Як за допомогою соцмереж покращити знання учнів з української мови та літератури?

Сучасні учні - залежні від соцмереж. Лайки, пости, блоги - усе це зараз дуже популярне. А як же використати це для покращення знань учнів? Над цим питанням замислюється чимало вчителів. Давайте розберемося детальніше. Якщо сучасному учню цікаво "сидіти" у соцмережах, то ми повинні зробити так, аби він перебував там із користю для себе. Але як же це зробити? Все дуже просто, якщо Ви вмієте користуватися комп'ютером та інтернетом. Дам Вам кілька порад:

1. Заведіть сторінку у Інстаграмі (найпопулярніша соцмережа серед молоді). 

2. Подумайте над назвою Вашої сторінки (вона має підвищити інтерес, аби учень захотів із задоволенням зробити підписку).

3. Додавайте пости (це має бути ЦІКАВО написана, і красиво оформлена інформація). Зробіть опитування, проводьте онлайн-консультації, цікавтеся думкою підписників: чи цікава для них сторінка? Що, на їхню думку, потрібно змінити в оформленні матеріалу?  Знання з якої теми вони хотіли б покращити?

4. Лайфхаки (зробіть окремий пост, про те, як з легкістю вивчити ту чи іншу тему).

5. Проводьте прямі трансляції (діліться своїми знаннями, дайте учням можливість запитати Вас по темі, яку вони НЕ зрозуміли).

6. Будьте активними (щодня доповнюйте свою сторінку новою інформацією, дописами, розповідями, опитуваннями).

7. Відкрийте для себе ще одну популярну соцмережу - Телеграм. Так, саме тут Ви, зможете створити групу або канал, де також зможете ділитися знаннями з учнями і робити навчання цікавішим. Це дуже хороша ідея для репетитора. Всім відомо, що у підготовці до ЗНО дуже важливо знати винятки, та і не лише їх, багато правил, персонажів, якщо ми говоримо про українську літературу та багато чого іншого. То чому б не зробити вивчення набагато цікавішим? 

Створіть власний канал, запросіть туди своїх учнів. Доповнюйте канал інформацією, таблицями, схемами, кінофільмами, картинками, опитуванням, тощо. Зробіть процес підготовки цікавішим та сучаснішим.

8. Заведіть блог на You tube. Не бійтеся експериментувати, спробуйте зробити відеозапис, провести перше заняття онлайн, подати тему у цікавому форматі. Це цікаво. Зробіть презентації, розкажіть про особливості твору, перекажіть зміст, проаналізуйте проблеми, покажіть учням уривки з кінострічок. Інтернет дає дуже багато можливостей, які варто використати.

9. Створіть інтерактивні вправи. Є велика кількість інтернет-платформ, на яких можна це зробити, і в тому числі безкоштовно. Там Ви можете доповнити матеріали картинками, створювати кросворди, різноманітні ігри, квести, пазли, дошки, тестові матеріали. Це займе трішки часу, але воно того варте. І Вам буде цікаво, і дитина із задоволенням буде вивчати матеріал.

10. Не бійтеся вчитися. Нічого страшного, якщо Ви не вмієте користуватися тою чи іншою соцмережею чи інтернет-платформою. У тому ж таки інтернеті є велика кількість відеоматеріалів, переглянувши які Ви зможете самостійно навчитися працювати скрізь.

Сучасність - техніка, і хочемо ми чи ні, а інтернет і соцмережі будуть у нашому житті. Ми повинні використовувати їх з користю.

Якщо вчитель буде використовувати сучасні технології для вивчення предмету, то й інтерес до навчання учнів значно підвищиться. Вони будуть цікавитися предметом, переглядати сторіси, відповідати на питання та засвоювати матеріал з бажанням.

Будьте сучасними, не бійтесь експерементувати, дізнаватися щось нове для себе, заведіть блог, сторінку, ведіть прямі трансляції. Будьте цікавими для учнів, і тоді Ваш предмет буде для них важливим.

Отже, соцмережі є невід'ємною частиною життя сучасної людини, так давайте ж використовувати їх з користю!

Рейтинг:5 из 5

На основе отзывов 1 пользователей

Автор: Вікторія Д.

Редакция не несет ответственности за наполнение блогов, они есть персональным мнением автора

Нужен репетитор?

Выбирай лучших преподавателей на сервисе Буки!

Другие статьи преподавателя

Регистрируйся как репетитор на BUKI!

Бесплатная регистрация за 10 минут

Занятия персонально или по Skype

Оплата напрямую от ученика

Также читайте раздел «Блоги репетиторов»:

Секретные методы изучения иностранного языка

В этой статье мы рассмотрим три секретных метода, которые могут помочь вам усвоить новый язык быстрее и эффективнее. Статья содержит ссылки на платформы и вебсайты, которые вам помогут в этом.

Автор: Христина Я.

Як досягти тонкої талії?

Тонка талія: міфи та реальність

Автор: Анастасія Ш.

Цукрозамінники

Переваги та недоліки

Автор: Анастасія Ш.

Відпочинок від тренувань

Правильно організований відпочинок допомагає зберегти і покращити результати тренувань

Автор: Анастасія Ш.

Verben mit Präpositionen у німецькій мові у німецькій мові. Дружній путівник для початківців

Сьогодні ми поговоримо про один із важливих аспектів німецької мови - Verben mit Präpositionen (дієслова з прийменниками).

Автор: Ярослав Т.

Зв'язок між гормонами та тренуваннями

Важливість фізичної активності для підтримки гормонального балансу та загального здоров'я.

Автор: Анастасія Ш.

Другие новости:

;