Репетитор німецької мови – Віталій П.

Рейтинг:


Предмети:

Ставка:

150 грн/год

Досвід:

більше 2 років

Місто:


Предмети:

Освіта:

УВУ, Мюнхен, Німеччина

Ступінь:

Магістр

Дипломи, відзнаки:

Місця занять:

В учня:

По скайпу:


Про себе:

Німецька мова по скайпу з Німеччини

Мене звуть Віталій, ось вже 4 роки проживаю в Німеччині, в м Мюнхен.
З 2013 року викладаю німецький по Skype. Є міжнародний сертифікат німецької мови, іспит здавав так само в Мюнхені.

У своїх уроках роблю акцент на інтерактивність (використовуємо відео-аудіо-фото в кожному занятті!), Розмовну практику і обов'язково гарний настрій :-) Адже вивчення мови повинно бути не тільки інтенсивне, але і цікаве, приносити задоволення.

Серед моїх учнів - студенти, лікарі, бізнесмени, оперні співаки, програмісти, а також бажаючі виїхати за кордон (готую їх до проходження співбесіди в посольстві Німеччини). Але в першу чергу всі вони - дуже цікаві люди, проводити заняття з якими величезне задоволення! :-) Географія ж їх дуже обширна - Німеччина, Україна, Росія, Білорусь, Казахстан.

Кожен урок для моїх учнів і для мене - це можливість проявити фантазію, творчість і отримати заряд позитиву. Відгуки про мене, а також той факт, що мої учні рекомендують мене своїм друзям - це підтвердження того, що методика навчання підібрана правильно.

Крім моєї викладацької діяльності, займаюся підприємництвом в Німеччині, допомагаю молоді з СНД приїхати за різними програмами обміну. Є документи, що підтверджують офіційну роботу, законно співпрацюю з визнаними на державному рівні організаціями, що сприяють еміграції молоді. Крім цього є студентом у м Мюнхен, нежонатий, без шкідливих звичок :-)

Ціни моїх занять відрізняються приємним співвідношенням ціна / якість. Можемо займатися як індивідуально, так і в групі з 2-3 чоловік. При необхідності можу надати відгуки учнів, є можливість задати їм пару питань безпосередньо :-)

Пробний зрозуміло безкоштовно!

Відгуки клієнтів

Коротка інформація про репетитора

Віталій П. має досвід роботи більше 2 років. Проживає в м. Київ і проводить заняття з таких предметів:
  1. Німецька мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять: .Заняття проводяться в учня, по скайпу, вартість уроку – 150 грн/год.

Схожі анкети