Олег

Олег К.

id: 10221

Предмети:

Ставка:

120 грн/год

Досвід:

більше 3 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Підготовка до олімпіад, Університетські курси, Підготовка до школи, Молодші класи 1-4, Шкільна програма 10-11 класи, Репетитор для дітей, Розмовна мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Рівень B1-B2 (Intermediate), Репетитор для початківців, Граматика, Базовий рівень, Ділова та бізнес мова, Носій мови

Місця проведення занять:

На виїзді:

Київська обл., Київ:

Голосіївський (Теремки 1, Теремки 2, Ліко-Град, ВДНГ, Феофанія, Ширма, Деміївка, Добрий шлях, Паньківщина, Корчувате, Голосієво, Олімпійський, Іподром, Сонячна брама)

Печерський (Печерськ, Звіринець, Клов, Липки, Чорна гора)

Дарницький (Осокорки, Позняки, Харківський масив, Бортничі, Червоний хутір, Вирлиця, Славутич, Нова Дарниця)

Дніпровський (Березняки, Дарниця, Русанівка, Лівобережний масив, Воскресенка, ДВРЗ, Стара Дарниця)

Деснянський (Лісовий масив, Троєщина)

Оболонський (Оболонь, Героїв Дніпра, Мінський масив)

Шевченківський (Старий Київ, Лук'янівка, Татарка, Шулявка, КПІ, Дорогожичі, Сирець, Нивки)

Солом'янський (Солом'янка, Відрадний, Чоколівка, Залізничний масив, Жуляни, Караваєві дачі, Совки, Олександрівська Слобідка)

Святошинський (Святошино, Борщагівка, Південна Борщагівка, Михайлівська Борщагівка, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Біличі, Новобіличі, Академмістечко)

Подільський (Поділ, Куренівка, Виноградар, Вітряні гори)

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Київський національний університет імені Тараса Шевченка (2017)

Ступінь:

Бакалавр


Маю досвід живого спілкування з носіями англійської: стажувався 9 місяців у США з 2011 по 2012 рікДосвід репетиторства: Більше 3 років.При навчанні шукаю індивідуальний підхід до учня, та використовую мінімум академічних термінів (окрім випадків, коли учню це потрібно), пояснюю все простими словами та використовуючи зрозумілі аналогії

Відгуки клієнтів (6)Всі відгуки користувача

Математика, Шкільна програма 5-9 класи

Олег Олегович займався математикою з моїм сином, учнем 6 класу. Микита задоволений, казав, що це найкращий учитель. Дякую за Вашу роботу!

Тетяна (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 08.05.2017


Теоретична механіка, Шкільна програма 5-9 класи

Мені була потрібна допомога у підготовці до екзамену. Провели з Олегом Олеговичем декілька занять, він мені дуже допоміг, роз'яснив складні теми. Вдячний за допомогу. Приємно працювати з людиною, яка гарно знає свою справу.

Сергій (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Програмування, Шкільна програма 5-9 класи

Мій 9-річний син Олексій завжди із нетерпінням чекає занять з Олегом. Йому подобається спілкуватися з ним як з людиною, товаришем, наставником. Вони швидко знайшли спільну мову, тим більше, що репетитор завжди вміє його здивувати і зацікавити. Олег Олегович - ввічливий, тактовний, цікавий викладач. Тому ми дуже вдячні репетиторській компанії "БУКІ" за допомогу у підборі репетитора, а співпрацю з Олегом ми неодмінно продовжимо у новому навчальному році. Син ставить своєму викладачеві заслужену 5+.

Юлія (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)