Досвід:

більше 5 років

Місто:

Місця занять

По скайпу:

Рівні викладання

Підготовка до ЗНОПідготовка до ДПА (9 клас)10 - 11 класиУніверситетські курсиTOEFL, IELTSРозмовна моваДілова та бізнес моваРепетитор для початківцівГраматикаРівень А1-А2 (Beginner, Elementary)Рівень B1-B2 (Intermediate)Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)Підготовка до вступу за кордонДо співбесіди в посольстві

Про себе:

Сертифікований TESOL тютор і засновниця онлайн школи англійської мови. Я не зупинилась на здобутті кваліфікаційного рівня в Україні тому продовжила навчання за канадською програмою TESOL . TESOL це міжнародний стандарт сертифікації для викладачів англійської мови, сертифікат якого є ліцензією на право викладання англійської мови у 82 країнах світу.На моїх заняття Ви зможете:- організовувати свій навчальний процес - подолаєте психологічні проблеми, які пов'язані з вивченням мови - систематично будете отримувати порцію мотивації і навики - як підтримувати бажання вчитись.

"Використовуй англійську, скільки можна її вчити?" І саме це ми робимо на заняттях. Всі теми,які ми вчимо - ви одразу використовуєте в розмові. Знати і не використовувати = не знати.

Business English, Computer English, TOEFL Preparation - викладання саме цих курсів є найцікавішими для мене, тому я вивчала специфіку викладання кожного з них в 2018 році і стала сертифікованим викладачем за цими спеціальностями.

Я обожнюю подорожувати і зараз я живу і працюю приватним викладачем у Гданську (Польща). Я тісно співпрацюю з викладачами британських університетів та шкіл; якщо у вас рівень вище upper intermediate рекомендую займатись саме з носіями мови - сертифікованими викладачами. Я розробляю та адаптую програми навчання для носіїв (сертифіковиних викладачів англійської) за якими вони успішно викладають англійську для українців, тому я завжди в курсі всіх новинок стосовно підходів, методик та технік.


Я не уявляю свого життя без навчання, тому я постійно вдосконалююсь і до кінця цього року в мене заплановані курси з психології, менторству та коуч майстерності, які дозволять ще краще розуміти потреби учнів. Маю досвід викладання корпоративної англійської. Працювала з менеджерами репетиторської компанії Букі, з Укрсиббанк, а іншими компаніями.

Після першого заняття Ви зможете ознайомитись з лексичними і граматичними темами, в яких будете обізнаними після проходження курсу, а також про вартість, тривалість та інтенсивність занять. Після декількох занять (не менше трьох) я складаю детальне планування, до якого надаю доступ учневі, там Ви можете бачити детальний план кожного заняття, домашнє завдання та за посиланнями одразу переходити на потрібні додаткові матеріали.
Для зручності, ведеться аудіозапис кожного заняття, тому за потреби Ви можете прослухати попередні заняття. У роботі використовую власну програму (з базовим підручником або без нього), яку розробляю для кожного учня або групи індивідуально, враховуючи рівень знань, швидкість освоєння матеріалу і термін, за який потрібно дійти до потрібного рівня.

Викладання для мене не просто робота, я цим живу і обожнюю свою діяльність тому я ретельно підбираю людей, які мене оточують і яких я навчатиму. Якщо Ви :- точно знаєте чого хочете- готові зануритись в іншу культуру і середовище- відповідальні і наполегливі. Звертайтесь і Ви отримаєте найкращі умови, підходи та техніки які підбиратимуться для Вас особисто.

Відгуки клієнтів

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

Загалом заняття неординарні і цікаві. Самому дивно, але на кожне наступне заняття чекаю з нетерпінням. Христина - це людина, яка не лише знає свій предмет, але і вміє навчити інших. Авторська методика, чіткий розподіл часу під граматику і розмовну частини - дає можливість більш повно засвоювати і практикувати вивчене, що і призводить до реальних результатів. Якщо говорити про ціну - то вона адекватна, якщо брати до уваги результативність занять. Ця викладачка стане знахідкою для багатьох, з нею можна справді вивчити і застосовувати, а не як з більшістю - все життя вчити і так ні до чого і не прийти.

