Слава Україні! Героям слава!Підтримка армії »

Репетитор Буди - обирайте кращих викладачів на сайті Букі

Заняття онлайн

Олександр В.

170грн/год

5відгуки: 2

МатематикаІнформатика

Освіта: Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут»

Досвід: більше 5 років

Репититор з математики (вся программа), паралельно працюю викладачем в університеті. Як математик не люблю багато писати, викладання це те, що я люблю. Ціль - зробити наш світ краще, допомагаючи в розвитку молоді. При дистанційному навчанні використовую, презентативний матеріал та інтерактивні класи, наприклад сервіс від Google classroom.

5відгуки: 2

170грн/год

*це безкоштовно!

Детальніше »

Знайдено 1 анкет викладачів

Фільтри

Оберіть предмет та локацію

Виберіть предмет

  • Математика
  • Інформатика

Репетитори, Буди - анкети та рейтинг репетиторів. Послуги репетиторів у Буди. Ваш репетитор Буди - всі райони міста.

Репетитори Буди - кращі викладачі, відгуки клієнтів, анкети та рейтинг більше 70,000 репетиторів України. Ваш репетитор Буди на сайті Букі - всі райони міста.

Часто задавані питання про Репетитор Буди

🥇 Репетитор Буди - як правильно обрати?

Щоб обрати найбільш оптимального Репетитор Буди, рекомендуємо звернути на наступні параметри викладачів: ставка за годину роботи, кількість позитивних відгуків, район викладання, досвід роботи та наявність диплома про освіту.

🔎 Де знайти репетитор в Буди?

На сайті Букі ви можете обрати будь-якого з 1 репетиторів, які викладають більш ніж 150 предметів. Рекомендуємо також звернути увагу на доступні рівні викладання та графік роботи бажаного репетитора.

🖥 Як обрати репетитора Буди для занять онлайн / по скайпу?

Для перегляду репетиторів з можливістю заняття по скайпу / онлайн, необхідно в поле фільтра "Де плануєте займатися?" вибрати вибрати опцію "онлайн". В цьому випадку, вам будуть запропоновані репетитори суто з опцією віддалених занять. Додатково, в анкеті кожного репетитора ви можете знайти позначку, чи займається обраний репетитор по скайпу. Для того, щоб переконатися в наявності даної опції занять, зверніть увагу на блок інформації "Місця занять" і пункт "По скайпу:".