Слава Україні! Героям слава!Підтримка армії »

Репетитор Рахів - обирайте кращих викладачів на сайті Букі

Заняття онлайн

Біологія

Освіта: Ужгородський національний університет (УжНУ)

Досвід: більше 20 років

Вчитель вищої категорії, звання старший вчитель. У своїй роботі використовую тестові завдання, доступна подача теоретичного матеріалу. Учні яких я навчала вступили до ВНЗ по спеціальності біологія, медики та фармацевти. Багато учнів вже закінчили навчання у ВНЗ та працюють лікарями, вчителями біології та фармацевтами. Тестові завдання, складання схем і таблиць, робота над біологічними термінами, розв'язування біологічних та екологі...

150грн/год

*це безкоштовно!

Детальніше »

МатематикаУкраїнська моваМолодші класи

Освіта: Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника (ПНУ)

Досвід: більше 20 років

Досвідчений вчитель вищої категорії. Педагогічне звання «Старший учитель» . В постійному пошуку нових ідей, форм та методів роботи зі школярами. Вважаю, що вмотивований учень - це 90% успіху. Тому використовую методи, які активізують пізнавальну активність учнів, викликають інтерес до предмету та бажання вчитися. Мої учні показують високі результати на ДПА, є переможцями конкурсів та олімпіад.

180грн/год

*це безкоштовно!

Детальніше »

Знайдено 2 анкет викладачів

Фільтри

Оберіть предмет та локацію

Виберіть предмет

  • Математика
  • Українська мова
  • Біологія
  • Молодші класи

Репетитори, Рахів - анкети та рейтинг репетиторів. Послуги репетиторів у Рахів. Ваш репетитор Рахів - всі райони міста.

Репетитори Рахів - кращі викладачі, відгуки клієнтів, анкети та рейтинг більше 70,000 репетиторів України. Ваш репетитор Рахів на сайті Букі - всі райони міста.

Часто задавані питання про Репетитор Рахів

🥇 Репетитор Рахів - як правильно обрати?

Щоб обрати найбільш оптимального Репетитор Рахів, рекомендуємо звернути на наступні параметри викладачів: ставка за годину роботи, кількість позитивних відгуків, район викладання, досвід роботи та наявність диплома про освіту.

🔎 Де знайти репетитор в Рахів?

На сайті Букі ви можете обрати будь-якого з 2 репетиторів, які викладають більш ніж 150 предметів. Рекомендуємо також звернути увагу на доступні рівні викладання та графік роботи бажаного репетитора.

🖥 Як обрати репетитора Рахів для занять онлайн / по скайпу?

Для перегляду репетиторів з можливістю заняття по скайпу / онлайн, необхідно в поле фільтра "Де плануєте займатися?" вибрати вибрати опцію "онлайн". В цьому випадку, вам будуть запропоновані репетитори суто з опцією віддалених занять. Додатково, в анкеті кожного репетитора ви можете знайти позначку, чи займається обраний репетитор по скайпу. Для того, щоб переконатися в наявності даної опції занять, зверніть увагу на блок інформації "Місця занять" і пункт "По скайпу:".