Як мені вдалося скласти ЗНО з історії 2020 на 200 балів?

1. Спорт.

Неважливо який саме вид спорту, проте фізична активність обов’язково повинна бути. Коли людина тренується, то розум відпочиває. І після набагато простіше запам’ятовувати інформацію. Відчувається фізична втома, проте розум готовий сприймати та запам’ятовувати нову інформацію.

2. Нереальна ціль.

Наприклад, в мене була ціль написати три ЗНО на 200 балів, проте я зміг написати лише одне на 200, а інші – на 196 та 194. Також непогано як на мене. Ви спитаєте, який сенс у цьому? Краще прагнути до досконалості і не потрапити туди, ніж прагнути до посередності і потрапити саме туди. Якщо б я поставив собі за мету скласти усі ЗНО на 190 балів, то я зміг би досягнути цього. Проте який результат краще: одне ЗНО на 200 чи жодного?

3. Людина, яка буде прагнути навчити Вас не тільки історії.

Репетитор – це добре, проте якщо репетитор стає ще й наставником і хоче через історію навчити Вас важливим речам у житті, то це максимально сприятиме покращенню сприйняття інформації. У такому разі складуються особливі відносини між вчителем та учнем. Це важливо. Дитина буде відчувати себе у дружній атмосфері і не буде відчувати страх. Часто трапляється, що репетитори застосовують елемент страху для того, щоб змусити дитину вчитися. Проте є більш ефективний спосіб. Це бублик, а не батіг. Потрібно вселяти інтерес та заохочувати.

4. Книги.

Як казав Лінкольн: «Єдиний шлях досягнути успіху полягає в тому, щоб діставати книги, читати і ретельно вивчати їх». Це також відноситься до нашої теми. І це не тільки книги з історії. Це також художня література чи книги з саморозвитку. По-перше, вони відволікають. По-друге, в них можна знайти те, що допоможе Вам при підготовці.

5. Хобі.

Це також важливо для того, щоб постійно поповнювати запас своєї енергії. Це може бути якийсь проект чи прогулянка з друзями. Цим не треба нехтувати. Вчитися 24/7 не завжди гарно. Результат – виснаження. Щоб до цього не доходити, потрібно постійно поповнювати свою енергію. Займатеся тим, що Вас надихає.

6. Укласти спір.

Так, саме так. Це дуже гарна мотивація. Заспорити з батьками чи з друзями, що Ви зможете скласти ЗНО на певний бал. Це буде змушувати Вас повертатися до підготовки, тому що програвати ніхто не полюбляє. Наприклад, я уклав спір з мамою. Одне ЗНО на 200 балів – одне бажання. Я постійно пам’ятав про це, тому готуватися не було складно.

7. Віра в себе.

Це елемент, на який чомусь ніхто не звертає уваги. Це в основному передбачає емоційний стан дитини до та під час самого ЗНО. Більшість хвилюється та панікує, проте це тільки погіршує результат. Під час підготовки до іспиту треба постійно себе налаштовувати на такі думки: «Від цього не залежить моє життя», «Я постійно готуюсь, тому в мене немає причин хвилюватися», «Нехай усі інші панікують, проте я не буду їх слухати».

8. «Мені подобається вивчати історію».

Ось така думка постійно повинна лунати у Вас в голові. Навіть якщо Ви ненавидите цей предмет. Все залежить від нас та наших думок. Після постійного повторення цієї фрази Ви самі повірите в неї і вивчення історії стане для Вас порятунком від вивчення інших предметів. Тим паче, що історія - це цікаво.

9. Баланс між предметами.

Усі ці пункти можна застосовувати до всіх предметів. І для рівноцінного вивчення всіх предметів, які Ви збираєтесь складати, Вам потрібно знайти Ваш особистий баланс. Ви самі повинні вирішити як для Вас буде краще. Я рекомендував би готуватися кожного дня хоча б по троху та не відкладати все на кінець. Все-таки в мене є певне право щось рекомендувати.

10. Розмови про ЗНО.

Не підтримувати розмови про ЗНО. Коли однокласники чи друзі будуть розмовляти про ЗНО, скаржитися, хвалитися чи щось подібне, то не сприймайте це близько. Вам важливо, що Ви думаєте. Наприклад, я постійно чув розмови своїх однокласників про те як вони готуються, що вони купили багато книжок з історії, кожен день ходять до репетитора. Я почав трохи хвилюватися. Можливо я не достатньо готуюсь? Проте в результаті ті, хто багато розмовляли, склали на зовсім невисокий бал. Ходити до репетитора - це ще не означає, що ви добре складете ЗНО. Репетитор направляє та підтримує, інше на Вас. Вірте в свої сили.

Рейтинг:5 из 5

На основе отзывов 1 пользователей

Автор: Євгеній Ш.

Редакция не несет ответственности за наполнение блогов, они есть персональным мнением автора

Нужен репетитор?

Выбирай лучших преподавателей на сервисе Буки!

Другие статьи преподавателя

Регистрируйся как репетитор на BUKI!

Бесплатная регистрация за 10 минут

Занятия персонально или по Skype

Оплата напрямую от ученика

Также читайте раздел «Блоги репетиторов»:

Секретные методы изучения иностранного языка

В этой статье мы рассмотрим три секретных метода, которые могут помочь вам усвоить новый язык быстрее и эффективнее. Статья содержит ссылки на платформы и вебсайты, которые вам помогут в этом.

Автор: Христина Я.

Як досягти тонкої талії?

Тонка талія: міфи та реальність

Автор: Анастасія Ш.

Цукрозамінники

Переваги та недоліки

Автор: Анастасія Ш.

Відпочинок від тренувань

Правильно організований відпочинок допомагає зберегти і покращити результати тренувань

Автор: Анастасія Ш.

Verben mit Präpositionen у німецькій мові у німецькій мові. Дружній путівник для початківців

Сьогодні ми поговоримо про один із важливих аспектів німецької мови - Verben mit Präpositionen (дієслова з прийменниками).

Автор: Ярослав Т.

Зв'язок між гормонами та тренуваннями

Важливість фізичної активності для підтримки гормонального балансу та загального здоров'я.

Автор: Анастасія Ш.

Другие новости:

;