Репетитор англійської мови, математики, української мови, німецької мови, історії України – Христина К.

Христина К.

id: 10512

Місто:

Львів

Предмети:

Ставка:

90 грн/год

Досвід:

більше 10 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Підготовка до олімпіад, Спеціалізовані курси, TOEFL, IELTS

Місця проведення занять:

На виїзді:

Львівська обл., Львів:

Шевченківський (Рясне 1, Рясне 2, Камянка, Садові ділянки, Клепарів, Збоїща, Старі Збоїща, Підзамче, Миколайчука-Щурата)

Франківський (Новий Світ, Вулька, Богданівка, Кульпарків, Південний масив)

Сихівський (Боднарівка, Новий Львів, Козельники, Міські Пасіки, Старий Сихів, Сихів, Санта Барбара)

Личаківський (Майорівка, Личаків, Ялівець, Великі Кривчиці, Професорська та Кривчицька колонії, Старе Підзамче, Муроване, Малехів)

Галицький (Снопків, Софіївка)

Залізничний (Левандівка, Білогорща, Сигнівка, Мала Сигнівка, Сріблястий мікрорайон, Скнилівок)

У репетитора: Львівська обл., Львів, Центр, пр. В. Чорновола 63а, 201 каб.

Заняття по скайпу: ні

Навчальний заклад:

Львівський національний університет імені Івана Франка (2007)


Школа інтелектуального розвитку навчає усіх бажаючих віком від 2,5 - 65 років. Ми пропонуємо наступні послуги: - англійська для учнів, студентів та дорослих;- англійська за напрямками (побутова сфера, ділова англійська, туризм, готельно-ресторанний бізнес);- розмовний курс для WORK & TRAVEL;- Speaking Club (120 грн./90 хв.)- підготовка до ДПА та ЗНО з таких предметів: англійська мова, німецька мова, математика, українська мова та література, історія, географія;- проведення корпоративного навчання (3200 грн./90 хв. два рази на тиждень, 1600 грн./90 хв. один раз на тиждень);- індивідуальні та сімейні консультації психолога.Курси читають кваліфіковані та енергійні викладачі із досвідом від 5 - 20 років а також екзаменатори ЗНО.Ціни:Підготовка до ДПА/ЗНО: 120 грн. групові заняття (тривалість 120 хв.); 180 грн. індивідуальні заняття (тривалість 90 хв.) Англійська: для дітей від 2,5 до 6 років: 35 грн. групові заняття (тривалість 45 хв.)для школярів від 7 до 17 років: 90 грн. індивідуальні заняття (тривалість 60 хв.) 65 грн. групові заняття (тривалість 60 хв.) для дорослих від 18 років: 150 грн. індивідуальні заняття (тривалість 90 хв.) 100 грн. індивідуальні заняття (тривалість 60 хв.)Математика: 90-150 грн. (тривалість заняття 60-90 хв.)Оплата здійснюється упродовж першого тижня місяця.Запрошуємо на навчання упродовж усього року. Літні знижки від 1- до 30 %.

Відгуки клієнтів (6)Всі відгуки користувача

Математика, Шкільна програма 5-9 класи

Христина Юріївна - дуже гарний репетитор. Мій син Роман значно підвищив знання з математики. Педагог відразу знайшов підхід до моєї дитини, тому на кожне заняття син ходить із великим задоволенням. Сподіваємося на спільний результат в кінці навчального року. Спасибі велике нашому репетитору і сайту, за допомогою якого ми знайшли педагога!

Світлана (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 11.04.2017


Українська мова та література, Підготовка до ЗНО

У цю школу я проходив приблизно тиждень. Заздалегідь оплатив увесь курс занять. Мені не дуже сподобалося проведення уроків, бо це групові заняття. А я більш швидше засвоював матеріал, ніж інші учні, тому я припинив ходити туди. І знайшов собі індивідуального репетитора. Думаю, комусь іншому цей варіант підійде.

Руслан (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Німецька мова, Підготовка до ЗНО

Школа інтелектуального розвитку YES I CAN запропонувала мені для занять з німецької мови репетитора Софію. Разом з нею ми попрацювали над моєю лексикою, бо мала з цим певні проблеми. У цілому я залишилась задоволена її вмінням пояснювати і вчити. Зауважень щодо роботи репетитора у мене немає.

Уляна (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Блоги користувачаВсі блоги користувача

Tips on improving letter-writing skills. The difference between the styles of letters. The peculiarities of formal and informal styles.


Схожі анкети

Олег
Олег

Досвід: більше 10 років

Ставка: 120 грн/год

Предмети: Англійська мова

Показати профіль
Світлана
Світлана

Досвід: більше 10 років

Ставка: 80 грн/год

Предмети: Англійська мова

Показати профіль
Михайло
Михайло

Досвід: більше 20 років

Ставка: 90 грн/год

Предмети: Математика, Фізика

Показати профіль
Андрій
Андрій

Досвід: більше 10 років

Ставка: 80 грн/год

Предмети: Математика

Показати профіль
Наталія
Наталія

Досвід: більше 10 років

Ставка: 100 грн/год

Предмети: Англійська мова, Молодші класи, Латинь

Показати профіль