Ідеї для організації зимового відпочинку

З приходом зими діти все більше часу проводять в приміщенні і часто не знають чим зайнятися, крім, як сидіти в соціальних мережах чи грати в комп'ютерні ігри. А насправді ж є так багато всього цікавого. Далі пропонуються ідеї для цікавого зимового відпочинку. Їх можна використовувати, як під час канікул, на вихідних, так і в буденні дні.

Подумайте, яку корисну справу можна зробити, зробіть її разом. Адже багато хто потребує допомоги. Тож варто заоохочувати малюків робити корисні справи, щоб світ ставав трішки добрішим та щасливішим. Ніякі слова про це не матимуть на дитину такого впливу, як конкретні справи.

Заняття мистецтвом підійде всім. Знайдіть трохи часу, якщо вам потрібно працювати вдома (або просто підготуватися до свят), доручивши своїм дітям веселий святковий мистецький проект. Кінцеві результати можливо навіть стануть подарунками або прикрасять ваш дім.

Допоможіть дитині виконувати шкільне домашнє завдання. Їх часто задають і на канікули. І хоча вчителі намагаються зробити ці завдання цікавими та творчими, не завжди дитині хочеться їх виконувати. Ніхто не казав, що це все буде цікаво робити. Приділіть особистий вільний час вашим дітям, щоб допомогти у виконанні будь-яких проектів, які вони повинні виконати, або просто допомогти у виконанні домашніх завдань.

Складання розповіді та оформлення її у вигляді книги разом з вашою дитиною може стати чудовими спогадами про ваші святкові канікули. З молодшими дітьми ви можете складати колективну історію, тоді як старші діти можуть або написати свою, або доповнити та проілюструвати сімейну. Зв’яжіть або заламінуйте свою книгу, щоб зберегти її як пам’ять про сезон, і щороку переглядайте її (і додайте до своєї колекції!).

Поїздка до бабусі, можливо, вже запланована на канікули, але чому б не включити у свої плани поїздку для додаткових розваг. Це не обов'язково повинна бути поїздка кудись далеко (хоча й така може бути пізнавальною та цікавою). Це може бути поїздка в обласний центр чи сусіднє місто. Проведіть день, досліджуючи новий населений пункт. Заздалегіть дізнайтеся про нього якнайбільше та складіть маршрут подорожі. Відвідування кожного вихідного дня нового населеного пункту може чудово урізноманітнити канікули дитини, розвинути прагнення до пізнання нового, дослідження та збагатить новими знаннями та емоціями.

Їзда на лижах, ковзанах чи катання на санках – чудові види занять, якими можна насолодитися взимку, а ще кращий спосіб підняти дітей на вулицю під час святкових канікул. Дізнайтеся, де є ковзанка, де можна покататися на лижах або санках і збирайтеся, беріть термос із гарячим чаєм і вперед! Якщо у вас є старші діти, чому б не викликати їх до дружніх розборок? Діти, а особливо підлітки, люблять похизуватися перед своїми батьками. Можна позмагатися у різних видах спорту чи іграх. Наприклад, пограти в більярд, боулінг, настільний теніс. Можна влаштувати змагання під час катання на санках, лижах, ковзанах. Для цього цікаво буде сходити на каток, у спортивний клуб чи тренажерний зал. Гарне проведення часу, неймовірні емоції та корисні фізичні навантаження вам гарантовані.

Звісно, можна категорично заборонити дітям дивитися телевізор та сидіти за комп'ютером, а можна зробити по-іншому. Спробуйте подивитися фільм або телепередачу разом, а потім обговорити її та поділитися враженнями. Знайомтеся та поважайте вподобання кожного. Члени родини стали менше чвсу проводити разом. Частіше за все – кожен у своєму ґаджеті. Тож спробуйте спільні перегляди, лише заздалегіть спільно оберіть, що будете дивитися, щоб було цікаво всім. Це неодмінно згуртує вашу родину і принесе задоволення.

Зима – гарний час, щоб спробувати нові види діяльності і отримати ще більше задоволення. Тож вперед! Нехай це буде весело та корисно!

Рейтинг:5 из 5

На основе отзывов 1 пользователей

Автор: Олена В.

Редакция не несет ответственности за наполнение блогов, они есть персональным мнением автора

Нужен репетитор?

Выбирай лучших преподавателей на сервисе Буки!

Другие статьи преподавателя

Регистрируйся как репетитор на BUKI!

Бесплатная регистрация за 10 минут

Занятия персонально или по Skype

Оплата напрямую от ученика

Также читайте раздел «Блоги репетиторов»:

Секретные методы изучения иностранного языка

В этой статье мы рассмотрим три секретных метода, которые могут помочь вам усвоить новый язык быстрее и эффективнее. Статья содержит ссылки на платформы и вебсайты, которые вам помогут в этом.

Автор: Христина Я.

Як досягти тонкої талії?

Тонка талія: міфи та реальність

Автор: Анастасія Ш.

Цукрозамінники

Переваги та недоліки

Автор: Анастасія Ш.

Відпочинок від тренувань

Правильно організований відпочинок допомагає зберегти і покращити результати тренувань

Автор: Анастасія Ш.

Verben mit Präpositionen у німецькій мові у німецькій мові. Дружній путівник для початківців

Сьогодні ми поговоримо про один із важливих аспектів німецької мови - Verben mit Präpositionen (дієслова з прийменниками).

Автор: Ярослав Т.

Зв'язок між гормонами та тренуваннями

Важливість фізичної активності для підтримки гормонального балансу та загального здоров'я.

Автор: Анастасія Ш.

Другие новости:

;