Слава Україні! Героям слава!Підтримка армії »

Репетитор Великі Мости - обирайте кращих викладачів на сайті Букі

Заняття онлайн

Марія З.

100грн/год

5відгуки: 4

ГеографіяМолодші класи

Освіта: Львівський національний університет імені Івана Франка

Досвід: більше 3 років

Репетиторство з географії. Підготовка до ЗНО, ДПА та школярів яким необхідно підтягнути предмет. Отримала вищу освіту, ступінь бакалавр, у ЛНУ ім. Івана Франка на географічному факультеті, за спеціальністю географія, спеціалізація палеогеографія та геоморфолонія. У цьому ж вузі здобула ступінь магістра за спеціальність науки про Землю. Географія - наука, яка розвинить Вас всебічно

5відгуки: 4

100грн/год

*це безкоштовно!

Детальніше »

Хімія

Освіта: Львівський національний університет ім. Франка (ЛНУ)

Досвід: більше 20 років

Вчитель з досвідом роботи. Маю велику кількість переможців районних та обласних турів олімпіад, в тому числі одного переможця Всеукраїнського етапу. Вчитель з досвідом роботи. Маю велику кількість переможців районних та обласних турів олімпіад, в тому числі одного переможця Всеукраїнського етапу олімпіади з хімії 2019 р. Є переможцем конкурсу вчитель року. Працюю на результат і люблю те чим займаюся.

150грн/год

*це безкоштовно!

Детальніше »

Знайдено 2 анкет викладачів

Фільтри

Оберіть предмет та локацію

Виберіть предмет

  • Хімія
  • Географія
  • Молодші класи

Відгуки клієнтів про репетиторів:

Марія про репетитора Марія З.

Дуже хороший репетитор. Кожний урок проходить легко та цікаво.

Дана про репетитора Віра П.

Все добре, з репетитором знайшли спільну мову. Акуратна, грамотна, відповідальна. Доступно пояснює.

Репетитори, Великі Мости - анкети та рейтинг репетиторів. Послуги репетиторів у Великі Мости. Ваш репетитор Великі Мости - всі райони міста.

Репетитори Великі Мости - кращі викладачі, відгуки клієнтів, анкети та рейтинг більше 70,000 репетиторів України. Ваш репетитор Великі Мости на сайті Букі - всі райони міста.

Часто задавані питання про Репетитор Великі Мости

🥇 Репетитор Великі Мости - як правильно обрати?

Щоб обрати найбільш оптимального Репетитор Великі Мости, рекомендуємо звернути на наступні параметри викладачів: ставка за годину роботи, кількість позитивних відгуків, район викладання, досвід роботи та наявність диплома про освіту.

🔎 Де знайти репетитор в Великі Мости?

На сайті Букі ви можете обрати будь-якого з 2 репетиторів, які викладають більш ніж 150 предметів. Рекомендуємо також звернути увагу на доступні рівні викладання та графік роботи бажаного репетитора.

🖥 Як обрати репетитора Великі Мости для занять онлайн / по скайпу?

Для перегляду репетиторів з можливістю заняття по скайпу / онлайн, необхідно в поле фільтра "Де плануєте займатися?" вибрати вибрати опцію "онлайн". В цьому випадку, вам будуть запропоновані репетитори суто з опцією віддалених занять. Додатково, в анкеті кожного репетитора ви можете знайти позначку, чи займається обраний репетитор по скайпу. Для того, щоб переконатися в наявності даної опції занять, зверніть увагу на блок інформації "Місця занять" і пункт "По скайпу:".