Слава Україні! Героям слава!Підтримка армії »

Репетитор Ратно - обирайте кращих викладачів на сайті Букі

Заняття онлайн

МатематикаФізикаАнглійська мова

Освіта: Східноєвропейський національний університет ім. Л. Українки

Досвід: більше 5 років

Працюю вчителем математики, фізики та англійської мови. Вчитися - моє хобі. Люблю розвиватися в різних напрямках. У своїй роботі поєдную класичний та інноваційний підхід, використовую ігрові методики та онлайн ресурси для досягнення кращого результату. Маю досвід роботи в школі 7 років. Також є досвід репетиторства. Якщо ви шукаєте індивідуальний підхід,...

100грн/год

*це безкоштовно!

Детальніше »

Знайдено 1 анкет викладачів

Фільтри

Оберіть предмет та локацію

Виберіть предмет

  • Англійська мова
  • Математика
  • Фізика

Репетитори, Ратно - анкети та рейтинг репетиторів. Послуги репетиторів у Ратно. Ваш репетитор Ратно - всі райони міста.

Репетитори Ратно - кращі викладачі, відгуки клієнтів, анкети та рейтинг більше 70,000 репетиторів України. Ваш репетитор Ратно на сайті Букі - всі райони міста.

Часто задавані питання про Репетитор Ратно

🥇 Репетитор Ратно - як правильно обрати?

Щоб обрати найбільш оптимального Репетитор Ратно, рекомендуємо звернути на наступні параметри викладачів: ставка за годину роботи, кількість позитивних відгуків, район викладання, досвід роботи та наявність диплома про освіту.

🔎 Де знайти репетитор в Ратно?

На сайті Букі ви можете обрати будь-якого з 1 репетиторів, які викладають більш ніж 150 предметів. Рекомендуємо також звернути увагу на доступні рівні викладання та графік роботи бажаного репетитора.

🖥 Як обрати репетитора Ратно для занять онлайн / по скайпу?

Для перегляду репетиторів з можливістю заняття по скайпу / онлайн, необхідно в поле фільтра "Де плануєте займатися?" вибрати вибрати опцію "онлайн". В цьому випадку, вам будуть запропоновані репетитори суто з опцією віддалених занять. Додатково, в анкеті кожного репетитора ви можете знайти позначку, чи займається обраний репетитор по скайпу. Для того, щоб переконатися в наявності даної опції занять, зверніть увагу на блок інформації "Місця занять" і пункт "По скайпу:".