Слава Україні! Героям слава!Підтримка армії »

Репетитор Вигода - обирайте кращих викладачів на сайті Букі

Заняття онлайн

Інна С.

200грн/год

5відгуки: 2

Англійська моваНімецька моваПідготовка до школиМолодші класиБільше

Освіта: Дрогобицький державний університет імені Івана Франка

Досвід: більше 3 років

Люблю дітей та підбирати новину у спілкуванні з ними. Викладаю лаконічно та змістовно, з використанням найрізноманітніших методів. Зі мною будь які труднощі в вивченні іноземних мов долаються з легкістю.. Основне завдання не лише зацікавити, а навчити. Багатоскладові слова німецької не такі вже страшні, як їх малюють. Досить популярна думка, що іноземн...

5відгуки: 2

200грн/год

*це безкоштовно!

Детальніше »

Українська мова

Освіта: Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника (ПНУ)

Досвід: більше 5 років

Ткач Людмила Михайлівна - вчитель української мови та літератури,ІІ кваліфікаційна категорія Освіта вища. Я вчитель ІІ кваліфікаційної категорії. Також маю досвід роботи з учнями,які перебувають на індивідуальному навчанні. Мета роботи: навчити практично застосовувати вміння та знання учнями на уроках української мови та літератури і докладаю для цього максимум зусиль.Додатково займаюся сам...

200грн/год

*це безкоштовно!

Детальніше »

Логопед

Освіта: Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника (ПНУ)

Досвід: більше 1 року

Мене звати Тетяна,мені 22 роки. Працюю приватно логопедом з дітками. Закінчила в 2020 року університет імені В.Стефаника і успішно захистила диплом. За освітою я вихователь дітей дошкільного віку,логопед закладів освіти,викладач педагогіки і психології(дошкільної). Головна особливість моє роботи - це індивідуальний підхід до кожної дитини. На заняттях використовую різноманітні новітні та цікаві матеріали.

120грн/год

*це безкоштовно!

Детальніше »

Молодші класи

Освіта: Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка (ТНПУ)

Досвід: більше 20 років

Вчитель початкових класів, 29 років стажу. Закінчила педагогічне училище в 1992 році, університет заочно в 2000 році. Працюю та проживаю у сільській місцевості (Долинський р-н, Івано-франківська область), вища категорія, звання "старший вчитель". Зараз навчаю учнів 4 класу (НУШ). Проводжу заняття дистанційно, прислухаюсь до побажань батьків....

150грн/год

*це безкоштовно!

Детальніше »

Знайдено 4 анкет викладачів

Фільтри

Оберіть предмет та локацію

Виберіть предмет

  • Англійська мова
  • Українська мова
  • Німецька мова
  • Молодші класи
  • Підготовка до школи
  • Логопед

Репетитори, Вигода - анкети та рейтинг репетиторів. Послуги репетиторів у Вигода. Ваш репетитор Вигода - всі райони міста.

Репетитори Вигода - кращі викладачі, відгуки клієнтів, анкети та рейтинг більше 70,000 репетиторів України. Ваш репетитор Вигода на сайті Букі - всі райони міста.

Часто задавані питання про Репетитор Вигода

🥇 Репетитор Вигода - як правильно обрати?

Щоб обрати найбільш оптимального Репетитор Вигода, рекомендуємо звернути на наступні параметри викладачів: ставка за годину роботи, кількість позитивних відгуків, район викладання, досвід роботи та наявність диплома про освіту.

🔎 Де знайти репетитор в Вигода?

На сайті Букі ви можете обрати будь-якого з 4 репетиторів, які викладають більш ніж 150 предметів. Рекомендуємо також звернути увагу на доступні рівні викладання та графік роботи бажаного репетитора.

🖥 Як обрати репетитора Вигода для занять онлайн / по скайпу?

Для перегляду репетиторів з можливістю заняття по скайпу / онлайн, необхідно в поле фільтра "Де плануєте займатися?" вибрати вибрати опцію "онлайн". В цьому випадку, вам будуть запропоновані репетитори суто з опцією віддалених занять. Додатково, в анкеті кожного репетитора ви можете знайти позначку, чи займається обраний репетитор по скайпу. Для того, щоб переконатися в наявності даної опції занять, зверніть увагу на блок інформації "Місця занять" і пункт "По скайпу:".