Слава Україні! Героям слава!Підтримка армії »

Репетитор Черняхів - обирайте кращих викладачів на сайті Букі

Заняття онлайн

Анжелiка Ш.

100грн/год

5відгуки: 3

Математика

Освіта: Житомирський державний університет імені Івана Франка

Досвід: більше 10 років

Репетитор з математики Курси пiдвищення квалiфiкацii педагогiчноi дiяльностi; досвiд роботи бiльше 18 рокiв; пiдготовка до ЗНО, в тому числi i власних дiтей, вступили на бюджет унiверситету iм. Шевченка та Житомирський коледж. Додатково навчалась - Харкiвський фiнансовий iнститут, бухгалтер заочно; 1С бухгалтерiя курси.

5відгуки: 3

100грн/год

*це безкоштовно!

Детальніше »

Математика

Освіта: Київський національний університет імені Тараса Шевченка

Досвід: більше 5 років

Занимаюсь репетиторством более 7 лет. Призер областных олимпиад по математике и физике. Имею диплом магистра с отличием в области физики. Стаж работы в школе 1.5 года. Нахожу индивидуальный подход к ребенку. В интересной и доступной форме подаю материал. Буду рада вам помочь)

100грн/год

*це безкоштовно!

Детальніше »

Знайдено 2 анкет викладачів

Фільтри

Оберіть предмет та локацію

Виберіть предмет

  • Математика

Репетитори, Черняхів - анкети та рейтинг репетиторів. Послуги репетиторів у Черняхові. Ваш репетитор Черняхів - всі райони міста.

Репетитори в місті Черняхів. Потрібен репетитор - анкети та рейтинг викладачів компанії Букі у Черняхові

Часто задавані питання про Репетитор Черняхів

🥇 Репетитор Черняхів - як правильно обрати?

Щоб обрати найбільш оптимального Репетитор Черняхів, рекомендуємо звернути на наступні параметри викладачів: ставка за годину роботи, кількість позитивних відгуків, район викладання, досвід роботи та наявність диплома про освіту.

🔎 Де знайти репетитор в Черняхові?

На сайті Букі ви можете обрати будь-якого з 2 репетиторів, які викладають більш ніж 150 предметів. Рекомендуємо також звернути увагу на доступні рівні викладання та графік роботи бажаного репетитора.

🖥 Як обрати репетитора Черняхів для занять онлайн / по скайпу?

Для перегляду репетиторів з можливістю заняття по скайпу / онлайн, необхідно в поле фільтра "Де плануєте займатися?" вибрати вибрати опцію "онлайн". В цьому випадку, вам будуть запропоновані репетитори суто з опцією віддалених занять. Додатково, в анкеті кожного репетитора ви можете знайти позначку, чи займається обраний репетитор по скайпу. Для того, щоб переконатися в наявності даної опції занять, зверніть увагу на блок інформації "Місця занять" і пункт "По скайпу:".