Слава Україні! Героям слава!

Підтримка армії »

Питання та відповіді для клієнтів школи

 

 1. Що таке EasySchool by BUKI?

  EasySchool by BUKI— це індивідуальні онлайн заняття з викладачем з англійської мови або математики. Заняття проходять на інтерактивній платформі або за підручником за програмою, що формується індивідуально для кожного учня та враховує його побажання, цілі та початковий рівень знань.

 2. Як відбуваються заняття з англійської в EasySchool?

  Заняття EasySchool індивідуальні, кожен учень працює зі своїм викладачем на інтерактивній онлайн платформі. Під час заняття учень та викладач спілкуються через аудіо та відеозв’язок. Учень виконує завдання через інтерактивну платформу, а викладач в реальному часі відслідковує прогрес, пояснює матеріал. На заняттях працюють над читанням, письмом, граматикою, говорінням та аудіюванням.

 3. Як відбуваються заняття з математики в EasySchool?

  Заняття EasySchool індивідуальні, кожен учень працює зі своїм викладачем. На онлайн занятті з математики учень та викладач спілкуються через аудіо та відеозв’язок та використовують інтерактивну онлайн дошку для розв’язування завдань. Навчання відбувається за підручником учня або іншими підручниками, підібраними викладачем.

 4. Які предмети можна вивчати в EasySchool by BUKI?

  EasySchool by BUKI— це індивідуальні онлайн заняття з репетитором по таких предметах: англійська мова, математика, українська мова, німецька мова, польська мова.

 5. Чи зручно вчитись онлайн?

  Онлайн формат дозволяє мати більш гнучкий графік навчання та економити час на дорогу. Ефективність онлайн уроків не поступається звичайним, а завдяки ігровим елементам навчання може бути більш цікавим та динамічним. Учні школи завжди рекомендують EasySchool своїм знайомим.

 6. Як оплачуються заняття?

  Для початку навчання потрібно придбати пакет занять. На вибір є різни пакети занять — від 5-ти до 50-ти уроків. Чим більший пакет, тим нижча ціна за окреме заняття.

 7. Як порадити сервіс знайомим?

  Учні можуть отримувати бонусні безкоштовні заняття за запрошених в EasySchool друзів. Щоб отримати бонус, попросіть друга сказати менеджеру школи, що він прийшов за вашою рекомендацією. Щойно запрошений друг оплатить пакет занять, ви отримаєте бонусні уроки.