Досвід:

більше 5 років

Місто:

Місця занять

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова (2017)

Ступінь:

магістр

Рівні викладання

Підготовка до ЗНОПідготовка до ДПА (9 клас)10 - 11 класи7 - 9 класи5 - 6 класиМолодші класи 1-4Підготовка до школиПідготовка до олімпіадПрограма Росток

Про себе:

Магістр педагогічних наук, спеціалізація "Оцінювання якості освіти", бакалавр фізико-математичних наук.
Додаткова освіта: Маслівський АТ БНАУ, молодший спеціаліст "Фінанси і кредит". Досвід роботи з учнями різних вікових категорій та рівнів підготовки. Контроль знань кожного учня і розробка індивідуальної програми навчання для кожного. Допомога з домашніми завданнями та контрольними роботами. Підтримка регулярного зв'язку із батьками учнів, для досягнення максимального результату

Математика - деталі про досвід викладання:

Бакалавр НПУ ім. Драгоманова. Викладаю по авторській програмі на основі МНК "Математика. Психологія. Інтелект". Основна ціль - навчити учня мислити, застосовувати теоретичну базу на практиці.

Фізика - деталі про досвід викладання:

Під час уроків, надаю учням "суперздібність": самим виводити фізичні формули, замість заучування та зубріння їх. Даний навик надзвичайно допомагає у розв'язанні задач. Основна ціль занять: пояснити принципи, продемонструвати зв'язок теорії з практикою, навчити застосовувати отримані навички, аналізувати явища

Відгуки клієнтів

Математика, 7 - 9 класи

Задоволені заняттями з математики. Матеріал викладається логічно та зрозуміло дитині. Вікторія знайшла підхід до дитини. Дякую Вашій компанії!

Математика, Підготовка до ДПА (9 клас)

Дуже рада, що знайшла через ваш сайт для своєї дитини гідного і хорошого репетитора. Все доступно і легко пояснює і доносить до свого учня. Спасибі сайту і спасибі Вікторії!

Математика, 7 - 9 класи

Ми цілком задоволені викладачем. Вона україномовна як ми і шукали, дитина задоволена заняттями, завдання робить із задоволенням. У дитини немає страху зробити д/з неправильно, при цьому дочка робить все старанно.

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Блоги користувача

Останнім часом, тенденцією в сучасних школах став послідовний виклад лише теоретичного матеріалу, який підкріпляється прикладами, але на уроках не надається достатньо уваги більш широкому застосуванню теоретичних даних. Основна проблема – дитина знає більшість із потрібних теоретичних означень, властивостей, ознак, але не розуміє, як і де правильно застосувати вивчений матеріал. Причина – невміння дитини аналізувати отриману інформацію, тобто недостатній розвиток критичного мислення.

Кожна людина обов'язково має особисту думку. Чому викладачам не можна висвітлювати своє ставлення до певних явищ під час занять? Завдання вчителя - це, перш за все, розширити кругозір учня, зробити акцент на те, що є важливим, висвітлити об'єктивні судження про явища, спеціально для того, щоб учень, проаналізувавши отриману інформацію, міг сформувати свою власну думку стосовно даного питання.

Коротка інформація про репетитора

Вікторія К. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Київ і проводить заняття з таких предметів:

 1. Математика
 2. Фізика
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • Підготовка до ЗНО
 • Підготовка до ДПА (9 клас)
 • 10 - 11 класи
 • 7 - 9 класи
 • 5 - 6 класи
 • Молодші класи 1-4
 • Підготовка до школи
 • Підготовка до олімпіад
 • Програма Росток
Заняття проводяться у репетитора, по скайпу, вартість уроку – 200 грн/год.