Тетяна Р.

id: 10506

Місто:

Івано-Франківськ

Предмети:

Математика

Ставка:

70 грн/год

Досвід:

більше 1 року

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА

Місця проведення занять:

На виїзді:

Івано-Франківська обл., Івано-Франківськ: Пасічна, Старе місто, Центр, Рінь, Микитинці, Угорники, Майзлі, Брати, Гірка, Софіївка, Будівельників

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Ступінь:

студентка

Студентка 5 курсу, магістр. Люблю працювати з дітьми. Стараюся пояснити матеріал максимально доступно та знайти індивідуальний підхід до кожного учня. Рада співпрацювати з наполегливими дітьми, допомагати з підготовкою домашнього завдання. Ретельно готуюся до кожного заняття, підбираючи необхідні завдання та вправи.

Для мене викладання - це не просто робота, а улюблена справа. Тому дуже вдячна батькам і дітям, співпраця з якими перетворюється на дружбу.

Відгуки клієнтів (6)Всі відгуки користувача

Математика, Шкільна програма 5-9 класи

28.04.2017

Ми займаємось з Тетяною Іванівною більше року, вона їздить до нас на територію, чому ми безмежно завдячуємо їй. Маємо гарні результати з математики! Педагог одразу знайшла підхід до дитини. Дякуємо компанії за репетитора!

Надія (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Математика, Шкільна програма 5-9 класи

12.04.2017

Я дуже задоволена роботою Тетяни Іванівни. Репетитор чудовий, швидко знайшла підхід до 2 моїх хлопчиків (5 і 7 клас). Вона вміє правильно і доступно доносити інформацію та заохочувати до вивчення математики. Всім рекомендую її.

Оксана (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Англійська мова, Шкільна програма 5-9 класи

З Режицькою Тетяною Іванівною ми працюємо вже другий навчальний рік (7 і 8 клас). І зовсім не думали змінювати репетитора. Адже вона дуже гарний, вихований і досвідчений вчитель. Для мене дуже важливо, що мій син Максим до не прихильний. Я також прислухаюся до думки Тетяни. Я дуже рада, що компанія "Букі" підібрала мені саме цього викладача.

Оксана (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Коментарі

Схожі анкети

Тарас
Тарас

Досвід: більше 10 років

Ставка: 80 грн/год

Предмети: Математика, Фізика

Ярина
Ярина

Досвід: більше 2 років

Ставка: 70 грн/год

Предмети: Математика