Репетитор англійської мови – Христина О.

Христина О.

id: 10757

Місто:

Львів

Предмети:

Ставка:

200 грн/год

Досвід:

більше 5 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Підготовка до олімпіад, Університетські курси, Підготовка до школи, Молодші класи 1-4, Шкільна програма 10-11 класи, Репетитор для дітей, Розмовна мова, До співбесіди в посольстві, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Рівень B1-B2 (Intermediate), Репетитор для початківців, Ділова та бізнес мова, Підготовка до вступу за кордон, Граматика, Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)

Місця проведення занять:

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Львівський національний університет імені Івана Франка (2017)

Ступінь:

Бакалавр

Дипломи, відзнаки та інше:

Сертифікат про успішне проходження тренінгу "Як викладати по Скайпу"
Диплом бакалавра філології


У роботі використовую власну програму (з базовим підручником), яку розробляю для кожного учня або групи індивідуально, враховуючи рівень знань, швидкість освоєння матеріалу і термін, за який потрібно дійти до потрібного рівня. Моєю метою є досягти комунікативних цілей.Маю досвід викладання корпоративної англійської. Працювала з менеджерами репетиторської компанії Букі (від яких отримала позитивний feedback).На даний момент викладаю корпоративну англійську для працівників Укрсиббанку (центр підтримки західної України) та IT компанії "Perpetio". Доступні курси за такими спеціальностями : Legal English, Business English, IT English, TOEFL Preparation, English for HR managers, English for Accountants та багато інших. Вартість індивідуальних занять курсів за спеціальностями - 300 грн/год. Програма більшості курсів розрахована на 11 місяців. До того як приступити до навчання, я надсилаю Вам інформаційний буклет, де Ви зможете ознайомитись з лексичними і граматичними темами, в яких будете обізнаними після проходження курсу, а також про вартість, тривалість та інтенсивність занять. Живу в Польщі, тому займаюсь лише по скайпу. Заняття можуть бути і парними і груповими, і індивідуальними. Звертайтесь, щоб обговорити деталі і мати можливість побачити решту відгуків.

Відгуки клієнтів (10)Всі відгуки користувача

Англійська мова, Шкільна програма 5-9 класи

Онлайн уроки з Христиною мій син почав з березня 2017 року. Спочатку хвилювалися, бо чи можливо отримати якісні знання по skype. Але після першого заняття з Христиною відчули високий рівень викладача. Індивідуальний підбір навчального матеріалу легко сприймався дитиною. Він із задоволенням чекає наступного уроку. Покращилися оцінки з англійської мови в школі. Враження тільки позитивні. Дуже їй вдячні за терпіння. Та сподіваємося на подальшу співпрацю в новому навчальному році.

Ірина (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 02.08.2017


Англійська мова, Шкільна програма 5-9 класи

Христиною Ростиславівною ми дуже задоволені! Педагог одразу зуміла знайти підхід до учня, вміє пояснювати складні речі просто, а головне зацікавити дитину предметом викладання. Показовим для мене є те, що моя дитина чекає цих занять і її не треба примушувати. Залюбки рекомендуємо репетитора і обов`язково будемо звертатись ще до компанії "Букі"!

Тетяна (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 28.04.2017


Англійська мова, Шкільна програма 5-9 класи

Заняття з Христиною зараз проводяться в режимі онлайн, по скайпу. Але мене це влаштовує і для мене так дуже зручно, бо я вже не проживаю у Львові. Христина чуйний та уважний викладач, має індивідуальний підхід до кожного учня. Репетитор вчить мене розмовному рівню. І я маю гарні успіхи, на мій погляд. Викладач вільно володіє англійською. За час занять в мене не виникало жодних нарікань.

Бойко Віталій (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 18.02.2017


Блоги користувачаВсі блоги користувача

-Навчання без домашнього завдання, хіба це можливо? -Так! І у цій статті я розкажу Вам 7 принципів роботи з busy students.


Якщо ви вагаєтесь у тому, чи хочете вивчати англійську самостійно, з репетитором або ж на курсах, то ця стаття допоможе вам визначитись із вибором.


Схожі анкети