Слава Україні! Героям слава!Підтримка армії »

Репетитор Тростянець - обирайте кращих викладачів на сайті Букі

Заняття онлайн

Українська мова

Освіта: Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського (ВДПУ)

Досвід: більше 20 років

Працюю вчителем української мови та літератури з 1984 року. Маю вищу кваліфікаційну категорію. Допоможу покращити знання учням 5 -11 класів Здобувши освіту, працювала вчителем української мови та літератури.Зможу допомогти учневі не заблукати в мовно - літературних лабіринтах. Готувала учнів до складання ДПА та ЗНО. Найвищий бал, якого вдалося досягнути - 192. Умію розвинути літературні творчі здібності дитини. Пишу вірші та оповідання...

250грн/год

*це безкоштовно!

Детальніше »

Знайдено 1 анкет викладачів

Фільтри

Оберіть предмет та локацію

Виберіть предмет

  • Українська мова

Репетитори, Тростянець - анкети та рейтинг репетиторів. Послуги репетиторів у Тростянець. Ваш репетитор Тростянець - всі райони міста.

Репетитори Тростянець - кращі викладачі, відгуки клієнтів, анкети та рейтинг більше 70,000 репетиторів України. Ваш репетитор Тростянець на сайті Букі - всі райони міста.

Часто задавані питання про Репетитор Тростянець

🥇 Репетитор Тростянець - як правильно обрати?

Щоб обрати найбільш оптимального Репетитор Тростянець, рекомендуємо звернути на наступні параметри викладачів: ставка за годину роботи, кількість позитивних відгуків, район викладання, досвід роботи та наявність диплома про освіту.

🔎 Де знайти репетитор в Тростянець?

На сайті Букі ви можете обрати будь-якого з 1 репетиторів, які викладають більш ніж 150 предметів. Рекомендуємо також звернути увагу на доступні рівні викладання та графік роботи бажаного репетитора.

🖥 Як обрати репетитора Тростянець для занять онлайн / по скайпу?

Для перегляду репетиторів з можливістю заняття по скайпу / онлайн, необхідно в поле фільтра "Де плануєте займатися?" вибрати вибрати опцію "онлайн". В цьому випадку, вам будуть запропоновані репетитори суто з опцією віддалених занять. Додатково, в анкеті кожного репетитора ви можете знайти позначку, чи займається обраний репетитор по скайпу. Для того, щоб переконатися в наявності даної опції занять, зверніть увагу на блок інформації "Місця занять" і пункт "По скайпу:".