Досвід:

більше 10 років

Місця занять

В учня:

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Луганський національний університет імені Тараса Шевченка (1993,1996)

Ступінь:

к.ф.н., доцент

Рік закінчення:

1993,1996

Вік:

26-35

Рівні викладання

Розмовна моваДілова та бізнес моваНосій мовиРепетитор для початківцівГраматикаРівень А1-А2Рівень B1-B2Підготовка до вступу за кордон

Про себе:

Репетитор / викладач. Кандидат філологічних наук, член Асоціації іспаністів України (Asociación de la Hspanistas de Ucrania). Міжнародний диплом LENGALIA (Мадрид 2012) (В2) Сертифікат: \"Gramática y Metodología de la enseñanza del Español\" (Кіто. Еквадор 2013), диплом DELE (Інститут Сервантеса 2013)(В2),C2(2016p). Досвід роботи в даній сфері 15 років, досвід викладання на очних і дистанційних мовних курсах, наявність наукових і методичних публікацій, щоденна мовна практика. Iспанська мова - найпоширеніша мова третього тисячоліття, якою спілкується понад 500 млн. мешканців планети. Іспанська мова - це мова історії і культури, гірничої промисловості, бізнесу і туризму.

Іспанська мова - деталі про досвід викладання:

Іспанська мова в Кривому Розі і по Skype! Курс іспанської мови для бізнесу, для спілкування і для душі. Викладач вузу, член Конгресу Іспаністів України, досвід роботи викладачем 15 років. Десятки моїх учнів різного віку і професії, що живуть в Україні, Канаді, Іспанії, США, Угорщині, Польщі вдало будують свій бізнес, знайшли свою долю і здійснили подорож своєї мрії завдяки знанню іспанської!!

Відгуки клієнтів

Іспанська мова, Розмовна мова, Репетитор для початківців

Задоволена на всі 100%!!! Уроки проходять змістовно, доступно і цікаво. Пані Ірина, прекрасний викладач та розуміюча людина. Рекомендую!!!

Іспанська мова, Репетитор для початківців

Результатом занять з Максимович Іриною я цілком задоволений. Цей репетитор має досвід викладання іспанської мови. Її заняття продумані, матеріал подає структуровано та доступно. Заняття проходять легко і результативно.

Іспанська мова, Репетитор для початківців

В цілому все гаразд , репетитор гарно володіє предметом. Однак на уроках мало дає практики , тобто вправ на розмовну мову.

Іспанська мова, Рівень А1-А2

Ірина - досвідчений, відповідальний репетитор. На жаль, по особистим причинам, займалися ми не довго, але учителя рекомендую!

Іспанська мова, Репетитор для початківців

Репетитор мені дуже сподобалася! Ірина - кваліфікований та ерудований педагог! Співпрацею задоволена. Заняття проходили по скайпу. Матеріал був цікавий, сучасний підхід. Можу рекомендувати Ірину, як компетентного викладача з іспанської мови!

Іспанська мова, Рівень А1-А2

Ірина - кваліфікований, компетентний, освічений репетитор. Мені дуже пощастило, що займаюся саме з цим викладачем. Репетитор дуже вибагливий, дає дуже багато матеріалу потрібного і цікавого. Ірина на високому рівні володіє іспанською, тому хто бажає вивчити іспанську, то рекомендує саме цього викладача. Спасибі Вашій компанії також за чудову роботу!

Показати більше відгуківЗгорнути відгуки

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Відеопрезентація викладача

Коротка інформація про репетитора

Ірина М. має досвід роботи більше 10 років. Проживає в м. Кривий Ріг і проводить заняття з таких предметів:

  1. Іспанська мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Розмовна мова
  • Ділова та бізнес мова
  • Носій мови
  • Репетитор для початківців
  • Граматика
  • Рівень А1-А2
  • Рівень B1-B2
  • Підготовка до вступу за кордон
Заняття проводяться у репетитора, в учня, по скайпу, вартість уроку – 450 грн/год.