Як зробити навчання цікавішим?

Не завжди процес навчання та пізнання матеріалу для вчителів та учнів є цікавим. У даній статті я розповім, як же зробити цей процес цікавішим. 

Насамперед, вам потрібно визначити мету. Наприклад, для кар’єрного зросту, для досвіду, тощо.

Наступний крок - добір цікавого матеріалу: електронні посібники, створення унікальних презентацій, відео.

Сучасність вимагає інноваційних підходів у вивченні матеріалу. Використовуючи їх, вчитель автоматично підвищує інтерес до навчання учнів. Зараз є велика кількість інтернет ресурсів для того аби підвищити інтерес учнів до навчання. Про деякі з них я розповім.

1. LearningApps.org – інтернет площадка, яка дозволяє створювати різноманітні онлайн завдання: створити пазл з використанням простих або складних речень, ігри, у яких потрібно дати відповідь на запитання, завдання на відповідність. Тут ви можете доповнювати свої матеріали яскравими картинками, що значно більше підвищує цікавість дитини саме до виконання вправ, і разом з тим підвищує ефективність заняття.

2. ClassroomScreen – тут ви можете створити свою інтернет дошку. Саме на даній площадці ви можете показати ілюстративний матеріал не переходячи за посиланням, це дуже зручно: розмістити текстові документи, картинки, відео файли на одній площадці, таким чином ви також підвищите цікавість до навчання своїх учнів.

3. Майстер-Тест – інтернет площадка для створення тестів. Це дуже зручно для вчителів, яких не задовольняють тести у підручниках або у інтернеті. Тому дана програма дозволяє створити тести індивідуально, але це ще не усі плюси даної програми. Ще одним – є те, що вона є абсолютно безкоштовною.

4. Mind Maps – програма, де ви зможете створити карти пам’яті, для кращого запам’ятовування матеріалу учнями. Це швидко, зручно і цікаво. Все що вам потрібно – доступ до інтернету.

5. Online Test Pad – тут, ви можете не лише створювати тести, але і кросворди, що значно підвищить інтерес до навчання. А особливо програма буде корисна для молодших та середніх класів.

6. Inspiration – за допомогою цієї програми, ви можете створювати разом з учнями під час навчального процесу картки та схеми.

7. Kahoot! – навчальна програма, що складається з ігор. Тут, вам надається можливість зробити велику кількість запитань з кількома варіантами відповідей. Також, є можливість додати зображення та відео. 

8. TurnItIn – інтернет платформа, яка допомагає педагогам перевіряти роботи учнів на наявність неправильного цитування та плагіату. Програма порівнює їх із найточнішою базою даних для порівняння текстів. 

9. Moodle – платформа для навчання, яка надає викладачам, учням та адміністраторам розвинутий набір інструментів для комп’ютеризованого навчання, зокрема й дистанційного.

10. Plickers - це додаток, який вчитель повинен установити на свій мобільний телефон. Дана програма дозволяє вчителю організувати тестування та швидко отримати результати. І все це без використання великої кількості ґаджетів. Достатньо мати комп’ютер, проектор та смартфон. Щоб скористатися можливостями програми, потрібно зареєструватися на сайті та завантажити додаток на мобільний телефон.

11. Trello – інтернет платформа, яка допоможе сучасному педагогу організувати результативну командну роботу учнів. Якщо на уроці потрібно підготувати проект або предметний турнір, то дана платформа саме для вас.

Отже, з використанням даних програм ваші уроки стануть цікавішими, і не стандартними, а отже учні залюбки будуть вивчати предмет, який ви викладаєте. А також підвищить рівень знань з предмету. Сучасним учням надзвичайно подобається інноваційні підходи у вивченні предметів. А з цими програмами, він неодмінно у вас з'явиться.

Рейтинг:5 из 5

На основе отзывов 1 пользователей

Автор: Вікторія Д.

Редакция не несет ответственности за наполнение блогов, они есть персональным мнением автора

Нужен репетитор?

Выбирай лучших преподавателей на сервисе Буки!

Другие статьи преподавателя

Регистрируйся как репетитор на BUKI!

Бесплатная регистрация за 10 минут

Занятия персонально или по Skype

Оплата напрямую от ученика

Также читайте раздел «Блоги репетиторов»:

Секретные методы изучения иностранного языка

В этой статье мы рассмотрим три секретных метода, которые могут помочь вам усвоить новый язык быстрее и эффективнее. Статья содержит ссылки на платформы и вебсайты, которые вам помогут в этом.

Автор: Христина Я.

Як досягти тонкої талії?

Тонка талія: міфи та реальність

Автор: Анастасія Ш.

Цукрозамінники

Переваги та недоліки

Автор: Анастасія Ш.

Відпочинок від тренувань

Правильно організований відпочинок допомагає зберегти і покращити результати тренувань

Автор: Анастасія Ш.

Verben mit Präpositionen у німецькій мові у німецькій мові. Дружній путівник для початківців

Сьогодні ми поговоримо про один із важливих аспектів німецької мови - Verben mit Präpositionen (дієслова з прийменниками).

Автор: Ярослав Т.

Зв'язок між гормонами та тренуваннями

Важливість фізичної активності для підтримки гормонального балансу та загального здоров'я.

Автор: Анастасія Ш.

Другие новости:

;