Англійська мова, TOEFL, IELTS

Вирішивши скласти IELTS цього року, я зрозуміла, що мені необхідно підтягнути свої знання, а точніше навички говоріння та письма. Через навчання я не маю часу їздити на якісь заняття та курси, тому віддаю перевагу урокам online. Через компанію Buki я швидко знайшла бажаного репетитора, Христину обрала через її професійні досягнення та позитивні відгуки учнів. Вважаю, що ціна виправдовує якість послуг і краще займатись одразу з професіоналом своєї справи, ніж витрачатись на поверхневі знання. Заняття проходять легко й цікаво, особливо мені подобається уважність Христини до моїх помилок та їх виправлення, я почала помічати помилки у своїй вимові, на які раніш зовсім не звертала уваги. Також мені подобається системність домашніх завдань, а відкриттям для мене стали вправи з риторики. Христина має власну систему й підхід до викладання, який дає результати вже в зовсім короткі терміни. Раджу такого викладача, якщо ви справді хочете ефективно вивчити англійську або відточити свої знання, розібравшись в різних мовних нюансах.

Англійська мова, Ділова та бізнес мова

Шукала в Інтернеті викладача з англійської по скайпу, потрапила на сайт Buki. Зручно, що на їх сайті можна підібрати викладача по місту, кваліфікації, вивчити кваліфікацію викладача. Коли знайшла Христину - мені сподобався її підхід до навчання. У маленькій бесіді вона уточнила мої завдання з вивчення англійської мови, протестувала рівень знань, як я схильна сприймати інформацію. На основі цих даних вона вибудовує моє навчання. Я не люблю займатися за стандартними підручниками і мені такий індивідуальний підхід дуже сподобався. Після першого заняття вирішила, що мені підходить таке навчання, плюс те, що легко запам'ятовується новий матеріал, бо Христина не дає мені сачканути від вивчення. І ще вона пояснює матеріал легко. Мій словниковий запас поповнюється, і помітила, що в звичайному житті я стала вставляти англійські слова в розмову. Мовний бар'єр тільки вчуся долати, але мені вже не так хвилююче, коли потрібно щось пояснити, я шукаю заміну слів, які не знаю англійською. Мені ще дуже подобається, що Христина дає можливість висловлювати свої думки англійською і тільки в кінці розмови показує, де були помилки. За рахунок цього я не відчуваю себе як в школі на уроках, що помилилася або погано говорю або пишу. Я б хотіла ще почати читати книги англійською, щоб можна було переказувати якісь глави або думки з приводу прочитаного. Так як я планую навчитися англійської, щоб спілкуватися в професійному середовищі, то після базового курсу, мені потрібен буде наступний рівень)). І сподіваюся, що Христина мене навчить високому рівню англійської. Ціна за навчання не маленька, але я вирішила, що краще займатися у того викладача, який дійсно навчить, ніж займатися за підручниками за недорогу ціну, але мети не досягти.

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Блоги користувача

Hello, my name is Khrystyna and I will reveal to you a special world of English with infinite possibilities to improve yourself.

Чому краще організовувати онлайн-курси?

Люди не вчаться у тих, кого вони не люблять

Відеопрезентація викладача

Коротка інформація про репетитора

Христина О. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Львів і проводить заняття з таких предметів:

 1. Англійська мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • Підготовка до ЗНО
 • Підготовка до ДПА (9 клас)
 • 10 - 11 класи
 • Університетські курси
 • TOEFL, IELTS
 • Розмовна мова
 • Ділова та бізнес мова
 • Репетитор для початківців
 • Граматика
 • Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
 • Рівень B1-B2 (Intermediate)
 • Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)
 • Підготовка до вступу за кордон
 • До співбесіди в посольстві
Заняття проводяться по скайпу, вартість уроку – 600 грн/год.