Регулярність у навчанні

Успіх у регулярності

Чимала кількість охочих вивчити іноземну мову стикаються із проблемою регулярності у навчанні. Одні вважають, що регулярність не має ключового значення, інші, - навпаки - повністю підтримують цю ідею. Наступні 3 пункти розкриють цю тему глибше. Я акцентую особливу увагу на важливості регулярності у навчанні тому, що це:

1. Дисциплінує

Студент усвідомлює, що потрібно виділяти час для навчання на уроці із викладачем, та самостійно працювати вдома виконуючи домашні завдання. Тільки дисциплінована людина може мати заняття з викладачем двічі, або тричі на тиждень. В протилежному випадку - заняття, постійно, переносяться, або відміняються, що негативно впливає на процес засвоєння матеріалу. Більш того, увесь процес навчання затягується, фінальні терміни змінюються та переносяться регулярні перевірки зрізів знань. Особливо важливо достримуватись графіку навчання тим, хто готується до міжнародних екзаменів, адже, від їхніх результатів залежить подальша доля студента. Найчастіше студенти хочуть знати скільки часу займе підготовка до іспиту. Однозначної відповіді на це питання не існує. Час на підготовку залежить від: початкового рівня знань, кількості занять на тиждень, складності іспиту та бажання почати вивчати величезні об'єми інформації.

2. Мотивує

У студента є конкретна ціль - вивчити мову на певному рівні, у нього є графік та план навчання. Все це є необхідними складниками правильно мотивованого студента. Крім цього, додаткова мотивація обовязково надходить від викладача. Якщо ваш викладач "горить" процесом передачі знань, постійно сам розвивається та вивчає щось нове то студент інтуїтивно відчуває це та "загорається" у відповідь. Таких студентів завжди видно неозброєним оком, з ними приємно працювати, вони прагуть до знать та є успішними. Чудеса трапляються у тих, хто натхненно працює. Самого лиже бажання, на жаль, замало. Потрібно докладати левову частку зусиль, часу та старань, щоб побачити потрібний результат. 

3. Показує відчутний результат

Всі хочуть швидких результатів, особливо, коли реклама курсів іноземних мов пропонує швидко вивчити англійську, чи іншу мову. Реальність інша - вивчення мови на рівні вільного володіння займе щонайменше кілька років, якщо займатись регулярно. Коли у вас із викладачем є реальний план навчання легко зрозуміти наскільки ви просуваєтесь уперед. Дуже важливо бачити свій результат, відчувати його та рухатись вперед. Регулярне повторення пройденого матеріалу унеможливить його швидке забування. Можна створити таблицю із вкладками на різні види діяльності на уроці та вдома і постійно її поповнювати. Це дасть можливість побачити скільки всого було виконано вправ, пройдено тем, прочитано книжок, переглянуто відеоматеріалів, вивчено слів і так далі. Саме регулярність у навчанні яскраво показує, чи дійсно це потрібно студентові. Більшість викладачів на власному досвіді впевнелись, що лише первий відсоток (у кожного він різний) студентів досягають поставленої мети. Це трапляється із різних причин, звичайно, проте, одна із найголовніших - усвідомлення скільки зусиль потрібно витратити, щоб досягнути, бодай, майменшого результату.

Підсумовуючи вищенаписане, візьмемо до уваги те, що регулярність має ключове значення у процесі навчання, мотивація - це рух студента та викладача до спільної цілі, та відчутний результат можливий при письмовому фіксуванні пройденої інформації на уроці та самостійно. Усвідомлення об'єму роботи, що стоїть перед студентом, інколи, відбиває бажання навчатись. Тільки дійсно мотивовані та ті, хто прагнуть до змін досягають реальних висот.

Рейтинг:5 из 5

На основе отзывов 1 пользователей

Автор: Інна К.

Редакция не несет ответственности за наполнение блогов, они есть персональным мнением автора

Нужен репетитор?

Выбирай лучших преподавателей на сервисе Буки!

Другие статьи преподавателя

Регистрируйся как репетитор на BUKI!

Бесплатная регистрация за 10 минут

Занятия персонально или по Skype

Оплата напрямую от ученика

Также читайте раздел «Блоги репетиторов»:

Секретные методы изучения иностранного языка

В этой статье мы рассмотрим три секретных метода, которые могут помочь вам усвоить новый язык быстрее и эффективнее. Статья содержит ссылки на платформы и вебсайты, которые вам помогут в этом.

Автор: Христина Я.

Як досягти тонкої талії?

Тонка талія: міфи та реальність

Автор: Анастасія Ш.

Цукрозамінники

Переваги та недоліки

Автор: Анастасія Ш.

Відпочинок від тренувань

Правильно організований відпочинок допомагає зберегти і покращити результати тренувань

Автор: Анастасія Ш.

Verben mit Präpositionen у німецькій мові у німецькій мові. Дружній путівник для початківців

Сьогодні ми поговоримо про один із важливих аспектів німецької мови - Verben mit Präpositionen (дієслова з прийменниками).

Автор: Ярослав Т.

Зв'язок між гормонами та тренуваннями

Важливість фізичної активності для підтримки гормонального балансу та загального здоров'я.

Автор: Анастасія Ш.

Другие новости:

;