Репетитор англійської мови – Христина О.

Христина О.

id: 10757

Місто:

Львів

Предмети:

Ставка:

200 грн/год

Досвід:

більше 5 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Підготовка до олімпіад, Університетські курси, Підготовка до школи, Молодші класи 1-4, Шкільна програма 10-11 класи, Репетитор для дітей, Розмовна мова, До співбесіди в посольстві, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Рівень B1-B2 (Intermediate), Репетитор для початківців, Ділова та бізнес мова, Підготовка до вступу за кордон, Граматика, Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)

Місця проведення занять:

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Львівський національний університет імені Івана Франка (2017)

Ступінь:

Бакалавр

Дипломи, відзнаки та інше:

Сертифікат про успішне проходження тренінгу "Як викладати по Скайпу"


У роботі використовую власну програму (з базовим підручником), яку розробляю для кожного учня або групи індивідуально, враховуючи рівень знань, швидкість освоєння матеріалу і термін, за який потрібно дійти до потрібного рівня. Моєю метою є досягти комунікативних цілей. Для цього проводжу уроки в живу (1 раз в тиждень) - гуляємо по місту, спілкуємось виключно англійською (навіть на початковому рівні). Я вважаю, що за допомогою таких "уроків на вулиці" учні долають мовний бар'єр набагато швидше. Маю досвід викладання корпоративної англійської. Працювала з менеджерами репетиторської компанії Букі (від яких отримала позитивний feedback).На даний момент викладаю корпоративну англійську для працівників Укрсиббанку (центр підтримки західної України) та IT компанії "Perpetio". В літній період займаюсь лише по скайпу. Заняття можуть бути і парними і груповими, і індивідуальними. Звертайтесь, щоб обговорити детальніше і мати можливість побачити решту відгуків.

Відгуки клієнтів (9)Всі відгуки користувача

Англійська мова, Шкільна програма 5-9 класи

Христиною Ростиславівною ми дуже задоволені! Педагог одразу зуміла знайти підхід до учня, вміє пояснювати складні речі просто, а головне зацікавити дитину предметом викладання. Показовим для мене є те, що моя дитина чекає цих занять і її не треба примушувати. Залюбки рекомендуємо репетитора і обов`язково будемо звертатись ще до компанії "Букі"!

Тетяна (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 28.04.2017


Англійська мова, Шкільна програма 5-9 класи

Заняття з Христиною зараз проводяться в режимі онлайн, по скайпу. Але мене це влаштовує і для мене так дуже зручно, бо я вже не проживаю у Львові. Христина чуйний та уважний викладач, має індивідуальний підхід до кожного учня. Репетитор вчить мене розмовному рівню. І я маю гарні успіхи, на мій погляд. Викладач вільно володіє англійською. За час занять в мене не виникало жодних нарікань.

Бойко Віталій (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 18.02.2017


Англійська мова, Шкільна програма 5-9 класи

Я дуже багато змінила викладачів іноземної, бо мені не дуже подобається англійська мова, але мені потрібно її вчити. Компанія Букі швидко знайшла мені репетитора. Христина Ростиславівна дуже класний вчитель. Вона вміє пробудити в мене жагу до занять та знань. Дає гарні настанови. Стала мені вже як подруга. Христині безперечно 5 баллів за її відмінну роботу.

Діана (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 18.02.2017


Блоги користувачаВсі блоги користувача

-Навчання без домашнього завдання, хіба це можливо? -Так! І у цій статті я розкажу Вам 7 принципів роботи з busy students.


Якщо ви вагаєтесь у тому, чи хочете вивчати англійську самостійно, з репетитором або ж на курсах, то ця стаття допоможе вам визначитись із вибором.


Схожі анкети