Репетитор англійської мови – Христина О.

Христина О.

id: 10757

Місто:

Львів

Предмети:

Ставка:

250 грн/год

Досвід:

більше 5 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Підготовка до олімпіад, Університетські курси, Підготовка до школи, Молодші класи 1-4, Шкільна програма 10-11 класи, Репетитор для дітей, Розмовна мова, До співбесіди в посольстві, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Рівень B1-B2 (Intermediate), Репетитор для початківців, Ділова та бізнес мова, Підготовка до вступу за кордон, Граматика, Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)

Місця проведення занять:

У репетитора: Львівська обл., Львів, Скнилівок, Щирецька 36 ( Ринок Південний)

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Львівський національний університет імені Івана Франка (2017)

Ступінь:

Бакалавр

Дипломи, відзнаки та інше:

Сертифікат про успішне проходження тренінгу "Як викладати по Скайпу"
Диплом бакалавра філології


У роботі використовую власну програму (з базовим підручником), яку розробляю для кожного учня або групи індивідуально, враховуючи рівень знань, швидкість освоєння матеріалу і термін, за який потрібно дійти до потрібного рівня.

Маю досвід викладання корпоративної англійської.
Працювала з менеджерами репетиторської компанії Букі (від яких отримала позитивний feedback), з IT компанією "Perpetio" та з Укрсиббанк (центр підтримки західної України).

Доступні курси за такими спеціальностями : Legal English, Business English, IT English, TOEFL Preparation, English for HR managers, English for Accountants та багато інших. Вартість індивідуальних занять курсів за спеціальностями - 350 грн/год.

Після пробного безкоштовного заняття я надсилаю Вам інформаційний буклет, де Ви зможете ознайомитись з лексичними і граматичними темами, в яких будете обізнаними після проходження курсу, а також про вартість, тривалість та інтенсивність занять.

Звертайтесь, щоб обговорити деталі і мати можливість побачити решту відгуків.

Відгуки клієнтів (11)Всі відгуки користувача

Англійська мова, Розмовна мова

Перше заняття з Христиною пройшло цікаво і динамічно. Сподобалося, що вона побудувала його так, щоб кожна хвилина пройшла ефективно і максимально в спілкуванні. За період роботи з Христиною (1,5 міс.) я практично подолала мовний бар'єр, розмовляти стало значно простіше, відчуваю себе в спілкуванні англійською мовою досить вільно. Ці заняття відкрили мій потенціал, змінили моє ставлення до англійської мови. Дуже раджу цього викладача. Христина не тільки навчить вас мові, але і зробить так, що ви її полюбите!

Ксенія (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 27.10.2017


Англійська мова, Шкільна програма 5-9 класи

Онлайн уроки з Христиною мій син почав з березня 2017 року. Спочатку хвилювалися, бо чи можливо отримати якісні знання по skype. Але після першого заняття з Христиною відчули високий рівень викладача. Індивідуальний підбір навчального матеріалу легко сприймався дитиною. Він із задоволенням чекає наступного уроку. Покращилися оцінки з англійської мови в школі. Враження тільки позитивні. Дуже їй вдячні за терпіння. Та сподіваємося на подальшу співпрацю в новому навчальному році.

Ірина (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 02.08.2017


Англійська мова, Шкільна програма 5-9 класи

Христиною Ростиславівною ми дуже задоволені! Педагог одразу зуміла знайти підхід до учня, вміє пояснювати складні речі просто, а головне зацікавити дитину предметом викладання. Показовим для мене є те, що моя дитина чекає цих занять і її не треба примушувати. Залюбки рекомендуємо репетитора і обов`язково будемо звертатись ще до компанії "Букі"!

Тетяна (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 28.04.2017


Коротка інформація про репетитора

Христина О. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Львів і проводить заняття з таких предметів:
 1. Англійська мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • Шкільна програма 5-9 класи
 • Підготовка до ЗНО
 • Підготовка до ДПА
 • Підготовка до олімпіад
 • Університетські курси
 • Підготовка до школи
 • Молодші класи 1-4
 • Шкільна програма 10-11 класи
 • Репетитор для дітей
 • Розмовна мова
 • До співбесіди в посольстві
 • Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
 • Рівень B1-B2 (Intermediate)
 • Репетитор для початківців
 • Ділова та бізнес мова
 • Підготовка до вступу за кордон
 • Граматика
 • Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)
Заняття проводяться у репетитора, по скайпу, вартість уроку – 250 грн/год.

Блоги користувачаВсі блоги користувача

-Навчання без домашнього завдання, хіба це можливо? -Так! І у цій статті я розкажу Вам 7 принципів роботи з busy students.


Якщо ви вагаєтесь у тому, чи хочете вивчати англійську самостійно, з репетитором або ж на курсах, то ця стаття допоможе вам визначитись із вибором.


--> ?> Вхід