Максим

Максим І.

id: 1049

Місто:

Харків

Предмети:

Ставка:

150 грн/год

Досвід:

більше 10 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до олімпіад, Шкільна програма 10-11 класи, Університетські курси

Місця проведення занять:

На виїзді:

Харківська обл., Харків: Шевченківський, Київський, Холодногірський, Московський, Індустріальний, Немишлянський (Фрунзенський)

Заняття по скайпу: ні

Навчальний заклад:

Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна (2006)

Ступінь:

магістр


Освіта:2001-2006 р - Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна. Спеціальність - радіофізик, викладач фізики.з 2006 р - викладач ВНЗ.з 2004 р займаюся репетиторством (фізика і математика).Напрямки роботи: допомога у вирішенні домашніх завдань, опрацювання пропущеного матеріалу, підготовка до контрольних робіт і ЗНО.Працюю з учнями 8 - 11 класів.Заняття проводжу виключно в учня.Бажані локації: до 10-15 хвилин пішки від будь-якої станції метроЗ вересня 2017 року вартість заняття становитеме 200 грн. Тривалість заняття 1,5-2 години.

Відгуки клієнтів (4)Всі відгуки користувача

Математика, Фізика, Шкільна програма 5-9 класи

Максим Юрійович хороший репетитор. Його роботою, підходом до занять ми задоволені. Репетитор працює на результат. Дочка Ліза з радістю відвідує заняття, їй дуже подобається. Рівень знань значно покращився. Плануємо і надалі займатися.

Світлана (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Математика, Підготовка до ЗНО

Ми дуже задоволені роботою репетитора, сину вдалось покращити оцінки в школі. На останніх батьківських зборах, шкільний вчитель математики наголосила на тому, що він став краще працювати. Викладачу вдалось побудувати з дитиною довірливі стосунки. Заняття проходять в хорошій атмосфері, вони розбирають питання, які накопичуються в дитини за тиждень. Оцінка 5+. До роботи компанії зауважень не маємо.

Вікторія (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Математика, Шкільна програма 5-9 класи

Максим Юрійович і людина, і фахівець хороший. Уже за 3-4 заняття дитина (8 клас) почала все розуміти. Він вчиться в математичному класі спеціалізованої школи, і репетитор відмінно справляється з таким рівнем. Компанії теж 5 балів. Тільки в обід подали заявку, а ввечері зателефонував вже репетитор.

Ліля (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Коротка інформація про репетитора

Максим І. має досвід роботи більше 10 років. Проживає в м. Харків і проводить заняття з таких предметів:
  1. Математика
  2. Фізика
  3. Вища математика
  4. Математичний аналіз
  5. Теорія ймовірностей
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Шкільна програма 5-9 класи
  • Підготовка до ЗНО
  • Підготовка до олімпіад
  • Шкільна програма 10-11 класи
  • Університетські курси
Заняття проводяться в учня, вартість уроку – 150 грн/год.

Схожі анкети