знання можуть принести Вам завтра.

Якщо Ви знайшли для себе вагомі причини для вивчення англійськоï мови, то запрошуємо Вас здiйснити захоплюючу подорож в світ англійської мови і переконатися самим у користі знання англійської мови! Зараз існує велика кількість методик, курсів і учбової літератури, які можуть допомогти Вам у навчанні.

Рейтинг:5 из 5

На основе отзывов 1 пользователей

Автор: Вікторія Р.

Редакция не несет ответственности за наполнение блогов, они есть персональным мнением автора

Нужен репетитор?

Выбирай лучших преподавателей на сервисе Буки!

Другие статьи преподавателя

Регистрируйся как репетитор на BUKI!

Бесплатная регистрация за 10 минут

Занятия персонально или по Skype

Оплата напрямую от ученика

Также читайте раздел «Блоги репетиторов»:

Секретные методы изучения иностранного языка

В этой статье мы рассмотрим три секретных метода, которые могут помочь вам усвоить новый язык быстрее и эффективнее. Статья содержит ссылки на платформы и вебсайты, которые вам помогут в этом.

Автор: Христина Я.

Як досягти тонкої талії?

Тонка талія: міфи та реальність

Автор: Анастасія Ш.

Цукрозамінники

Переваги та недоліки

Автор: Анастасія Ш.

Відпочинок від тренувань

Правильно організований відпочинок допомагає зберегти і покращити результати тренувань

Автор: Анастасія Ш.

Verben mit Präpositionen у німецькій мові у німецькій мові. Дружній путівник для початківців

Сьогодні ми поговоримо про один із важливих аспектів німецької мови - Verben mit Präpositionen (дієслова з прийменниками).

Автор: Ярослав Т.

Зв'язок між гормонами та тренуваннями

Важливість фізичної активності для підтримки гормонального балансу та загального здоров'я.

Автор: Анастасія Ш.

Другие новости:

;