ТОП 5 порад для успішної здачі присяги для отримання громадянства

                                                  ТОП 5 порад для успішної здачі присяги!

 Який підхід до вивчення мови слід застосувати під час підготовки до здачі присяги? Що в ніякому разі не потрібно робити? Як досягти успішного результату?

Чому я не здав присягу? Я стільки ж питань вивчив напамять, в мене ж був цілий список, до того ж, ще й транскрипція… мав би бути стовідсотковий результат, чи не так? Думаю не раз ви чули подібні історії, можливо й самі пройшли через це. Пропоную розібратися в цьому, особливо, якщо ви той щасливчик, який тільки готується до здачі присяги та ще має час на те, аби підготуватися якісно та ефективно. Що потрібно для цього зробити? З чого слід розпочати?

Перш за все, слід усвідомити те, що спілкування з носієм мови вимагає володіння мовою носія на високому рівні. Якщо ви дійсно хочете здійснити вашу мету – отримати громадянство, вам потрібно розпочати саме з вивчення мови. Ніхто не гарантує стовідсотковий результат, все залежить тільки та тільки від вас. АЛЕ, шанс отримати позитивний результат є у кожного, головне правильно ним скористатися.

Тож, перша порада – не готуйтеся тількиза списком питань! Зубріння вигаданих та ніде не затверджених питань” – це лотерея, яка частіше за все завершується провалом. Представникам комісії вважливо перевірити чи дійсно ви володієте мовою, ось чому вони спробують скласти діалог, запитати про вас, про вашу родину, про ваші цілі та плани на майбутнє тощо. Теми та запитання на співбесіді дійсно різноманітні, бо комісія старається не повторювати одне й теж саме. Хочу підкреслити, я не проти питань, я навпаки вважаю що людина має обовязково звикнути до такого формату ПИТАННЯ – ВІДПОВІДЬ. Але зубрити їх просто як робот, не ознайомлюючись з правилами читання, зі структурою речення, з граматикою, з особливостями мови – це просто витрачений час дарма. Одне й теж саме питання, тобто з тим же самим змістом, може звучати абсолютно по-різному. Людина яка проводить з вами співбесіду може звертатися на “ВИ” або на “ТИ”, може в питальній формі поміняти місцями слова, використовувати скорочення, синоніми, вигуки, інакше кажучи, виражати свої емоції по-своєму. Наприклад, питання “Як вас звати?” може звучати у різних формах: “Cum techeamă?”,„Cum vă cheamă?”, „Cum te numești?”, „Cum vă numiți?”, Cum îți zice?, Cumvă zice?, Cineești?”, “Cinesunteți?”, “Careesteprenumeledumneavoastră?”. Наведемо ще один приклад, питання “Де ви працюєте?”: “Undelucrați”, “Undelucrezi?”, “Careesteloculactualdemuncă?”,“Care este meseria dumneavoastră?”, “Aveți un loc de muncă?”, “Ai un loc de muncă?”, “Cu ce vă ocupați?”, “Cu ce te ocupi?”, “Ce profesie aveți?”, “Ce profesie ai?”, “În ce domeniu lucrați?”, “Încedomeniulucrezi?”. 

Друга порада – не залишайте все на останній момент, вище вже було зазначено що, для того, щоб скласти діалог з представником комісії, обовязково потрібно бути ознайомленим з минулим, теперішнім та майбутнім часами, з відмінками, з утворенням множини, з родами, з займенниковими формами й так далі. На все це необхідно виділити час, спочатку ознайомитись з правилами, згодом закріпити весь матеріал вправами, та вже після цього використовувати набуті знання в розмовній практиці, спілкуючись, складаючи діалоги, пишучи твори або якісь інші завдання задля підкріплення матеріалу.

Третя порада – систематичність! Не робіть паузи, якщо розпочати курс вивчення мови, то ваші старання будуть ефективними лише в тому випадку, якщо ви пройдете це навчання з початку до кінця. Кожного дня потрібно виділити хоча б пару хвилин на іноземну мову, щоб не забути вже вивчене, щоб повторити основні моменти та щоб засвоїти новий матеріал, інакше кажучи рухатися вперед. Тому місяць відпочинку від навчання призведе до того, що потрібно буде вивчати та повторювати вже відомий матеріал, замість того, щоб прогресувати та здобувати більше знань.

Четверта порада – ознайомтесь з культурою, історією, традиціями та актуальним життям народу, мову якого ви вивчаєте. Дуже часто на присязі повторюються такого роду питання:   

Care sunt culorile steagului național și ce reprezintă ele? – Яких кольорів національний прапор та що вони символізують?

Când se sărbătorește ziua Constituției? – Коли святкується день Конституції?

Ce cunoașteți despre istoria României? Що вам відомо про історію Румунії?

Cum se numește imnul de stat al României? – Як називається державний гімн Румунії?

Cine este prim-ministrul României? – Хто є прем'єр-міністром Румунії.

П’ята порада – працюйте самостійно, виконуйте домашні завдання. Репетитор може вас спрямувати на правильному шляху, виправляти ваші помилки, знайти ваше слабке місце та працювати над цим, але не вивчати слова, правилами та виконувати завдання замість вас. Тому памятайте, відповідальність, серйозне ставлення до підготовки, ваші наміри та цілі, все у ваших руках!

 

Рейтинг:5 из 5

На основе отзывов 2 пользователей

Автор: Аліна В.

Редакция не несет ответственности за наполнение блогов, они есть персональным мнением автора

Нужен репетитор?

Выбирай лучших преподавателей на сервисе Буки!

Другие статьи преподавателя

Регистрируйся как репетитор на BUKI!

Бесплатная регистрация за 10 минут

Занятия персонально или по Skype

Оплата напрямую от ученика

Также читайте раздел «Блоги репетиторов»:

Пам’ятка для читачів німецькомовних текстів

Декілька порад для тих, хто вивчає німецьку мову і стикається з труднощами під час роботи з текстом.

Автор: Ольга П.

Гендерні відмінності у тренуваннях: особливості та рекомендації

Розуміння цих відмінностей може допомогти створити більш ефективні та індивідуалізовані програми тренувань для обох статей.

Автор: Анастасія Ш.

Інтеграція математики з іншими предметами: міждисциплінарні проєкти

Стаття досліджує інтеграцію математики з іншими предметами через міждисциплінарні проєкти, показуючи, як такий підхід розвиває критичне мислення, мотивацію та креативність учнів.

Автор: Вадим П.

Мови програмування

Як вірно, та з чого розпочати, можна собі сказати, або говорити доволі часто.

Автор: Андрій Б.

Здоров'я мозку та біохакінг

Програми для покращення когнітивного, емоційного, фізичного та психологічного здоров'я.

Автор: Наталія Д.

Фітнес-подорожі: поєднання відпочинку і тренувань

У цій статті ми розглянемо, що таке фітнес-подорожі, їх переваги, популярні напрямки та типи програм.

Автор: Наталія Д.

Другие новости:

;