Христина О.

id: 10757

Місто:

Львів

Предмети:

Англійська мова

Ставка:

200 грн/год

Досвід:

більше 5 років

Рівні:

Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, TOEFL, IELTS, Підготовка до олімпіад, Університетські курси, Розмовна мова, До співбесіди в посольстві, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Рівень B1-B2 (Intermediate), Репетитор для початківців, GMAT, GRE, Ділова та бізнес мова, Підготовка до вступу за кордон, Граматика, Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)

Місця проведення занять:

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Львівський національний університет імені Івана Франка (2017)

Ступінь:

Бакалавр

Дипломи, відзнаки та інше:

Сертифікат про успішне проходженя курсів англійської мови у "Green Forest"
Тема досліддження: Фразеологізми в англійській мові.
Сертифікат про успішне проходження тренінгу "Як викладати по Скайпу"

Репетиторством та перекладами замаюсь більше п'яти років.
У роботі використовую власну програму, яку розробляю для кожного учня або групи індивідуально, враховуючи рівень знань, швидкість освоєння матеріалу і термін, за який потрібно дійти до потрібного рівня.
Маю досвід викладання корпоративної англійської.
Працювала з менеджерами репетиторської компанії Букі (від яких отримала позитивний feedback).
На даний момент викладаю корпоративну анлійську для працівників Укрсиббанку (центр підтримки західної України).

Відгуки клієнтів (8)Всі відгуки користувача

Англійська мова, Шкільна програма 5-9 класи

18.02.2017

Заняття з Христиною зараз проводяться в режимі онлайн, по скайпу. Але мене це влаштовує і для мене так дуже зручно, бо я вже не проживаю у Львові. Христина чуйний та уважний викладач, має індивідуальний підхід до кожного учня. Репетитор вчить мене розмовному рівню. І я маю гарні успіхи, на мій погляд. Викладач вільно володіє англійською. За час занять в мене не виникало жодних нарікань.

Бойко Віталій (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Англійська мова, Шкільна програма 5-9 класи

18.02.2017

Я дуже багато змінила викладачів іноземної, бо мені не дуже подобається англійська мова, але мені потрібно її вчити. Компанія Букі швидко знайшла мені репетитора. Христина Ростиславівна дуже класний вчитель. Вона вміє пробудити в мене жагу до занять та знань. Дає гарні настанови. Стала мені вже як подруга. Христині безперечно 5 баллів за її відмінну роботу.

Діана (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

18.02.2017

Шукала хорошого репетитора для покращення рівня знань з англійської мови. Після декількох "поразок" просто зневірилася, оскільки більшість із знайдених репетиторів виявилися "самопроголошеними" після одного літа в Америці по програмі Work and travel. На сайті першою в списку побачила Христину і прочитавши позитивні відгуки про неї - зацікавилася. Зараз, після декількох відпрацьованих уроків, я переконалася, що відгуки були справжні. Це мене дуже втішило, адже справді було важко знайти людину, яка любить свою діяльність і мотивує на навчання креативним підходом до уроку.

Олеся (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Блоги користувачаВсі блоги користувача

-Навчання без домашнього завдання, хіба це можливо? -Так! І у цій статті я розкажу Вам 7 принципів роботи з busy students.

Якщо ви вагаєтесь у тому, чи хочете вивчати англійську самостійно, з репетитором або ж на курсах, то ця стаття допоможе вам визначитись із вибором.

Коментарі

Схожі анкети

Ірина
Ірина

Досвід: більше 3 років

Ставка: 200 грн/год

Предмети: Англійська мова, Німецька мова