Слава Україні! Героям слава!Підтримка армії »

Репетитор П'ятихатки - обирайте кращих викладачів на сайті Букі

Заняття онлайн

Інна Т.

200грн/год

Математика

Освіта: Криворізький педагогічний інститут КНУ

Досвід: більше 5 років

Репетитор з математики. Навчаю онлайн з використанням електронної дошки. Маю досвід роботи в школі. Допоможу усунути прогалини в знаннях. Репетитор для учнів 5-9 класів. Заняття за індивідуальною програмою.Допомога при виконанні д. з. Підготовка до контрольних робіт та ДПА. Поясню складне- простими словами. Можливі заняття онлайн. Закінчила Криворізький національний університет фізико-математичний факультет у 2013 році, диплом спеціал...

200грн/год

*це безкоштовно!

Детальніше »

Англійська мова

Освіта: Криворізький педагогічний інститут КНУ

Досвід: більше 3 років

Люблю працювати з дітьми. Буду для них другом і тим не менш вимогливим учителем! Я навчалася у Криворізькому педагогічному університеті. Працювала у центрах дитячого розвитку у м. Кривий Ріг, учителем молодших класів та англійської мови у м. П'ятихатки. В даний час працюю репетитором. Набираю діток з нуля і навчаю всьому необхідному, щоб дитина читала, писала, говорила англійською!

120грн/год

*це безкоштовно!

Детальніше »

Англійська мова

Освіта: Харківський національний університет ім. Каразіна (ХНУ)

Досвід: більше 3 років

Мене звати Валерія. Мені 25 років. Обожнюю свою справу, ваші дітки полюблять цю мову також як люблю його я. Я перекладач і викладач англійської. Працюю в цій сфері репетитором більше 3-х років. Індивідуальні заняття з англійської онлайн для: - молодшої школи (1-4 класи) - середньої школи (5-6 класи Для учнів, які хочуть: - навчитися говорити англійською і розуміти співрозмовника; - заповнити прогалини в ...

150грн/год

*це безкоштовно!

Детальніше »

Знайдено 3 анкет викладачів

Фільтри

Оберіть предмет та локацію

Виберіть предмет

  • Англійська мова
  • Математика

Репетитори, П'ятихатки - анкети та рейтинг репетиторів. Послуги репетиторів у П'ятихатки. Ваш репетитор П'ятихатки - всі райони міста.

Репетитори П'ятихатки - кращі викладачі, відгуки клієнтів, анкети та рейтинг більше 70,000 репетиторів України. Ваш репетитор П'ятихатки на сайті Букі - всі райони міста.

Часто задавані питання про Репетитор П'ятихатки

🥇 Репетитор П'ятихатки - як правильно обрати?

Щоб обрати найбільш оптимального Репетитор П'ятихатки, рекомендуємо звернути на наступні параметри викладачів: ставка за годину роботи, кількість позитивних відгуків, район викладання, досвід роботи та наявність диплома про освіту.

🔎 Де знайти репетитор в П'ятихатки?

На сайті Букі ви можете обрати будь-якого з 3 репетиторів, які викладають більш ніж 150 предметів. Рекомендуємо також звернути увагу на доступні рівні викладання та графік роботи бажаного репетитора.

🖥 Як обрати репетитора П'ятихатки для занять онлайн / по скайпу?

Для перегляду репетиторів з можливістю заняття по скайпу / онлайн, необхідно в поле фільтра "Де плануєте займатися?" вибрати вибрати опцію "онлайн". В цьому випадку, вам будуть запропоновані репетитори суто з опцією віддалених занять. Додатково, в анкеті кожного репетитора ви можете знайти позначку, чи займається обраний репетитор по скайпу. Для того, щоб переконатися в наявності даної опції занять, зверніть увагу на блок інформації "Місця занять" і пункт "По скайпу:".