Ви робите ЦІ помилки при вивченні іноземної мови!

Супер, продовжуємо захоплено вчитися та рости!

Сьогодні розглянемо деякі помилки, що роблять новачки при вивченні (будь-якої) іноземної мови. Якщо ви тільки починаєте вивчати нову мову, то залишайтеся з нами, бо ви дізнаєтеся, яких нюансів можна уникнути.

Отож, по-перше, на початковому рівні ви багато читаєте?

Якщо ви починаєте приборкувати мову через читання, то виробляєте, відразу ж, свою манеру вимови, свій акцент. Правил же читання ще не знаєте, або ж вони не доведені до автоматизму. 

Ось, так само як ви читаєте українською чи російською, так ви й будете читати англійською, іспанською, португальською, і т.д. Зі своєю вимовою, а не з вимовою носіїв мови. А звуки в мовах то ж абсолютно різні.

Що ж робити? 

Потрібно вчитися працювати зі звуками. Навчитися їх слухати і чути. Їх відтворювати, ії повторювати, розробляти артикуляційний апарат. Є дуже крута техніка, називається мімічна техніка, що дійсно дуже допомагає саме з вимовою.

Берете декілька пісень, приміром, мовою, що вивчаєте. Роздруковуєте лірику і вчитеся співати ці пісні разом (синхронно) з виконавцем. Що відбувається: ви “мімікуєте” звуки, ви відпрацьовуєте швидкість та ви приймаєте акцент. І все - ви починаєте запам'ятовувати слова так, як їх промовляють у країні, мову якої ви вчите! 

Якщо берете пісні, беріть ті, які вам дуже подобаються! В свій час я шаленіла від пісні La Camisa Negra - Juanes. І я її напам'ять вивчила саме так - співала разом з ним! Звичайно, мліла від швидкості, та від всіх “проковтнутих” звуків в кінці слів. Зате, знаєте яким я почувалася експертом! 

Цей метод підходить і для абсолютно початкового рівня, коли ви ще не знаєте ні слів, ні граматики, а також і для тих, хто вже шось і знає, але не задоволений своєю вимовою. Ну, або ж, для тих хто у всьому прагне бездоганності. 

Секретом даного методі є те, що вам не потрібно зрозуміти всі слова, або граматику тексту, що співається, ви просто вслуховуєтеся у звуки і повторюєте їх. Очима слідкуєте за текстом, а відео ставите на меншу швидкість ( є така функція в YouTube - швидкість можна зменшити і збільшити) і повторюєте. Потім пришвидшуєте аудіо доріжку, і теж “встигаєте” за співаком. 

Це дійсно дієвий метод. При чому, якщо після виконання таких вправ у вас не болять щелепи, то ви не надто гарно старалися.

По-друге, це те, що ви вчите слова. Ну, слова вчити треба завжди, це ясно. Але як їх вчити і для чого, це вже зовсім інша “пісня”.

Є теорія, що рівень володіння тією чи іншою мовою вимірюється кількістю слів, що є у активному вжитку студента. Та хіба ж це означає, що якщо ви визубрите 8000 слів, то ви автоматично отримаєте сертифікат С2? Потрібно ж знати ці слова у зв'язках, у парах, у конструкціях, у словосполученнях та мовних зворотах. Потрібно ще ж і вміти правильно використати прийменники зі словами..ю та й взагалі, що там тільки не потрібно!  Що ж робити? 

Вчити слова у контексті. Вчити готові фрази. Вчити афоризми. Вчити цілі речення. Так звані паттерни. І коли виникає ситуація, де вам потрібно щось сказати, або заговорити, або написати, у вас вже є готовий паттерн. Просто? Ну, проте весело.

 Наприклад, ви можете знати слово ручка, скажімо, іспанською мовою. А у слова “ручка” може бути декілька значень - це може бути дверна ручка, авторучка, перо для писання, дитяча ручка, ручка в дверях авто… Ну як вам тоді бути? А якщо ви вивчили слова як словосполучення, то вже таких “заторів” у вас не виникатиме. 

 Висновок:

  1. Хочете мати гарний акцент - не починайте вивчення мови з читання, починайте зі слухання та повторення (синхронного). Це можуть бути відео, серіали, радіо передачі, діалоги - все те, де є скрипт.

  2. Вчіть не слова, а готові фрази, або паттерни.

Сподобалася стаття? Залишайте коментарі та запитання і ми поговоримо про те, які ще “підводні каміння” можна оминути, під час завоювання іноземної мови. 

Рейтинг:5 из 5

На основе отзывов 1 пользователей

Автор: Оксана Р.

Редакция не несет ответственности за наполнение блогов, они есть персональным мнением автора

Нужен репетитор?

Выбирай лучших преподавателей на сервисе Буки!

Другие статьи преподавателя

Регистрируйся как репетитор на BUKI!

Бесплатная регистрация за 10 минут

Занятия персонально или по Skype

Оплата напрямую от ученика

Также читайте раздел «Блоги репетиторов»:

Секретные методы изучения иностранного языка

В этой статье мы рассмотрим три секретных метода, которые могут помочь вам усвоить новый язык быстрее и эффективнее. Статья содержит ссылки на платформы и вебсайты, которые вам помогут в этом.

Автор: Христина Я.

Як досягти тонкої талії?

Тонка талія: міфи та реальність

Автор: Анастасія Ш.

Цукрозамінники

Переваги та недоліки

Автор: Анастасія Ш.

Відпочинок від тренувань

Правильно організований відпочинок допомагає зберегти і покращити результати тренувань

Автор: Анастасія Ш.

Verben mit Präpositionen у німецькій мові у німецькій мові. Дружній путівник для початківців

Сьогодні ми поговоримо про один із важливих аспектів німецької мови - Verben mit Präpositionen (дієслова з прийменниками).

Автор: Ярослав Т.

Зв'язок між гормонами та тренуваннями

Важливість фізичної активності для підтримки гормонального балансу та загального здоров'я.

Автор: Анастасія Ш.

Другие новости:

;