Репетитор української мови, англійської мови, німецької мови, гра на фортепіано, музики, російської мови, уроків вокалу – Оксана Г.

Оксана Г.

id: 10792

Місто:

Київ

Предмети:

Українська мова та література, Англійська мова, Німецька мова, Гра на фортепіано, Музика, Російська мова, Уроки вокалу

Ставка:

170 грн/год

Досвід:

більше 3 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ДПА, Підготовка до школи, Молодші класи 1-4, Підготовка до олімпіад, Шкільна програма 10-11 класи, Репетитор для дітей, Розмовна мова, Репетитор для початківців, Граматика, Базовий рівень, Носій мови

Місця проведення занять:

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Львівська національна музична академія (2015)

Ступінь:

Магістр

Дипломи, відзнаки та інше:

Диплом бакалавра англійської філології
Диплом магістра мистецтва

Володію методикою викладання вокалу, диригування. Крім музичної, маю педагогічну освіту (Мукачівський гуманітарно-педагогічний коледж), а також ступінь бакалавра англійської філології (ЗФ КСУ), маю досвід роботи з дітьми (від 3-х років), мій педагогічний стаж понад 5 років.

Відгуки клієнтів (4)Всі відгуки користувача

Уроки вокалу. Оцінка: 5

Відвідала декілька занять. Оксана Геннадіївна допомагала мені підготуватися до вокального конкурсу. Хоч займалися недовго, але заняття мені сподобалися, помітно, що репетитор професіонал, я залишилася задоволена. Вона мені дуже допомогла.

Катя (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Англійська мова, Гра на фортепіано. Оцінка: 5+

Оксана Геннадіївна дала нам путівку в життя! Моя онука займалась з педагогом англійською мовою та музикою. Завдяки вчителю ми вступили до музичної школи в Черкасах, маємо перші відзнаки. Роза з задоволенням чекала занять, вчитель зуміла знайти підхід до дівчинки 6 років. Уроки проходили цікаво, в ігровій формі. Наразі ми не співпрацюємо з викладачем, але від щирого серця бажаємо їй успіхів у всіх починаннях та всього тільки найкращого! "Букі" - гарна компанія, за потреби будемо звертатися лише до Вас.

Роза (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Російська мова, Молодші класи 1-4. Оцінка: 4+

Оксана Геннадіївна займалася російською мовою з моїм сином. Заняття були цікаві, Олександр почав краще розуміти російську мову. Репетитор знайшла підхід до дитини, але заняття ми припинили, так як по темпераменту вони різні.

Люба (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Коментарі

Схожі анкети

Олена
Олена

Досвід: більше 10 років

Ставка: 200 грн/год

Предмети: Англійська мова

Тетяна
Тетяна

Досвід: більше 5 років

Ставка: 170 грн/год

Предмети: Англійська мова, Французька мова, Латинь, Давньогрецька мова