Репетитор - Олена Б. id: 1030

Олена Б.

350 грн/год
350 грн/год

Good day to you and thanks for viewing my profile.

Олена Б. 4.9(відгуків: 8)

Good day to you and thanks for viewing my profile.

Предмети

Англійська мова

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Комунікативна методика викладання. Вимоглива до виконання завдань. Перед початком співпраці оформлюємо договір та обговорюємо деталі.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Вінниця, Стара Вінниця, вул. Якова Шепеля
Онлайн:
Так

Про себе:

I absolutely love teaching and I would love to help you improve your English. I am patient and resourceful and will do everything possible to help you succeed quickly.
- English interpreter and translator
- private English lessons for kids, teens and adults
- It's my passion, my calling and my world)

Займаюся перекладами різної тематики. Є досвід роботи з дітьми від трьох років і дорослими.
Використовую наочність, різноманітні ігри,-відео і -аудіо матеріали.
Допоможу освоїти мову початківцям. Можливі заняття в групах (4-8) дітей, 5-10 дорослих. Проводжу онлайн і стаціонар заняття невеликими групами. Також проводимо марафони. Після проходження відповідного рівня, є можливість отримання сертифікату. (За умови успішного складання тесту). За більш детальною інформацією звертайтесь в direct
Я захоплена і закохана в мови. Постійно займаюся вдосконаленням своїх знань, моніторингом нових інновацій, а також новинок для створення сприятливої ​​робочої і дружньої атмосфери. Завжди підтримка онлайн (viber, telegram, skype ...) Як показує практика, скільки б Ви не вчили правила, тільки практика допоможе опанувати мову. Тому на своїх заняттях ЗАВЖДИ звертаю увагу на: аудіювання, говоріння, словниковий запас, і звичайно ж, впевненість в собі. (Як це не парадоксально, але часто у багатьох це і найбільша проблема - боятися щось сказати не так).

!!! Я не з тих, хто обіцяє швидке вивчення. Якісна робота займає величезну кількість часу, сил і роботи над собою. Якщо побачу, що у Вас немає бажання вчитися, нам не по дорозі.

Місць на індивідуальні заняття немає, лише заняття в парі та групі.

Освіта:
Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, , 2010
Вік:
26-35
Досвід:
більше 10 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

8 відгуків про Олена Б.

4.9/5

2

0

3

0

4

0

4+

1

5

4

5+

3

Ігор

5

14.01.2020

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

5

Олена Сергіївна прислуховується до побажань учня. Зацікавлена в тому, щоб людина не тільки вивчала, але і розуміла мову. Працює на результат.... більше»
Ольга

5

24.02.2018

Англійська мова, 7-9-й класи

5

Репетитор приємно вразила своїм підходом до роботи і до дитини. Ми дуже задоволені, позитивні результати від занять вже помітні. Дякую сайту за справжнього професіонала своєї справи.... більше»
Світлана

5

02.11.2017

Молодші класи,

5

Все добре, репетитор чудовий.... більше»
Олена

5+

06.09.2017

Англійська мова, Підготовка до школи,

5+

Олена Сергіївна займалась з моєю дитиною англійською мовою і підготовкою до школи. Дитина активна, непосидюча, але репетитор знайшла до неї підхід і все було чудово!... більше»
Ольга

4+

07.10.2016

Англійська мова,

4+

Олена Сергіївна - грамотний, відповідальний, творчий педагог і чудова людина. Уроки динамічні, цікаві та результативні. Дуже задоволена. Рекомендую!... більше»
Марина

5+

31.07.2016

Молодші класи,

5+

Олена Сергіївна дуже талановитий педагог. Змогла зацікавити мого другокласника предметом. Раніше урок англійської був для нього каторгою, тепер він із задоволенням поспішає на кожен з них. На заняттях дуже старається. У школі похвалили за успіхи. Особливо репетитор допомогла з читанням. Можемо рекомендувати Олену Сергіївну як якісного викладача. ... більше»
Альона

5

14.05.2016

Англійська мова,

5

Заняття з англійської мені потрібні були для виїзду закордон. Олена Сергіївна гарний викладач, досвідчена і приємна у спілкуванні людина. Вона може успішно і якісно навчати іноземній мові дітей, школярів, бо доступно пояснює На жаль, мені не підійшла її методика викладання, тому я змушена була припинити нашу співпрацю.... більше»
Олеся

5+

26.03.2016

Англійська мова, Іспанська мова, 7-9-й класи

5+

Співпрацею з Оленою Сергіївною Биркою ми дуже задоволені. Разом з нею наша дитина прювала упродовж навчання у 7 класі, оскільки мала слабкі знання з англійської. Найбільше мені сподобалось те, що репетитор швидко знайшла спільну мову з сином, вони гарно спілкуються та й зручно, коли репетитор живе поруч. Олена Сергіївна уважна і тактовна, дуже зрозуміло пояснює матеріал, вміє зацікавити дитину. У новому навчальному році наша співпраця з Биркою О. С. неодмінно продовжиться.... більше»
Показати більше відгуків»

Блоги користувача

Схожі анкети

Василь  Ш. id: 171345

Василь Ш.

Практичні заняття проводжу з максимальною віддачею, велику увагу приділяю формуванню практичних навичок у абітурієнтів, школярів. Володію системними знаннями і широким колом хімічних методів дослідження, здатний до вирішення творчих завдань професійного характеру. Раціонально, цілеспрямовано організую роботу на досягнення ефективного результату.

300грн/год
Катерина Б. id: 171507

Катерина Б.

Цікавлюся історією мистецтв, обожнюю музику і подорожувати

350грн/год
Яніслав В. id: 161850

Яніслав В.

Привіт!Мене звати Яніслав. Я вже 5 років живу в Словаччині й наразі навчаюся в Економічному університеті в Братиславі за спеціальністю Міжнародні відносини з поглибленим вивченням англійської та німецької мов. З радістю допоможу підготуватися до вступних екзаменів у словацький ВНЗ чи вивчити нову мову підібравши індивідуальну програму для кожного!

400грн/год
Єлізавета Л. id: 134525

Єлізавета Л.

Ліза - ваш викладач англійської мови Люблю свою справу та викладаюсь на 1000% Зі мною ваша дитина буде любити , а голоавне , РОЗУМІТИ АНГЛІЙСЬКУ

350грн/год
Артем Г. id: 175752

Артем Г.

Мене звати Артем, і я є досвідченим Midlle Front-End Developer. У моєму арсеналі багаторічний досвід у створенні високоякісних та ефективних веб-інтерфейсів. Моя місія - забезпечити користувачів не лише красивим, але й функціональним продуктом.

300грн/год