Як ефективно вивчати іноземну мову?

Не бійтеся робити помилки. Будьте впевнені. Люди можуть виправити ваші помилки лише тоді, коли почують, що ви їх робите.


Оточіть себе англійською. Увійдіть у англомовне середовище, де можна пасивно навчатися. Найкращий спосіб вчитися - це говоріння.


Практикуйся щодня. Складіть собі план навчання. Визначтеся, скільки часу на тиждень ви збираєтеся витратити на навчання, і дотримуйтесь цього. Встановіть режим дня.


Розкажіть родині та друзям про свій план навчання. Нехай вони штовхають вас до навчання, а також не дозволяйте їм перебивати вас.


Відпрацюйте 4 основні навички: читання, письмо, говоріння та слухання. Над усіма ними потрібно попрацювати, щоб ви вдосконалювались.


Ведіть зошит нових вивчених слів. Використовуйте їх у реченнях і намагайтеся вимовити їх принаймні 3 рази, коли ви говорите.

Відвідайте безкоштовний веб-сайт ЄС з вивчення англійської мови принаймні раз на день і пройдіть урок.


Запам’ятовування слів - один із найпоширеніших способів вивчення лексики. Це хороша вправа для короткострокового навчання, оскільки ви часто не зберігаєте інформацію, яку вивчили для тесту.


Використовуйте свій внутрішній годинник. Якщо ви ранкова пташка, вчіться вдень.


Слова вам буде легше запам’ятати.


Пройдіть пройти тест. Ви побачите, які в вас є вади та що вам потрібно вивчити.
Подумайте про загальну картину. Що ви можете зробити, якщо добре володієте англійською? Як покращиться якість вашого життя?


Поставте собі довгострокову мету. Зосередьтеся на роботі над цим.
Поставте собі короткострокові цілі теж і винагородіть себе, коли досягнете кожного.


Створіть атмосферу, в якій ви хочете вчитися, а не тому, що ви повинні. Ви дізнаєтесь більше, коли навчаєтесь, тому що хочете знати.


Знайте, що вам найкраще підходить. Подумайте, які методи були для вас успішними в минулому, і дотримуйтесь їх. Це може бути запам’ятовуванням, читанням, розмовою, підведенням підсумків або інші методи. Дізнайся, як ти найкраще вчишся. Це може бути в тихому місці самостійно або з групою.


Отримати допомогу! Якщо ти чогось не розумієш, ти повинен когось запитати. Попросіть про допомогу свого вчителя, однокласників або друзів.
Огляд! Огляд! Огляд! Обов’язково знайдіть час, щоб переглянути речі, які ви вивчали в минулому.


Не годиться навчатися самостійно більше 30 хвилин за раз. Робіть регулярні перерви, подихайте свіжим повітрям і витягніть ноги.
Не поспішайте підніматися на рівень. Зосередьтеся на рівні, на якому ви перебуваєте зараз.


Дивіться відео, а не телевізор. Краще скористатися чимось, за чим ви можете спостерігати ще раз, щоб знайти інформацію, яку ви могли пропустити вперше.
Перегляд телевізора дає вам можливість почути щось один раз. Це краще для учнів високого рівня. Це може бути чудова практика для спілкування з носіями англійської мови, тому вам не доведеться просити їх повторитись!


Читайте книги.Виберіть книги, які спеціально написані для вашого рівня. Прочитайте цілий роман. Ти можеш це зробити! Після цього ти почуватимешся чудово.


Дитячі книги мають простіші слова і є хорошою альтернативою оціненим читачам.


Газети - це гарний манеріал для пошуку пасивних конструкцій. Прочитайте статтю та перевірте, чи можете ви знайти пасивні речення.


Спочатку прочитайте загальне значення. Не турбуйтеся про розуміння кожного слова, а потім поверніться назад і знайдіть нові слова.


Для слова, якого ви не розумієте в реченні, подивіться на інші слова навколо нього. Вони дадуть вам підказку. Спробуйте вгадати значення з контексту.
Вивчіть кореневі слова. Вони допоможуть вам вгадати значення слів.

Рейтинг:5 из 5

На основе отзывов 1 пользователей

Автор: Аліна З.

Редакция не несет ответственности за наполнение блогов, они есть персональным мнением автора

Нужен репетитор?

Выбирай лучших преподавателей на сервисе Буки!

Другие статьи преподавателя

Регистрируйся как репетитор на BUKI!

Бесплатная регистрация за 10 минут

Занятия персонально или по Skype

Оплата напрямую от ученика

Также читайте раздел «Блоги репетиторов»:

Секретные методы изучения иностранного языка

В этой статье мы рассмотрим три секретных метода, которые могут помочь вам усвоить новый язык быстрее и эффективнее. Статья содержит ссылки на платформы и вебсайты, которые вам помогут в этом.

Автор: Христина Я.

Як досягти тонкої талії?

Тонка талія: міфи та реальність

Автор: Анастасія Ш.

Цукрозамінники

Переваги та недоліки

Автор: Анастасія Ш.

Відпочинок від тренувань

Правильно організований відпочинок допомагає зберегти і покращити результати тренувань

Автор: Анастасія Ш.

Verben mit Präpositionen у німецькій мові у німецькій мові. Дружній путівник для початківців

Сьогодні ми поговоримо про один із важливих аспектів німецької мови - Verben mit Präpositionen (дієслова з прийменниками).

Автор: Ярослав Т.

Зв'язок між гормонами та тренуваннями

Важливість фізичної активності для підтримки гормонального балансу та загального здоров'я.

Автор: Анастасія Ш.

Другие новости:

;