Репетитор англійської мови – Христина О.

Місто:

Ставка:

500 грн/год

Досвід:

більше 5 років

Навчальний заклад:

Львівський національний університет імені Івана Франка (2017)

Ступінь:

Бакалавр

Рівні:

Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, TOEFL, IELTS, Університетські курси, Розмовна мова, До співбесіди в посольстві, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Рівень B1-B2 (Intermediate), Репетитор для початківців, Ділова та бізнес мова, Підготовка до вступу за кордон, Граматика, Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)

Місця проведення занять:


Ментор, тютор і засновниця онлайн школи англійської.
Я не зупинилась на здобутті кваліфікаційного рівня в Україні і на даний момент я проходжу курс для викладачів TESOL. TESOL це міжнародний стандарт сертифікації для вчителів англійської мови, сертифікат якого є ліцензією на право викладання англійської мови у 82 країнах світу.

Я обожнюю подорожувати і з серпня 2017 я жила і працювала приватним викладачем у Гданську (Польща). Мені подобається працювати з студентами різних національностей, але я змушена була повернутись оскільки працюю над відкриттям власної онлайн школи англійської. Я тісно співпрацюю з викладачами британських університетів та шкіл, тому завжди в курсі всіх новинок стосовно підходів, методик та технік. Викладання для мене не просто робота, я не увляю свого життя без цього, а відгуки задоволених клієнтів постійно мотивують та надихають.

Маю досвід викладання корпоративної англійської.
Працювала з менеджерами репетиторської компанії Букі (від яких отримала позитивний feedback), з IT компанією "Perpetio" та з Укрсиббанк (центр підтримки західної України).
Більшість моїх учнів - працівники IT сфери.

Можу розповісти ще багато, але краще один раз побачити ніж сто разів почути, тому я надаю пробне безкоштовне заняття, після якого я надсилаю Вам інформаційний буклет, де Ви зможете ознайомитись з лексичними і граматичними темами, в яких будете обізнаними після проходження курсу, а також про вартість, тривалість та інтенсивність занять. Учні часто запитують що потрібно мати на пробне заняття, відповідаю - лише хороший настрій:) Після декількох занять (не менше трьох) я складаю детальне планування, до якого надаю доступ учневі, там Ви можете бачити детальний план кожного заняття, домашнє завдання та за посиланнями одразу переходити на потрібні додаткові матеріали. Для зручності, ведеться аудіозапис кожного заняття, тому за потреби Ви можете прослухати попередні заняття. Всім моїм учням дуже подобається ця опція, оскільки вони можуть аналізувати свої відповіді і головне - чітко бачать свій прогрес.

У роботі використовую власну програму (з базовим підручником), яку розробляю для кожного учня або групи індивідуально, враховуючи рівень знань, швидкість освоєння матеріалу і термін, за який потрібно дійти до потрібного рівня.

Доступні курси за такими спеціальностями : Legal English, Business English, IT English, TOEFL Preparation, English for HR managers, English for Accountants та інші.

Виїжджаю лише на корпоративне навчання.

Звертайтесь, щоб обговорити деталі і мати можливість побачити решту відгуків.

Відгуки клієнтів (14)Всі відгуки користувача

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

Резюме Христини я знайшов на сайті репетиторської компанії Букі. Схвальні відгуки, а також прийнятна вартість занять були визначальними. коли я зробив вибір на її користь. Основною метою наших занять було підвищення загального рівня мови з В1 до В2. Досягнути рівня В1 можна просто навчаючись самостійно, але подальший розвиток, на мою думку, набагато ефективніший займаючись з репетитором: навчаючись по якісь методиці ти отримуєш певний напрям, що саме тобі треба робити, щоб удосконалити власні знання. Думаю, з цим завданням Христина справилась на відмінно і мені вдалося не тільки покращити власні навички, але й отримати певний досвід як працювати в майбутньому, щоб покращити знання англійської мови.

Олег (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 05.02.2018


Англійська мова, TOEFL, IELTS, Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)

Левова частка високооплачуваних робіт припадає на іноземні компанії. Очевидно, для навчання за кордоном теж потрібно знати англійську. Я спіткнулася із цими проблемами. Для досягнення мети мені потрібно вивчити англійську у надзвичайно короткий термін. Раніше ніколи не використовувала онлайн-уроки, вважала, що навчання віч-на-віч є набагато ефективнішим, чого б не сказала зараз. Через особисті обставини вирішила спробувати онлайн- уроки. Випадково натрапила на Христину. Вона дала мені можливість йти до мети. Я займаюся з Христиною кожен день пн-сб. Кожного разу це цікаво по-своєму. Заняття пролітають надзвичайно швидко та інтенсивно, у цьому випадку кожен обирає сам, що йому потрібно і як він готовий за це платити. Думаю, краще заплатити один раз, ніж тричі, але дешевше, отримавши менше знань. Ніколи не думала, що можна вчити слова так легко. Раніше повторювала по півроку, а зараз прикладаю до цього набагато менше зусиль, слова запам'ятовуються самі. Вона навчила мене правильно висловлювати свою думку, не зупинятися, коли щось забудеш. Кожне її особливе домашнє завдання несе за собою великий сенс. Рекомендую усім Христину, хто обирає якісні та ефективні заняття.

Анна (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 17.01.2018


Англійська мова, Розмовна мова

Вибором репетитора дуже задоволений. Робота для заняття кожного разу заздалегідь спланована та включає в себе різного роду цікаві завдання такі як аудіо, відео, опис різних картин та робота над граматикою. Вже за 2-3 заняття відчував певні позитивні зміни в своїй англійській. Найголовніше те, що Христина робить акцент на розмовній англійській, однозначно рекомендую.

Богдан (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 17.01.2018


Коротка інформація про репетитора

Христина О. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Львів і проводить заняття з таких предметів:
 1. Англійська мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • Підготовка до ЗНО
 • Підготовка до ДПА
 • TOEFL, IELTS
 • Університетські курси
 • Розмовна мова
 • До співбесіди в посольстві
 • Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
 • Рівень B1-B2 (Intermediate)
 • Репетитор для початківців
 • Ділова та бізнес мова
 • Підготовка до вступу за кордон
 • Граматика
 • Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)
Заняття проводяться в учня, по скайпу, вартість уроку – 500 грн/год.

Блоги користувачаВсі блоги користувача

Чому краще організовувати онлайн-курси?


Люди не вчаться у тих, кого вони не люблять


Чому варто поміняти місцями домашнє завдання з лекціями?


Схожі анкети