DUO як альтернативний спосіб освоєння іноземної мови

DUO був розроблений Мультимедійною німецькою лабораторією для іноземців від Університету Людвіга Максиміліана в Мюнхені для тих, хто хоче вивчати німецьку мову легко та ефективно. Студенти, які хочуть підготуватися до вступу у німецький вуз, повинні обов’язково використати цей онлайн курс. DUO дозволяє засвоювати мову з усіх чотирьох аспектів і одночасно має на меті надати технічні та практичні знання. Наприклад, на спеціальному курсі технічної мови учні здобувають спеціальні знання з вибраних дисциплін.

За допопомогою DUO можна вивчати німецьку мову в Інтернеті для навчання та роботи. Незалежно від того, початківець ви або просунутий студент, у DUO ви знайдете правильний курс підготовки для навчання в Німеччині. Навіть онлайн-курси для початківців пронизані темами з повсякденного життя студентів німецьких університетів.

З DUO ви можете розвинути такі аспекти мови як читання, слухання, письмо, говоріння, проведення презентацій, написання курсових, бакалаврських та магістерських робіт, читання та розуміння наукових текстів. Ви також можете використовувати DUO для підготовки до TestDaF.

"Uni-deutschTestDaFtraining" - це курс німецької мови, розроблений спільно з Інститутом TestDaF, який готує студентів спеціально до TestDaF. 

Підготовчий курс пропонує:

Оригінальні запитання з усіх частин іспиту TestDaF

Аналіз ваших слабких та сильних сторін

Підтримка та мовні поради

Оцінка ваших шансів на успіх на іспиті TestDaF

Оптимальна підготовка до TestDaF завдяки професійній корекції завдань

Справжні моделі випробування

DUO є надійним курсом:

якщо ви не знаєте базової чи просунутої німецької мови - DUO спеціально та постійно готує вас до навчання або роботи в Німеччині;

ви будете практикувати всі мовні навички: аудіювання, розмову, читання та письмо;

викладачі DUO розмовляють німецькою мовою, мають досвід викладання та надають індивідуальну підтримку для вашого навчання;

зміст курсу DUO розробляється у тісній співпраці з вченими-спеціалістами, щоб ви могли скористатися дидактично обґрунтованими, цілеспрямованими навчальними матеріалами;

ви не прив'язані до часу чи місця.

DUO - супутник на навчання в Німеччині

Від A1 до C1, від повсякденноїдо мови спеціаліста. Незалежно від часу та місця, до або під час навчання ви можете вивчати мову, необхідну для навчання, візиту до Німеччини, для певного предмету чи спеціалізації. Вас супроводжуютьвід привітання німецькою мовою до участі у спеціалізованому семінарі. Будьте готові до всіх ситуацій!

Ви вивчаєте німецьку мову в Інтернеті

Ви студент, науковець або просто хочете вдосконалити свою німецьку мову? На онлайн-курсі німецької мови від DUO ви удосконалите свої навички німецької мови, пізнаєте країну та її жителів, дізнаєтесь багато нового про навчання в Німеччині та опануєтемову та спеціальні знання у тій чи іншій сфері.

DUO для навчальних закладів та компаній

DUO також підходить для використання в навчальних закладах та компаніях: мультимедійна навчальна платформа дозволяє інтегрувати модулі курсів у ваші власні мовні курси. Ви можете використовувати DUO або як доповнення до ваших занять з німецької мови, або як незалежні, гнучкі уроки - разом із вашими викладачами.

Для полегшення навчання також існує програма Duolingo https://ru.duolingo.com/, як безплатна платформа для вивчення мови і коректних перекладів, яка є популярною не тільки серед студентів, а й серед викладачів.

Отже, ці курси чудово підходять не тільки для студентів, а й для вчителі, щоб підвищити свою кваліфікацію. Ви дізнаєтеся все, що потрібно для вашого перебування в Німеччині і вивчитие мову у вузькій спеціалізії. Є курси на всіх рівнях і напрямах. Ви вирішуєте, чи хочете ви вчитися з підтримкою викладача чи без нього.

Рейтинг:5 из 5

На основе отзывов 1 пользователей

Автор: Світлана Б.

Редакция не несет ответственности за наполнение блогов, они есть персональным мнением автора

Нужен репетитор?

Выбирай лучших преподавателей на сервисе Буки!

Другие статьи преподавателя

Регистрируйся как репетитор на BUKI!

Бесплатная регистрация за 10 минут

Занятия персонально или по Skype

Оплата напрямую от ученика

Также читайте раздел «Блоги репетиторов»:

Секретные методы изучения иностранного языка

В этой статье мы рассмотрим три секретных метода, которые могут помочь вам усвоить новый язык быстрее и эффективнее. Статья содержит ссылки на платформы и вебсайты, которые вам помогут в этом.

Автор: Христина Я.

Як досягти тонкої талії?

Тонка талія: міфи та реальність

Автор: Анастасія Ш.

Цукрозамінники

Переваги та недоліки

Автор: Анастасія Ш.

Відпочинок від тренувань

Правильно організований відпочинок допомагає зберегти і покращити результати тренувань

Автор: Анастасія Ш.

Verben mit Präpositionen у німецькій мові у німецькій мові. Дружній путівник для початківців

Сьогодні ми поговоримо про один із важливих аспектів німецької мови - Verben mit Präpositionen (дієслова з прийменниками).

Автор: Ярослав Т.

Зв'язок між гормонами та тренуваннями

Важливість фізичної активності для підтримки гормонального балансу та загального здоров'я.

Автор: Анастасія Ш.

Другие новости:

;