Репетитор Камінь-Каширський - обирайте кращих викладачів на сайті Букі

Заняття онлайн

Польська мова

Освіта: Волинський державний університет імені Лесі Українки

Досвід: більше 20 років

Вітаю! Мене звати Наталія.Я проводжу свої уроки на власній платформі. Матеріали до уроків доступні 24/7, тому студент/учень може повторити і переглянути пройдені уроки. Багато аудіо та відео матеріалів, які допомагають вивчати польську мову. Мій стаж роботи 23 роки. Я вмію знаходити підхід до людей (як до дітей, так і до дорослих). Готую до вступу в навчальні заклади, допоможу з документами. Застосовую індивідуальний підхід до кожного учня.

300 грн/год

це безкоштовно

Англійська мова

Освіта: Київський національний університет імені Тараса Шевченка (КНУ)

Досвід: більше 1 року

Репетитор з англійської мови викладаю з першого класу, готую до школи та екзаменів. Справжні знання англійської. Цікава та зрозуміла граматика. Маю подвійну ступінь бакалавр та магістр на гуманітарній спеціалізації. Додатково вивчаю французьку та китайську мови. Маю досвід роботи за кордоном в Швеції та США. Добре володію розмовною мовою та можу навчити. Маю диплом що дозволяє викладати студентам та школярам. Маю закінчену музичну осві...

500 грн/год

це безкоштовно

МатематикаУкраїнська мова

Освіта: Східноєвропейський національний університет ім. Л. Українки

Досвід: більше 5 років

Працюю вже 4 роки у сфері освіти. Надаю послуги репетитора з математики та укр.мови для учнів 1-4 класів. Допоможу підготувати дитину до школи! Гарантую сучасні та цікаві заняття! Ваша дитина з задоволенням буде навчатись та обов’язково освоїть програму. Маю чудовий досвід роботи з дітьми.

120 грн/год

це безкоштовно

Польська мова

Освіта: Львівський національний університет ім. Франка (ЛНУ)

Досвід: менше 1 року

Вітаю! Пропоную послуги репетитора польської мови для дітей та дорослих. Великого досвіду викладання польської мови не маю, готував тільки своїх знайомих, родичів і друзів, які збирались переїхати за кордон, однак всі залишились задоволені. Програму визначаю після першого заняття, в залежності від рівня володіння і потреби людини.

100 грн/год

це безкоштовно

Репетитори в Камінь-Каширський - основна інформація

✅ Кількість репетиторів:5
✅ Кількість предметів:1
✅ Середня ціна:120 грн/год
✅ Середній рейтинг:4.2
✅ Заняття по скайпу/онлайн:

Так

✅ Середній досвід репетиторів:більше 1 року
✅ Графік роботи репетиторів:Пн-Нд, 8:00 - 21:00
Підготовка до школиМолодші класи

Освіта: Луцький педагогічний коледж

Досвід: менше 1 року

Допоможу вашому чаду опанувати усіма компетентностями та компетенціями, які вимагає сьогодення. Навчаю вчитися і отримувати задоволення від нових знань. Створюю дружню атмосферу, щоб учень міг себе вільно почувати, активно та творчо працювати. Підтримую зв‘язок з батьками. Допомагаю з виконанням домашнього завдання. Легко знаходжу спільну мову з учнями.

100 грн/год

це безкоштовно

Знайдено 5 анкет викладачів

Середня вартість занять в місті Камінь-Каширський - 120 грн/год

Вартість занять з репетитором в місті Камінь-Каширський по предметам

ПредметЦіна
Математика170 грн/год
Українська мова140 грн/год
Англійська мова250 грн/год
Польська мова300 грн/год
Молодші класи120 грн/год

Відгуки клієнтів про репетиторів:

Олександр про репетитора Микола В.

Репетитор сподобався, заняття пройшли вдало. Трошки не підійшов формат роботи по скайпу, надаю перевагу живому спілкуванню.

Часто задавані питання про Репетитор Камінь-Каширський

🥇 Репетитор в місті Камінь-Каширський - як правильно обрати?

На сайті Букі ви можете обрати будь-якого з 5 репетиторів, які викладають більш ніж 6 предметів. Рекомендуємо також звернути увагу на доступні рівні викладання та графік роботи бажаного репетитора. Щоб обрати найбільш оптимального репетитора в місті Камінь-Каширський, рекомендуємо обрати предмет який вас цікавить. Звернути увагу на наступні параметри викладачів: ставка за годину роботи, кількість позитивних відгуків, район викладання, досвід роботи та наявність диплома про освіту. Читайте більше на BUKI

💰 Яка ціна уроку з репетитором в місті Камінь-Каширський?

Точна ціна за урок з репетитором залежить від предмету вивчення. На платформі БУКІ в місті Камінь-Каширський, серед всіх предметів, ціна на заняття від 100 грн до 500 грн за годину. Читайте більше на BUKI
;