Слава Україні! Героям слава!Підтримка армії »

Репетитор Буринь - обирайте кращих викладачів на сайті Букі

Заняття онлайн

Англійська мова

Освіта: Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара (ДНУ)

Досвід: більше 3 років

Моє ім'я Олеся, мені 24 роки і я репетитор з англійської мови. Я навчалась у ДНК ДНУ ім. Олеся Гончара у м. Дніпро і працювала в турецьких авіалініях. Моя освіта здобута у коледжі й зазначена в дипломі, як молодший спеціаліст. Мої знання значно ширші, бо я довгий час працювала у турецьких авіалініях і мала досвід спілкування з носіями мови, з різними діалектами.  У своїх уроках втілюю тільки сучасні методи навчання, а саме інтерактивні вправи, на...

270грн/год

*це безкоштовно!

Детальніше »

Знайдено 1 анкет викладачів

Фільтри

Оберіть предмет та локацію

Виберіть предмет

  • Англійська мова

Репетитори, Буринь - анкети та рейтинг репетиторів. Послуги репетиторів у Буринь. Ваш репетитор Буринь - всі райони міста.

Репетитори Буринь - кращі викладачі, відгуки клієнтів, анкети та рейтинг більше 70,000 репетиторів України. Ваш репетитор Буринь на сайті Букі - всі райони міста.

Часто задавані питання про Репетитор Буринь

🥇 Репетитор Буринь - як правильно обрати?

Щоб обрати найбільш оптимального Репетитор Буринь, рекомендуємо звернути на наступні параметри викладачів: ставка за годину роботи, кількість позитивних відгуків, район викладання, досвід роботи та наявність диплома про освіту.

🔎 Де знайти репетитор в Буринь?

На сайті Букі ви можете обрати будь-якого з 1 репетиторів, які викладають більш ніж 150 предметів. Рекомендуємо також звернути увагу на доступні рівні викладання та графік роботи бажаного репетитора.

🖥 Як обрати репетитора Буринь для занять онлайн / по скайпу?

Для перегляду репетиторів з можливістю заняття по скайпу / онлайн, необхідно в поле фільтра "Де плануєте займатися?" вибрати вибрати опцію "онлайн". В цьому випадку, вам будуть запропоновані репетитори суто з опцією віддалених занять. Додатково, в анкеті кожного репетитора ви можете знайти позначку, чи займається обраний репетитор по скайпу. Для того, щоб переконатися в наявності даної опції занять, зверніть увагу на блок інформації "Місця занять" і пункт "По скайпу:".