Слава Україні! Героям слава!Підтримка армії »

Репетитор Великий Березний - обирайте кращих викладачів на сайті Букі

Заняття онлайн

Словацька мова

Освіта: Prešovská Univerzita v Prešove

Досвід: більше 2 років

- Gymnázium v Snine, Študentská 4☑️ - Prešovská Univerzita v Prešove Привіт, друже! Мене звати Вероніка і я вже як чотири роки проживаю в Словаччині. Закінчила гімназію в місті Снина та здобула бакалавра в Пряшівському університеті. За освітою вчитель. Чим я можу допомогти? -Вивчення мови з 0 -Покращення рівня мови -Підготовка до екзаменів в школі / університеті -Н...

250грн/год

*це безкоштовно!

Детальніше »

Знайдено 1 анкет викладачів

Фільтри

Оберіть предмет та локацію

Виберіть предмет

  • Словацька мова

Репетитори, Великий Березний - анкети та рейтинг репетиторів. Послуги репетиторів у Великий Березний. Ваш репетитор Великий Березний - всі райони міста.

Репетитори Великий Березний - кращі викладачі, відгуки клієнтів, анкети та рейтинг більше 70,000 репетиторів України. Ваш репетитор Великий Березний на сайті Букі - всі райони міста.

Часто задавані питання про Репетитор Великий Березний

🥇 Репетитор Великий Березний - як правильно обрати?

Щоб обрати найбільш оптимального Репетитор Великий Березний, рекомендуємо звернути на наступні параметри викладачів: ставка за годину роботи, кількість позитивних відгуків, район викладання, досвід роботи та наявність диплома про освіту.

🔎 Де знайти репетитор в Великий Березний?

На сайті Букі ви можете обрати будь-якого з 1 репетиторів, які викладають більш ніж 150 предметів. Рекомендуємо також звернути увагу на доступні рівні викладання та графік роботи бажаного репетитора.

🖥 Як обрати репетитора Великий Березний для занять онлайн / по скайпу?

Для перегляду репетиторів з можливістю заняття по скайпу / онлайн, необхідно в поле фільтра "Де плануєте займатися?" вибрати вибрати опцію "онлайн". В цьому випадку, вам будуть запропоновані репетитори суто з опцією віддалених занять. Додатково, в анкеті кожного репетитора ви можете знайти позначку, чи займається обраний репетитор по скайпу. Для того, щоб переконатися в наявності даної опції занять, зверніть увагу на блок інформації "Місця занять" і пункт "По скайпу:".