Ольга С.

id: 1079

Місто:

Київ

Предмети:

Українська мова та література, Англійська мова, Гра на фортепіано, Музика

Ставка:

100 грн/год

Досвід:

більше 5 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Підготовка до олімпіад, Спеціалізовані курси, Підготовка до школи, Молодші класи 1-4, Шкільна програма 10-11 класи, Репетитор для дітей, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Рівень B1-B2 (Intermediate), Репетитор для початківців, Базовий рівень

Місця проведення занять:

У репетитора: Київська обл., Київ, ВДНГ, проспект Глушкова,2

Заняття по скайпу: ні

Навчальний заклад:

Київський національний університет імені Тараса Шевченка (2017)

Ступінь:

Бакалавр

Дипломи, відзнаки та інше:

Додаток до диплома з відзвнакою
Додаток до диплома з відзнакою

Закінчила Черкаське музичне училище ім. С.С.Гулака-Артемовського по класу фортепіано. Музикою займаюсь професійно, за що і отримала диплом з відзнакою. У якості репетитора спробувала себе ще за студентських часів (з 2010 р.). Дуже захопилася цією справою, адже мені сподобалось відчувати себе у ролі викладача, головним завданням якого є не тільки викласти певний матеріал, а й навчити учня розуміти його.
Маю досвід викладання у музичній школі та студії.
Під час навчання в школі та училищі брала активну участь у різноманітних олімпіадах, де неодноразово займала призові місця. У 2014 році успішно здала зовнішнє незалежне оцінювання з результатами: українська мова - 199 б., англійська мова - 192 б., географія - 197 б., історія України - 191 б.
Нині навчаюся у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, де опановую спеціальність "Міжнародний туризм."
Активно вивчаю іноземні мови, адже це є одним з головних аспектів даного напрямку. У 2014 р. отримала університетський мовний сертифікат (рівень В1). Намагаюсь не зупинятись на досягнутому і постійно удосконалюю свої знання.
Паралельно з музикою займаюсь репетиторством і загальноосвітніх предметів. Маю певні результати і у цій сфері: учні успішно опановують матеріал та показують високий рівень знань.
Займаюсь як з дітками молодшого віку, так і з дорослими. При розробці програми занять обов'язково враховуються індивідуальні побажання.

Відгуки клієнтів (2)Всі відгуки користувача

Українська мова та література, Англійська мова, Підготовка до ЗНО

Супер-репетитор! Все влаштовує: і підхід, і подача матеріалу. Рівень знань значно покращився, тільки позитивні відгуки, жодних претензій бути не може. Готувала мого сина Олександра до ЗНО, результатом цілком задоволені.

Олександр (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

Ольга Володимирівна приємна у спілкуванні людина. Уроки проходять в хорошій атмосфері. Репетитору вдається підібрати цікавий та потрібний матеріал до уроків. Не зважаючи на мій хороший рівень англійської, мені з нею цікаво. Зауважень до роботи компанії не маю.

Дарина (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Адреса

Коментарі

Схожі анкети

Надiя
Надiя

Досвід: більше 3 років

Ставка: 120 грн/год

Предмети: Англійська мова

Максим
Максим

Досвід: більше 1 року

Ставка: 90 грн/год

Предмети: Математика, Англійська мова, Молодші класи