Слава Україні! Героям слава!Підтримка армії »

Репетитор Красноград - обирайте кращих викладачів на сайті Букі

Заняття онлайн

Наталія Ш.

200грн/год

5відгуки: 1

Українська моваРосійська моваЗарубіжна літератураПідготовка до школиМолодші класиБільше

Освіта: Харківський національний університет ім. Каразіна (ХНУ)

Досвід: більше 3 років

Пропоную послуги репетитора української (російської) мови та літератури 5-11 класів. Також підготовка дітей дошкільного віку і початкова школа Досвід роботи репетитором 2 роки. Знаходжу індивідуальний підхід до кожного учня. Пропоную вивчення та якісне засвоєння усіх розділів мови, періодів у літературі (за програмою Міністерства освіти й науки України). Допомагаю у виконанні домашніх завдань. Готую до вступу в ліцеї та гімназії з профільн...

5відгуки: 1

200грн/год

*це безкоштовно!

Детальніше »

Знайдено 1 анкет викладачів

Фільтри

Оберіть предмет та локацію

Виберіть предмет

  • Українська мова
  • Молодші класи
  • Підготовка до школи
  • Російська мова
  • Зарубіжна література

Репетитори, Красноград - анкети та рейтинг репетиторів. Послуги репетиторів у Красноград. Ваш репетитор Красноград - всі райони міста.

Репетитори Красноград - кращі викладачі, відгуки клієнтів, анкети та рейтинг більше 70,000 репетиторів України. Ваш репетитор Красноград на сайті Букі - всі райони міста.

Часто задавані питання про Репетитор Красноград

🥇 Репетитор Красноград - як правильно обрати?

Щоб обрати найбільш оптимального Репетитор Красноград, рекомендуємо звернути на наступні параметри викладачів: ставка за годину роботи, кількість позитивних відгуків, район викладання, досвід роботи та наявність диплома про освіту.

🔎 Де знайти репетитор в Красноград?

На сайті Букі ви можете обрати будь-якого з 1 репетиторів, які викладають більш ніж 150 предметів. Рекомендуємо також звернути увагу на доступні рівні викладання та графік роботи бажаного репетитора.

🖥 Як обрати репетитора Красноград для занять онлайн / по скайпу?

Для перегляду репетиторів з можливістю заняття по скайпу / онлайн, необхідно в поле фільтра "Де плануєте займатися?" вибрати вибрати опцію "онлайн". В цьому випадку, вам будуть запропоновані репетитори суто з опцією віддалених занять. Додатково, в анкеті кожного репетитора ви можете знайти позначку, чи займається обраний репетитор по скайпу. Для того, щоб переконатися в наявності даної опції занять, зверніть увагу на блок інформації "Місця занять" і пункт "По скайпу:".