Міжнародні іспити - з чого почати?

Міжнародний сертифікат - це те, про що замислюється будь-яка людина у своєму житті. Одні мріють вступити до університету закордоном, інші хочуть підтвердити свій рівень знань, а є й такі, кому сертифікат необхідний для просування по кар'єрних сходах. У будь-якому випадку існує велика кількість різноманітних міжнародних іспитів і перш, ніж розпочати підготовку, необхідно підібрати саме той, який потрібний. Тож, давайте розглянемо, з чого почати. 

По-перше, провести розслідування і дізнатися, який саме іспит буде корисним в вашій ситуації. Наприклад, щоб підтвердити свій рівень, навіть початковий, підходить один з лінійки кембриджських тестів - А2 Key, B1 Preliminary, B2 First і так далі (відрізняються рівнем володіння мови). Крім того, такі іспити задовольнять вашого роботодавця, особливо C1 Advanced або C2 Proficiency (самі високі рівні). Для того, щоб отримати шанс вступити до міжнародного учбового закладу, є можливість отримати сертифікат IELTS або TOEFL. Останні відрізняються, в основному, країнами, у яких вони підтверджені, а також мовою (перший перевіряє знання британської англійської, а другий американської). 

Після того, як ви обрали необхідний іспит, буде не зайвим дізнатися всі його нюанси: структуру, тривалість, дати та місця проведення тощо. В залежності від того, скільки у вас є часу до тесту, далі слід скласти програму підготовки. На курсах вам запропонують загальну, але чітко структуровану програму, з якої ви дізнаєтеся все, що необхідно для складання тесту та потренуєтесь на практиці як це робити. Реретитор, у додаток до вищесказаного, зможе адаптувати цю програму саме під ваші потреби - рівень, час, навички, яким слід приділити більшу увагу та інше. Після того, як ви дізнаєтеся всю інформацію про іспит і придбаєти необхідні матеріали, можна також спробувати готуватися самостійно, але у будь-якому разі знайти партнера або наставника для зворотного зв'язку з говоріння та письма. 

Окрім програми занять, необхідно постійно розвивати свої навички у напрямку іспиту: читати статті, дивитися відео та слухати, наприклад, новини з аутентичних джерел. Без сумніву, викладач буде забезпечувати вас домашнім завданням, тож треба вміти розподілити час - підготовка до іспитів вимагає серйозної підготовки. Хоча ніколи неможливо знати, які саме завдання будуть на іспиті, завжди можна потренуватися на тестах попередніх років - їх легко знайти в інтернеті (або запитати вчителя). Крім тестів багато сайтів пропонують безліч корисних ресурсів та посилань.

Якщо ви володієте високим рівнем знання мови, це дає вам перевагу перед іншими кандидатами, адже вам буде легше розуміти про що йде мова. Але для того, щоб отримати найвищий бал, цього недостатньо - такі тести потребують специфічних знань та навичок. Деякі деталі можна відмітити самостійно, перевіряючи свої результати з відповідями до завдань та аналізуючи їх (читання, використання мови, аудіювання), інші підкаже викладач (наприклад, які вводні фрази та інша лексика будуть доречним у тому або іншому випадку). 

Будь-який шлях простіше пройти з однодумцями, тож відвідайте форуми, клуби або соціальні мережі, де люди діляться своїми враженнями від необхідного вам іспиту - їхні підказки допоможуть вам підготуватися, як мінімум, морально. Також тут можна отримати не тільки корисні поради, але й іноді матеріали для підготовки. 

Кожний іспит є унікальним, і що найголовніше - підготовка до нього є не менш корисною, ніж сам сертифікат, отриманий у кінці. Навички, які ви отримаєте у процесі допоможуть у подальшій кар'єрі або навчанні. 

Рейтинг:5 из 5

На основе отзывов 2 пользователей

Автор: Світлана К.

Редакция не несет ответственности за наполнение блогов, они есть персональным мнением автора

Нужен репетитор?

Выбирай лучших преподавателей на сервисе Буки!

Другие статьи преподавателя

Регистрируйся как репетитор на BUKI!

Бесплатная регистрация за 10 минут

Занятия персонально или по Skype

Оплата напрямую от ученика

Также читайте раздел «Блоги репетиторов»:

Секретные методы изучения иностранного языка

В этой статье мы рассмотрим три секретных метода, которые могут помочь вам усвоить новый язык быстрее и эффективнее. Статья содержит ссылки на платформы и вебсайты, которые вам помогут в этом.

Автор: Христина Я.

Як досягти тонкої талії?

Тонка талія: міфи та реальність

Автор: Анастасія Ш.

Цукрозамінники

Переваги та недоліки

Автор: Анастасія Ш.

Відпочинок від тренувань

Правильно організований відпочинок допомагає зберегти і покращити результати тренувань

Автор: Анастасія Ш.

Verben mit Präpositionen у німецькій мові у німецькій мові. Дружній путівник для початківців

Сьогодні ми поговоримо про один із важливих аспектів німецької мови - Verben mit Präpositionen (дієслова з прийменниками).

Автор: Ярослав Т.

Зв'язок між гормонами та тренуваннями

Важливість фізичної активності для підтримки гормонального балансу та загального здоров'я.

Автор: Анастасія Ш.

Другие новости:

;