Топ - 5 питань викладачу музики

1. Музика - це складно

Насамперед музика - це порив душі. Вона здібна воскресити особиві моменти нашого життя, може примусити тебе сміятися або плакати. Головна задумка музики - це розкриття слухачем думку автора, за допомогою свого життєвого досвіду та образів від сприйняття мелодії. Тому, щоб навчитися передавати образи, треба бездоганно засвоїти інструмент. Стати з ним одним цілим. Це дужа велика робота. Музиканти зазвичай працюють за своїми інструментами багато років, лиш для того, щоб по-справжньому відчути його. Якщо тобі займатися в "кайф", то час буде летіти непомітно та твоїм успіхам не буде кінця.

2. Чи можу я грати не лише на одному інструменті?

Звичайно, так! Інструментів існує величезна кількість. Можна заспокоювати душу звуками фортепіано, гріти звучанням духових, не струмувати своєї ритмічної суті на ударних, розривати серця за допомогою скрипки або віолончелі. Наприклад, музикант Брайан Джонс, засновник группи "The Rolling Stones", міг засвоїти гру на будь-якому інструменті меньш, ніж за пів години. На записах "The Rolling Stones" він, крім гітари, грав на марімбе (Under my thumb, Out of time), сатірі (Paint it black, Street fighting man), губній гармониці (Come on), дульціміре (Lfdy Jane), аккордеоні, ксилофоні, різноманітних клавішних (фортепіано, орган, клавесин, меллотрон) та духових(саксофон, гобой, блок-флейта). Джонс зіграв партію саксофона у пісні "Бітлз" (You know my name). З досвідом гри на музичних інструментах розумієш суть гарного "саунду" - це взаємодія. Гра на інструменті розвиває почуття, духовність людини, розуміння прекрасного, то що можна сказати про освоєння багатьох інструментів. Все в наших руках.

3. Не запізно чи не зарано починати вивчати музику?

Питання віку ніяк не впливає на заняття музикою. Можливо вашій дитині до 6 років або вам вже за 30. Вік це лише цифра. Музика любить щирі почуття та наполегливість у практиці. Давайте робити мир краще за допомогою звуків. Завжди починай із себе!

4. Чи можу я навчитися самостійно?

Звичайно, можете! Зараз у просторі інтернету достатньо матеріалу для самостійного опрацьовування. Зазвичай люди починають займатися самостійно, а потім все одно йдуть до репетитора. Він направить тебе на правильну путь і зможе дати тобі всю базу і "фішки", яким вчився багато років. Потім можна займатися самостійно, це дуже індивідуальне питання дісципліни, мотивації та бажання. Є багато прикладів музикантів самоучок. Один з них це Ерік Клептон. . Самоучка Ерік Клептон - єдиний музикант, який тричі був включений в Зал слави рок-н-ролу (в якості сольного виконавця і члена рок-груп Cream і The Yardbirds), а це багато чого варте!

Самоучка Ерік Клептон - єдиний музикант, який тричі був включений в Зал слави рок-н-ролу (в якості сольного виконавця і члена рок-груп Cream і The Yardbirds), а це багато чого варте!. Самоучка Ерік Клептон - єдиний музикант, який тричі був включений в Зал слави рок-н-ролу (в якості сольного виконавця і члена рок-груп Cream і The Yardbirds), а це багато чого варте!

5. Займаюсь з репетитором, але не бачу розвиток, що робити?

Найчастіше проблема не в репетиторі, це лише ваша робота. Він лише може все росказати, але більшу частину роботи маєш робити саме ти! Проблема з репетитором може бути тільки тоді, коли ти не відчуваєш, що ви на одній хвилі, що ви стали друзями. Тоді є сенс знайти інших людей. 

Друзі, будьте відкриті! Ми - педагоги хочемо зробити ваш мир краще, тому що без музики не представиш життя. Давайте займатися разом. Слідкуйте за блогом, буде багато чого корисного для ваc. :)

Рейтинг:5 из 5

На основе отзывов 1 пользователей

Автор: Данііл С.

Редакция не несет ответственности за наполнение блогов, они есть персональным мнением автора

Нужен репетитор?

Выбирай лучших преподавателей на сервисе Буки!

Другие статьи преподавателя

Регистрируйся как репетитор на BUKI!

Бесплатная регистрация за 10 минут

Занятия персонально или по Skype

Оплата напрямую от ученика

Также читайте раздел «Блоги репетиторов»:

Секретные методы изучения иностранного языка

В этой статье мы рассмотрим три секретных метода, которые могут помочь вам усвоить новый язык быстрее и эффективнее. Статья содержит ссылки на платформы и вебсайты, которые вам помогут в этом.

Автор: Христина Я.

Як досягти тонкої талії?

Тонка талія: міфи та реальність

Автор: Анастасія Ш.

Цукрозамінники

Переваги та недоліки

Автор: Анастасія Ш.

Відпочинок від тренувань

Правильно організований відпочинок допомагає зберегти і покращити результати тренувань

Автор: Анастасія Ш.

Verben mit Präpositionen у німецькій мові у німецькій мові. Дружній путівник для початківців

Сьогодні ми поговоримо про один із важливих аспектів німецької мови - Verben mit Präpositionen (дієслова з прийменниками).

Автор: Ярослав Т.

Зв'язок між гормонами та тренуваннями

Важливість фізичної активності для підтримки гормонального балансу та загального здоров'я.

Автор: Анастасія Ш.

Другие новости:

;