Ольга С.

id: 1079

Місто:

Київ

Предмети:

Українська мова та література, Англійська мова, Гра на фортепіано, Музика

Ставка:

100 грн/год

Досвід:

більше 5 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Підготовка до олімпіад, Спеціалізовані курси, Підготовка до школи, Молодші класи 1-4, Шкільна програма 10-11 класи, Репетитор для дітей, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Рівень B1-B2 (Intermediate), Репетитор для початківців, Базовий рівень

Місця проведення занять:

На виїзді:

Київська обл., Київ:

Голосіївський (Теремки 1, Теремки 2, Ліко-Град, ВДНГ, Феофанія, Ширма, Деміївка, Добрий шлях, Паньківщина, Либідська, Голосієво, Олімпійський, Іподром, Сонячна брама)

Печерський (Печерськ, Звіринець, Клов, Липки, Чорна гора, Царське село, Видубичі, Новопечерські липки)

Дарницький (Осокорки, Бортничі, Славутич)

Дніпровський (Березняки, Русанівка, Воскресенка, Соцмісто)

Оболонський (Оболонь, Героїв Дніпра, Мінський масив)

Шевченківський (Старий Київ, Лук'янівка, Татарка, Шулявка, КПІ, Нивки)

Солом'янський (Солом'янка, Відрадний, Чоколівка, Залізничний масив, Жуляни, Караваєві дачі, Совки, Олександрівська Слобідка, Батиєва гора)

Святошинський (Борщагівка, Південна Борщагівка, Михайлівська Борщагівка, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка)

Подільський (Поділ, Вітряні гори)

У репетитора: Київська обл., Київ, ВДНГ, проспект Глушкова,2

Заняття по скайпу: ні

Навчальний заклад:

Київський національний університет імені Тараса Шевченка (2017)

Ступінь:

Бакалавр

Дипломи, відзнаки та інше:

Додаток до диплома з відзвнакою
Додаток до диплома з відзнакою

Закінчила Черкаське музичне училище ім. С.С.Гулака-Артемовського по класу фортепіано. Музикою займаюсь професійно, за що і отримала диплом з відзнакою. У якості репетитора спробувала себе ще за студентських часів (з 2010 р.). Дуже захопилася цією справою, адже мені сподобалось відчувати себе у ролі викладача, головним завданням якого є не тільки викласти певний матеріал, а й навчити учня розуміти його.
Маю досвід викладання у музичній школі та студії.
Під час навчання в школі та училищі брала активну участь у різноманітних олімпіадах, де неодноразово займала призові місця. У 2014 році успішно здала зовнішнє незалежне оцінювання з результатами: українська мова - 199 б., англійська мова - 192 б., географія - 197 б., історія України - 191 б.
Нині навчаюся у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, де опановую спеціальність "Міжнародний туризм."
Активно вивчаю іноземні мови, адже це є одним з головних аспектів даного напрямку. У 2014 р. отримала університетський мовний сертифікат (рівень В1). Намагаюсь не зупинятись на досягнутому і постійно удосконалюю свої знання.
Паралельно з музикою займаюсь репетиторством і загальноосвітніх предметів. Маю певні результати і у цій сфері: учні успішно опановують матеріал та показують високий рівень знань.
Займаюсь як з дітками молодшого віку, так і з дорослими. При розробці програми занять обов'язково враховуються індивідуальні побажання.

Відгуки клієнтів (2)Всі відгуки користувача

Українська мова та література, Англійська мова, Підготовка до ЗНО. Оцінка: 5+

Супер-репетитор! Все влаштовує: і підхід, і подача матеріалу. Рівень знань значно покращився, тільки позитивні відгуки, жодних претензій бути не може. Готувала мого сина Олександра до ЗНО, результатом цілком задоволені.

Олександр (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Англійська мова, Підготовка до ЗНО. Оцінка: 5

Ольга Володимирівна приємна у спілкуванні людина. Уроки проходять в хорошій атмосфері. Репетитору вдається підібрати цікавий та потрібний матеріал до уроків. Не зважаючи на мій хороший рівень англійської, мені з нею цікаво. Зауважень до роботи компанії не маю.

Дарина (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Адреса

Коментарі

Схожі анкети

Валентина
Валентина

Досвід: більше 10 років

Ставка: 120 грн/год

Предмети: Музика

Людмила
Людмила

Досвід: більше 1 року

Ставка: 100 грн/год

Предмети: Математика, Українська мова та література, Російська мова