Як зберігти мотивацію при вивченні китайської мови?

Всім привіт! Сьогодні я хочу поділитися з вами порадами, як зберігти мотивацію при вивченні китайської мови. У процесі вивчення будь – якої іноземної мови, для досягнення результату, важливо зберігати мотивацію, що часом буває дуже важко, особливо, якщо мова йдеться про китайську.

На сьогоднішній день, мотивація широко розуміється як внутрішня стимуляція людини до виконання якихось дій за рахунок концентрації уваги на майбутній меті. Мета ж повинна бути досить бажаною, щоб постійно підштовхувати вас до роботи, яку необхідно виконати для її досягнення.

Наприклад, вважається, що для оволодіння китайською мовою вам необхідно пройти багато годин, місяців і навіть років посилених занять і весь цей час тримати у голові вашу мету: вступити у бажаний університет, отримати бажану роботу, вільно заговорити китайською і т.д. При цьому мається на увазі, що наші відчуття у процесі досягнення мети не так вже й важливі. Адже всіх нас вчать, що для досягнення чогось, потрібно попотіти, постраждати, а там ми зможемо отримати довгоочікуване задоволення. Кажуть навіть, що секрет всіх успішних людей в умінні відкладати задоволення на потім і довго і наполегливо працювати для досягнення мети.

Але чи так уже природно жити «відкладеним життям»? Адже відомо, що наша свідомість здатна сприймати та відчувати досвід лише у сьогоденні. Саме тому, хронічно не досягаючи мети тут і зараз, ми починаємо швидко втомлюватися і відчуваємо так зване "падіння мотивації" та "вигорання".

Як працює мотивація? У чому ж істинний механізм мотивації? Їм свідомо чи інтуїтивно користуються бізнесмени, поліглоти та багато успішних людей. Механізм досить простий. Наша справжня мета у будь-якій справі - це отримання задоволення. Значить, нам потрібно перенести цю мету у сьогодення та зробити так, щоб ми могли досягати її у реальному часі, а не потім, коли-небудь. Саме так і роблять поліглоти. Вони вчать мову, тому що їм цікаво дізнатися нове слово сьогодні. Так, вони мають на меті опанувати мову, але вони не зациклюються на майбутньому, а просто день за днем ​​роблять те, що їм подобається: вчать нові слова, повторюють фрази, слухають або читають. Їх мозок генерує дофамін ( "гормон задоволення") і вони "підсаджуються" на сам процес навчання. У результаті чого, через кілька тижнів або місяців вони досить добре починають володіти новою мовою.

Є три фактори, які на мою думку допоможуть зберегти мотивацію та отримувати задоволення від вивчення китайської мови на кожному етапі.

1)  Інтенсивність занять. Чим частіше ви щось робите, тим більше до цього залучаєтесь. Чим більше ви залучені, тим більше захоплені, тому що у вас виходить все краще і краще. Так, завдяки частим заняттям запускається механізм мотивації і як сніжний ком все швидше штовхає вас вперед.

2) Можливість відразу спілкуватися з носієм мови. Раз наша свідомість живе сьогоденням, значить найприродніше для нас використовувати отримані знання сьогодні. В інтернеті можна знайти багато сайтів, де можна знайти носіїв китайської мови та безкоштовно практикувати китайську з ними. І я дуже раджу почати це робити на початковому етапі. Адже саме практика дає студентам можливість відразу досягти мети у вивчення китайської мови.

3)  Почуття завершеності. Практика практикою, але ви не просто хочете займатися мовою, ви хочете почуття досягнення і "закриття етапу". І бажано, щоб процес не розтягувався на багато місяців. В таких умовах дуже важливо визначити мету, яку ви хочете досягти та строк виконання її. Таким чином, ви точно не занудьгуєте, будете займатися у посиленому темпі, практикувати китайську та отримаєте потрібний вам рівень у стислий термін.

Рейтинг:5 из 5

На основе отзывов 1 пользователей

Автор: Вероніка М.

Редакция не несет ответственности за наполнение блогов, они есть персональным мнением автора

Нужен репетитор?

Выбирай лучших преподавателей на сервисе Буки!

Другие статьи преподавателя

Регистрируйся как репетитор на BUKI!

Бесплатная регистрация за 10 минут

Занятия персонально или по Skype

Оплата напрямую от ученика

Также читайте раздел «Блоги репетиторов»:

Секретные методы изучения иностранного языка

В этой статье мы рассмотрим три секретных метода, которые могут помочь вам усвоить новый язык быстрее и эффективнее. Статья содержит ссылки на платформы и вебсайты, которые вам помогут в этом.

Автор: Христина Я.

Як досягти тонкої талії?

Тонка талія: міфи та реальність

Автор: Анастасія Ш.

Цукрозамінники

Переваги та недоліки

Автор: Анастасія Ш.

Відпочинок від тренувань

Правильно організований відпочинок допомагає зберегти і покращити результати тренувань

Автор: Анастасія Ш.

Verben mit Präpositionen у німецькій мові у німецькій мові. Дружній путівник для початківців

Сьогодні ми поговоримо про один із важливих аспектів німецької мови - Verben mit Präpositionen (дієслова з прийменниками).

Автор: Ярослав Т.

Зв'язок між гормонами та тренуваннями

Важливість фізичної активності для підтримки гормонального балансу та загального здоров'я.

Автор: Анастасія Ш.

Другие новости:

;