Слава Україні! Героям слава!Підтримка армії »

Репетитор Долинська - обирайте кращих викладачів на сайті Букі

Заняття онлайн

Українська мова

Освіта: Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника (ПНУ)

Досвід: більше 5 років

Ткач Людмила Михайлівна - вчитель української мови та літератури,ІІ кваліфікаційна категорія Освіта вища. Я вчитель ІІ кваліфікаційної категорії. Також маю досвід роботи з учнями,які перебувають на індивідуальному навчанні. Мета роботи: навчити практично застосовувати вміння та знання учнями на уроках української мови та літератури і докладаю для цього максимум зусиль.Додатково займаюся сам...

200грн/год

*це безкоштовно!

Детальніше »

Українська мова

Освіта: Миколаївський національний університет ім. Сухомлинського (МНУ)

Досвід: більше 10 років

Девіз мого життя:«Іти вперед, наклеївши пластир на коліна» Працюю за власною методикою запам'ятовування шляхом асоціацій. Прагну перетворити навчання на задоволення, а не тортури та нудну роботу. У вільний час займаюся безперервною самоосвітою: дистанційні курси, очні семінари, творчі конкурси. Маю переможців на Всеукраїнському рівні.

80грн/год

*це безкоштовно!

Детальніше »

Знайдено 2 анкет викладачів

Фільтри

Оберіть предмет та локацію

Виберіть предмет

  • Українська мова

Репетитори, Долинська - анкети та рейтинг репетиторів. Послуги репетиторів у Долинська. Ваш репетитор Долинська - всі райони міста.

Репетитори Долинська - кращі викладачі, відгуки клієнтів, анкети та рейтинг більше 70,000 репетиторів України. Ваш репетитор Долинська на сайті Букі - всі райони міста.

Часто задавані питання про Репетитор Долинська

🥇 Репетитор Долинська - як правильно обрати?

Щоб обрати найбільш оптимального Репетитор Долинська, рекомендуємо звернути на наступні параметри викладачів: ставка за годину роботи, кількість позитивних відгуків, район викладання, досвід роботи та наявність диплома про освіту.

🔎 Де знайти репетитор в Долинська?

На сайті Букі ви можете обрати будь-якого з 2 репетиторів, які викладають більш ніж 150 предметів. Рекомендуємо також звернути увагу на доступні рівні викладання та графік роботи бажаного репетитора.

🖥 Як обрати репетитора Долинська для занять онлайн / по скайпу?

Для перегляду репетиторів з можливістю заняття по скайпу / онлайн, необхідно в поле фільтра "Де плануєте займатися?" вибрати вибрати опцію "онлайн". В цьому випадку, вам будуть запропоновані репетитори суто з опцією віддалених занять. Додатково, в анкеті кожного репетитора ви можете знайти позначку, чи займається обраний репетитор по скайпу. Для того, щоб переконатися в наявності даної опції занять, зверніть увагу на блок інформації "Місця занять" і пункт "По скайпу:".