Репетитор математики – Вікторія К.

Рейтинг:


Предмети:

Ставка:

100 грн/год

Досвід:

більше 5 років

Місто:


Предмети:

Освіта:

Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова (2017)

Ступінь:

бакалавр

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ДПА, Підготовка до олімпіад, Підготовка до школи, Молодші класи 1-4, Програма Росток

Місця занять:

У викладача:

По скайпу:


Про себе:

Додаткова освіта: Маслівський АТ БНАУ, молодший спеціаліст "Фінанси і кредит". Досвід роботи з учнями різних вікових категорій та рівнів підготовки. Контроль знань кожного учня і розробка індивідуальної програми навчання для кожного. Допомога з домашніми завданнями та контрольними роботами. Підтримка регулярного зв'язку із батьками учнів, для досягнення максимального результату

Відгуки клієнтів (4)Всі відгуки користувача

Українська мова, Шкільна програма 5-9 класи

Нам сподобалося працювати з Вікторією. Хоча вона і не дипломований філолог, але спільну мову з дитиною швидко знайшла та надає нам необхідну допомогу по виконанню домашніх завдань. Дякую Вашій компанії за швидкий пошук репетитора.

Наталія (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Фізика, Шкільна програма 5-9 класи

Вікторія Геннадіївна хоч і молодий викладач, але вона знає як знайти підхід до дитини. Так само прекрасно знає фізику і може навчить всіх бажаючих. Репетитор допомогла моєму сіну розуміти і вирішувати завдання з фізики 7-го класу. За що їй величезне дякую!

Світлана (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Математика, Шкільна програма 5-9 класи

Вікторія Геннадіївна серйозна та вимоглива вчителька. Уроки проходили на високому рівні в хорошій атмосфері. ЗНО мені вдалось здати на середній рівень, для мене це хороший результат. Дякую за її роботу.

Павло (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Коротка інформація про репетитора

Вікторія К. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Київ і проводить заняття з таких предметів:
  1. Математика
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Шкільна програма 5-9 класи
  • Підготовка до ДПА
  • Підготовка до олімпіад
  • Підготовка до школи
  • Молодші класи 1-4
  • Програма Росток
Заняття проводяться у репетитора, по скайпу, вартість уроку – 100 грн/год.

Блоги користувачаВсі блоги користувача

Останнім часом, тенденцією в сучасних школах став послідовний виклад лише теоретичного матеріалу, який підкріпляється прикладами, але на уроках не надається достатньо уваги більш широкому застосуванню теоретичних даних. Основна проблема – дитина знає більшість із потрібних теоретичних означень, властивостей, ознак, але не розуміє, як і де правильно застосувати вивчений матеріал. Причина – невміння дитини аналізувати отриману інформацію, тобто недостатній розвиток критичного мислення.


Кожна людина обов'язково має особисту думку. Чому викладачам не можна висвітлювати своє ставлення до певних явищ під час занять? Завдання вчителя - це, перш за все, розширити кругозір учня, зробити акцент на те, що є важливим, висвітлити об'єктивні судження про явища, спеціально для того, щоб учень, проаналізувавши отриману інформацію, міг сформувати свою власну думку стосовно даного питання.


Схожі анкети