Tips for ZNO/ актуальні поради до тесту ЗНО

Часу залишилось мало, адже цього річне тестування відбудеться вкінці травня і багато вивчити до цього часу не вдасться, але повторити конкретні правила може допомогти здати тест на вищий бал!

ПРОБНИЙ ТЕСТ. Якщо ви ще не пробували проходити ЗНО минулих років то зараз вдалий час! Якщо відтворити атмосферу тесту, засікти час на його проходження та віднестися до всього серйозно, то це вам допоможе бути готовим до реальної здачі та менше переживати. Адже скільки було випадків коли абітурієнти були чудово підготовлені до предмету, але не набрали бажану кількість балів лише через переживання та механічні помилки через це (чисто випадкого внесли в бланк відповідей не ті варіанти, чи через втрату концентрації не змогли вникнути в деякі питання та інше..). Тому краще пройти цей тест один раз і на реальний тест бути впевненим та готовим.

ЧАСИ. Знайдіть в Інтернеті чи складіть самі стислу табличку зі всіма часами та їх використання. В процесі ви згадаєте всі нюанси та візуально запам’ятаємо який tense за що відповідає, адже на тесті будуть конкретні завдання на часи. Насправді в тестах не багато завдань суто на часи, але вам потрібно розуміти, що часи це не від'ємна частина англійської мови та жодного речення сказати чи написати без використання часу ви не зможете! Тому для загального розуміння текстів та завдань вам ці знання необхідні.

ЗАВДАННЯ. ЗНО складається з різних завдань на слухання, розуміння контексту, граматику та написання твору та кожне завдання має свою особливість. Не забувайте уважно читати всі умови завдань до кінця! 

ЧАС. Обов'язково слідкуйте за часом складання тесту. Звісно це важко одночасно слідкувати за наявністю помилок, уважно читати тескти та виконувати завдання і ще розуміти, що піджимає час. Але для уникнення тиску на реальному тесті, попрактикуйтеся вдома пройти всі завдання ЗНО (включно з письмом) засікаючи час!

LISTENING. Сам тест починається з 16 завдань на аудіювання. Вам включатимуть слухання двічі. Не забудьте робити нотатки та звертати увагу на деталі. Деякі незначні слова можуть бути ключовими (це стосується не тільки слухання, а й інших завдань). Вдома можете слухати подкасти чи відео без субтитрів щоб тренувати свої listening skills.

READING. Тут важливо зрозуміти суть тексту та не пропустити в умові завдання слово NOT (наприклад: «Що НЕ було вказано в тексті?...»), або слово EXCEPT (наприклад: «В тексті вказано все, ОКРІМ...»). В завданнях на підбирання заголовку до тексту обов’язково звертайте увагу на кожну деталь, емейл, позначення чи інші знаки що можуть бути вирішальними!

WRITTING. За це завдання можете отримати найбільше балів, якщо постараєтесь. Максимальна кількість балів - 14. Коли прочитали умови написання твору, одразу прийдумайте та занотуйте основну думку та починайте писати in English! Чому важливо одразу формувати свою думку на англійській? Якщо ви почнете писати перше українською з використанням складних слів, то при перекладі ви зіткнетеся з труднощами перекладу та будете зациклені саме на одному слові та як його перекласти. Тому краще одразу писати нотатки на англійській та використовувати той словник яким ви вже володієте і такі слова в яких точно не зробите помилку! Не забудьте повторити linking words (firstly, secondly, although, all in all, as a result...), вони виділяють абзаци у вашому творі та роблять його більш офіційним. Про структуру твору не забувайте (вступ, основна частина, висновок...)! Пам’ятайте, що попередні роки писали твір на 100 слів, але цього року вже буде 150 слів мінімум для вашого письма!

Бажаю всім успіхів

Не забудьте добре виспатись перед екзаменом та повірити в свої сили! 

Рейтинг:5 из 5

На основе отзывов 1 пользователей

Автор: Марта К.

Редакция не несет ответственности за наполнение блогов, они есть персональным мнением автора

Нужен репетитор?

Выбирай лучших преподавателей на сервисе Буки!

Другие статьи преподавателя

Регистрируйся как репетитор на BUKI!

Бесплатная регистрация за 10 минут

Занятия персонально или по Skype

Оплата напрямую от ученика

Также читайте раздел «Блоги репетиторов»:

Секретные методы изучения иностранного языка

В этой статье мы рассмотрим три секретных метода, которые могут помочь вам усвоить новый язык быстрее и эффективнее. Статья содержит ссылки на платформы и вебсайты, которые вам помогут в этом.

Автор: Христина Я.

Як досягти тонкої талії?

Тонка талія: міфи та реальність

Автор: Анастасія Ш.

Цукрозамінники

Переваги та недоліки

Автор: Анастасія Ш.

Відпочинок від тренувань

Правильно організований відпочинок допомагає зберегти і покращити результати тренувань

Автор: Анастасія Ш.

Verben mit Präpositionen у німецькій мові у німецькій мові. Дружній путівник для початківців

Сьогодні ми поговоримо про один із важливих аспектів німецької мови - Verben mit Präpositionen (дієслова з прийменниками).

Автор: Ярослав Т.

Зв'язок між гормонами та тренуваннями

Важливість фізичної активності для підтримки гормонального балансу та загального здоров'я.

Автор: Анастасія Ш.

Другие новости:

;