Вдосконалюйте свою англійську, подорожуючи світом

Подорож – найприємніший спосіб навчатися. Це так цікаво – вивчати світ за межами твоєї домівки. Так використовуйте таку можливість! І допоможе вам у цьому – знання англійської мови. А використовуючи у повсякденному мовленні ту мову, яку ви вивчаєте, ви непомітно для себе будете її вдосконалювати.

Відвідування нових місць – чудовий спосіб розширити свій кругозір. Зазвичай, перебування на одному місці, спілкування з одними і тими самими людьми формують вузький світогляд. Під час мандрівок ви будете зустрічатися з місцевими жителями, з іншими мандрівниками. Спілкування з ними, обмін думками, інформацією та ідеями дасть вам змогу сформувати нове бачення світу і подій, що в ньому відбуваються, дозволить розширити свій кругозір, переосмислити цінності, визначити інші пріоритети. Ви зможете змінити себе, стати кращим, отримати нове бачення світу.

Наші буденні дні мало чим відрізняються один від одного. За повсякденними турботами ми часто не помічаємо всю красу навколишнього світу. Кожній людині потрібні нові враження, свіжі емоції і досвід чогось нового. А кожна подорож – це неймовірний, незабутній досвід, набути який по-іншому ніяк неможливо. Перебуваючи у новому незнайомому місці, самостійно знаходьте дорогу, куштуйте нові страви, спілкуйтеся з незнайомими людьми. Здобувайте нові навички та вміння, і ви помітите, як змінюєтеся. Ви станете впевненішими, сміливішими, допитливішими. І не бійтеся несподіваних труднощів, які можуть виникнути під час подорожі, вони тільки зроблять вас сильнішими, додадуть віри в себе.

Подорож – відмінний спосіб для знайомств. У літаку, потязі чи автобусі, на екскурсії чи й просто на вулицях міст ви будете зустрічатися з такими ж, як ви, мандрівниками. А якщо ви виберете для проживання хостел, крім економії коштів, матимете змогу поговорити з туристами з різних куточків світу. І тут без знання англійської вам не обійтися! А спілкуючись з місцевими жителями, ви зможете отримати інформацію з перших рук. Тільки так ви зможете відчути справжній колорит та атмосферу того місця, в якому перебуваєте. До того ж, зі знанням англійської мови ви не боятиметеся заблукати, адже завжди зможете запитати дорогу, прочитати вказівники.  Практика живого спілкування додасть вам впевненості і ви будете говорити навіть якщо ваша вимова недосконала, навіть якщо вам доводиться доповнювати свої речення жестами. Вас зрозуміють! А ви, спілкуючись англійською мовою, будете вивчати нові слова, вирази, навіть не помічаючи цього і не докладаючи для ніяких зусиль. Ви будете вчити мову, адже найкраща мотивація для навчання – необхідність практичного використання.

Плануйте подорожі і у вас з’явиться подія, яку ви з нетерпінням будете чекати. Очікування, планування подорожі, може бути не менш приємним, ніж сама мандрівка. Плануючи подорож, шукайте інформацію, дізнавайтеся більше про країну, яку хочете відвідати. От вам і невимушене навчання. Перегляньте відео, почитайте враження тих, хто там уже побував. До речі, читаючи такі відгуки, можна вибрати найбільш цікаві об’єкти для відвідування, підібрати житло чи знайти місце, де перекусити. І тут, знову ж таки, вам стане в нагоді знання англійської мови. Адже буде можливість переглядати й англомовні сайти, блоги, канали. Ви зможете поспілкуватися з мандрівниками з інших країн. Пам’ятайте, близько 2 мільярдів людей розмовляють англійською. Англійська мова є найпоширенішою мовою у світі.

Якщо ви ще не стали мандрівником, неодмінно спробуйте, і у вас не тільки з’являться нові знання, враження, емоції, а й гарна мотивація для вивчення англійської мови!

Рейтинг:5 из 5

На основе отзывов 6 пользователей

Автор: Марина П.

Редакция не несет ответственности за наполнение блогов, они есть персональным мнением автора

Нужен репетитор?

Выбирай лучших преподавателей на сервисе Буки!

Другие статьи преподавателя

Регистрируйся как репетитор на BUKI!

Бесплатная регистрация за 10 минут

Занятия персонально или по Skype

Оплата напрямую от ученика

Также читайте раздел «Блоги репетиторов»:

Секретные методы изучения иностранного языка

В этой статье мы рассмотрим три секретных метода, которые могут помочь вам усвоить новый язык быстрее и эффективнее. Статья содержит ссылки на платформы и вебсайты, которые вам помогут в этом.

Автор: Христина Я.

Як досягти тонкої талії?

Тонка талія: міфи та реальність

Автор: Анастасія Ш.

Цукрозамінники

Переваги та недоліки

Автор: Анастасія Ш.

Відпочинок від тренувань

Правильно організований відпочинок допомагає зберегти і покращити результати тренувань

Автор: Анастасія Ш.

Verben mit Präpositionen у німецькій мові у німецькій мові. Дружній путівник для початківців

Сьогодні ми поговоримо про один із важливих аспектів німецької мови - Verben mit Präpositionen (дієслова з прийменниками).

Автор: Ярослав Т.

Зв'язок між гормонами та тренуваннями

Важливість фізичної активності для підтримки гормонального балансу та загального здоров'я.

Автор: Анастасія Ш.

Другие новости:

;