Репетитор англійської мови – Христина О.

Рейтинг:


Ставка:

600 грн/год

Досвід:

більше 5 років

Місто:


Освіта:

Львівський національний університет імені Івана Франка (2017)

Ступінь:

Бакалавр

Рівні:

TOEFL, IELTS, Університетські курси, Розмовна мова, До співбесіди в посольстві, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Рівень B1-B2 (Intermediate), Репетитор для початківців, Ділова та бізнес мова, Підготовка до вступу за кордон, Граматика, Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)

Місця занять:

В учня:

По скайпу:


Про себе:

Ментор, тютор і засновниця онлайн школи англійської.
Я не зупинилась на здобутті кваліфікаційного рівня в Україні і на даний момент я проходжу курс для викладачів TESOL. TESOL це міжнародний стандарт сертифікації для вчителів англійської мови, сертифікат якого є ліцензією на право викладання англійської мови у 82 країнах світу.

Я обожнюю подорожувати і з серпня 2017 я жила і працювала приватним викладачем у Гданську (Польща). Мені подобається працювати з студентами різних національностей, але я змушена була повернутись оскільки працюю над відкриттям власної онлайн школи англійської. Я тісно співпрацюю з викладачами британських університетів та шкіл, тому завжди в курсі всіх новинок стосовно підходів, методик та технік. Викладання для мене не просто робота, я не увляю свого життя без цього, а відгуки задоволених клієнтів постійно мотивують та надихають.

Маю досвід викладання корпоративної англійської.
Працювала з менеджерами репетиторської компанії Букі (від яких отримала позитивний feedback), з IT компанією "Perpetio" та з Укрсиббанк (центр підтримки західної України).
Більшість моїх учнів - працівники IT сфери.
Після першого заняття Ви зможете ознайомитись з лексичними і граматичними темами, в яких будете обізнаними після проходження курсу, а також про вартість, тривалість та інтенсивність занять. Учні часто запитують що потрібно мати на пробне заняття, відповідаю - лише хороший настрій:) Після декількох занять (не менше трьох) я складаю детальне планування, до якого надаю доступ учневі, там Ви можете бачити детальний план кожного заняття, домашнє завдання та за посиланнями одразу переходити на потрібні додаткові матеріали. Для зручності, ведеться аудіозапис кожного заняття, тому за потреби Ви можете прослухати попередні заняття. Всім моїм учням дуже подобається ця опція, оскільки вони можуть аналізувати свої відповіді і головне - чітко бачать свій прогрес.

У роботі використовую власну програму (з базовим підручником), яку розробляю для кожного учня або групи індивідуально, враховуючи рівень знань, швидкість освоєння матеріалу і термін, за який потрібно дійти до потрібного рівня.

Доступні курси за такими спеціальностями : Legal English, Business English, IT English, TOEFL Preparation, English for HR managers, English for Accountants та інші.

Виїжджаю лише на корпоративне навчання.

Звертайтесь, щоб обговорити деталі і мати можливість побачити решту відгуків.

Відгуки клієнтів (18)Всі відгуки користувача

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

Христина Ростиславівна чудовий репетитор можу поставити тільки найкращі оцінки. На даний час вже розпочинаємо заняття до рівня А2.

Олена (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 04.06.2018


Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

Нажаль методика роботи Христини Ростиславівна нам не підійшла тому не займаємося.

Oксана (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 04.06.2018


Англійська мова, Репетитор для початківців

Вибір впав саме на Христину через щирі та визиваючі довіру відгуки. Свій вибір вважаю дуже вдалим, не порівняти зі шкільними репетиторами, які вчать по стандарту. Після першого уроку зрозуміла, що заняття по скайпу і не такі вже й страшні та досить зрозумілі, не дивлячись на мої побоювання. На момент написання відгуку дуже вдячна Христині за її роботу, вона звертає увагу на твої недоліки, недоробітки і старається справді виконати поставлену ціль від занять. Мене лякає не розмова на англійській, а моя правильна вимова та розумність в складених реченнях. Подобається на заняттях все, є великий підбір повчальних ігор. Христина старається огорнути всі аспекти навчання і дивиться по якій методиці учень краще запам‘ятовує матеріал. Ціна не лякає, я краще витрачу більші гроші і буду впевнена в результаті, чим просто викину гроші на вітер і тільки підтягну словниковий запас. Після завершення курсу скоріше за все буду продовжувати заняття для практики та більш глобальнішого вивчення англійської мови. Позитивний результат вже видно, навіть через місяць занять. І це помічає не тільки репетитор, але й люди навкруги. Однозначно я б порадила Христину, як добре кваліфікованого та розумного репетитора.

Каріна (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 25.03.2018


Коротка інформація про репетитора

Христина О. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Львів і проводить заняття з таких предметів:
 1. Англійська мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • TOEFL, IELTS
 • Університетські курси
 • Розмовна мова
 • До співбесіди в посольстві
 • Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
 • Рівень B1-B2 (Intermediate)
 • Репетитор для початківців
 • Ділова та бізнес мова
 • Підготовка до вступу за кордон
 • Граматика
 • Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)
Заняття проводяться в учня, по скайпу, вартість уроку – 600 грн/год.

Блоги користувачаВсі блоги користувача

Hello, my name is Khrystyna and I will reveal to you a special world of English with infinite possibilities to improve yourself.


Чому краще організовувати онлайн-курси?


Люди не вчаться у тих, кого вони не люблять


Схожі анкети