Слава Україні! Героям слава!Підтримка армії »

Репетитор Недригайлів - обирайте кращих викладачів на сайті Букі

Заняття онлайн

Анна І.

220грн/год

5відгуки: 8

Англійська моваНімецька мова

Освіта: Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця (ХНЕУ ім. С. Кузнеця)

Досвід: більше 3 років

Репетитор англійської та німецької мов, який завжди знаходиться в хорошому настрої, незалежно від особистих обставин. Далеко не завжди диплом престижного вузу говорить про високу професійну кваліфікацію його власника, тому не маючи педагогічної освіти постараюся прищепити любов до мов і полегшити шкільні будні не тільки дітям, але і їхнім батькам. Робота за підручниками на моїх уроках зводиться до мінімуму, а заміс...

5відгуки: 8

220грн/год

*це безкоштовно!

Детальніше »

Українська моваХіміяАнглійська моваПідготовка до школиМолодші класиБільше

Освіта: Сумський державний педагогічний університет імені Макаренка (СумДПУ)

Досвід: більше 5 років

за освітою я педагог психолог, порядність гарантуючи не маю шкідливих звичок не маю і дуже люблю дітей я за освітою вчитель молодших класів, психолог, вчитель хімії, української язика.Іспользую різні методи навчання, різні форми і методи обученія.Основние є диференціація, ігрові, наочні, посібники, практика (залежить від предмета), демонстрація, творчі

100грн/год

*це безкоштовно!

Детальніше »

Знайдено 2 анкет викладачів

Фільтри

Оберіть предмет та локацію

Виберіть предмет

  • Англійська мова
  • Українська мова
  • Німецька мова
  • Хімія
  • Молодші класи
  • Підготовка до школи

Відгуки клієнтів про репетиторів:

Оксана про репетитора Анна І.

Гарний репетитор, сподобалася, але моїй дитині треба більш жорсткіший метод викладання.

Репетитори, Недригайлів - анкети та рейтинг репетиторів. Послуги репетиторів у Недригайлів. Ваш репетитор Недригайлів - всі райони міста.

Репетитори Недригайлів - кращі викладачі, відгуки клієнтів, анкети та рейтинг більше 70,000 репетиторів України. Ваш репетитор Недригайлів на сайті Букі - всі райони міста.

Часто задавані питання про Репетитор Недригайлів

🥇 Репетитор Недригайлів - як правильно обрати?

Щоб обрати найбільш оптимального Репетитор Недригайлів, рекомендуємо звернути на наступні параметри викладачів: ставка за годину роботи, кількість позитивних відгуків, район викладання, досвід роботи та наявність диплома про освіту.

🔎 Де знайти репетитор в Недригайлів?

На сайті Букі ви можете обрати будь-якого з 2 репетиторів, які викладають більш ніж 150 предметів. Рекомендуємо також звернути увагу на доступні рівні викладання та графік роботи бажаного репетитора.

🖥 Як обрати репетитора Недригайлів для занять онлайн / по скайпу?

Для перегляду репетиторів з можливістю заняття по скайпу / онлайн, необхідно в поле фільтра "Де плануєте займатися?" вибрати вибрати опцію "онлайн". В цьому випадку, вам будуть запропоновані репетитори суто з опцією віддалених занять. Додатково, в анкеті кожного репетитора ви можете знайти позначку, чи займається обраний репетитор по скайпу. Для того, щоб переконатися в наявності даної опції занять, зверніть увагу на блок інформації "Місця занять" і пункт "По скайпу:".