Орнат Христина Ростиславівна

Місто:

Львів

Предмети:

Англійська мова

Ставка:

150 грн/год

Досвід:

більше 5 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Підготовка до олімпіад, Університетські курси, Шкільна програма 10-11 класи, Розмовна мова, До співбесіди в посольстві, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Рівень B1-B2 (Intermediate), Репетитор для початківців, Ділова та бізнес мова, Граматика, Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)

Місця проведення занять:

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Львівський національний університет імені Івана Франка (2017)

Ступінь:

Бакалавр

Дипломи, відзнаки та інше:

Сертифікат про успішне проходженя курсів англійської мови у "Green Forest"
Тема досліддження: Фразеологізми в англійській мові.

Привіт, я - студентка Львівського національного університету імені Івана Франка (спеціальність - викладач англійської мови та літератури). Репетиторством та перекладами замаюсь більше п'яти років.У роботі використовую власну програму, яку розробляю для кожного учня - індивідуально, враховуюючи рівень знань, швидкість освоєння матеріалу і термін за який потрібно дійти до потрібного рівня. Навчаю за комунікативною методикою, орієнтованою на спілкування і подолання мовного бар'єру. Весь новий матеріал закріплюється через практичне використання під час виконання цікавих завдань на розвиток мовлення і сприйняття на слух.
У роботі використвую видання: Oxford, Longman, Express Publishing...
Завдяки своїй спеціальності я обізнана не лише у граматичних правилах і тонкощах перекладу, але у багатьох інших сферах. На заняттях розкажу Вам не лише правила але й про культуру, історію англійської мови, про географію та про видатних людей, винаходи та історичні пам'ятки у США та Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії. Я багато подорожувала, тому на уроках Ви дізнаєтесь багато цікавого.
Для викладання я використовую всі можливі електронні ресурси ( відео, ігри, електронні книги,аудіокниги) тому заняття просто не можуть бути не цікавими.
Для мене немає значення який рівень чи вік в учня,який починає зі мною навчатись, я займаюсь як з початківцями так і з студентами,які уже мають достойний багаж знань. Мене неабияк надихають досягнення моїх учнів.
Якщо хочете розмовляти англійською уже через 5 занять і Вас зацікавила моя анкета, якщо Ви маєте на меті впевнено рухатись, щоб досягти результату - звертайтесь до мене, з радістю допоможу)

З повагою,
Орнат Х.Р.

Best regards,
Khristina Ornat

Tutor of English, student of Ivan Franko National University of Lviv, Ukraine

Відгуки клієнтів (5)Всі відгуки користувача

Англійська мова, Шкільна програма 5-9 класи. Оцінка: 5

Заняття з Христиною зараз проводяться в режимі онлайн, по скайпу. Але мене це влаштовує і для мене так дуже зручно, бо я вже не проживаю у Львові. Христина чуйний та уважний викладач, має індивідуальний підхід до кожного учня. Репетитор вчить мене розмовному рівню. І я маю гарні успіхи, на мій погляд. Викладач вільно володіє англійською. За час занять в мене не виникало жодних нарікань.

Бойко Віталій (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Англійська мова, Шкільна програма 5-9 класи. Оцінка: 5

Я дуже багато змінила викладачів іноземної, бо мені не дуже подобається англійська мова, але мені потрібно її вчити. Компанія Букі швидко знайшла мені репетитора. Христина Ростиславівна дуже класний вчитель. Вона вміє пробудити в мене жагу до занять та знань. Дає гарні настанови. Стала мені вже як подруга. Христині безперечно 5 баллів за її відмінну роботу.

Діана (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Англійська мова, Шкільна програма 5-9 класи. Оцінка: 5+

Цейтнот не дав шансів на широкий підбір репетиторів. Вибір припав на Христину Орнат. І тепер я розумію, що це був нам подарунок від Бога. Здивував її чіткий і плановий підхід до своєї справи, скрупульозність і обгрунтованість в складних моментах англійської граматики. Роботою Христини залишилися дуже задоволені, молодчинка! Учень Ілля здав тест на 90 із 100. Можна тільки порадіти за тих, хто буде з нею працювати в майбутньому. Щиро бажаємо їй успіхів і процвітання!

Ірина (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Коментарі