Репетитор фізики, математики – Михайло З.

Місто:

Ставка:

90 грн/год

Досвід:

більше 1 року

Навчальний заклад:

Київський національний університет імені Тараса Шевченка (2019)

Ступінь:

Баклавр

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Молодші класи 1-4, Шкільна програма 10-11 класи, Програма Росток

Місця проведення занять:


Неодноразовий переможець олімпіад та конкурсів міського, обласного рівнів з різноманітних предметів (математика, біологія, фізика, трудове навчання, екологія, географія), зокрема, 5 сертифікатів з Всеукраїського математичного конкурсу "Кенгуру" найвищого рівня та 4 сертифіката з Всеукраїнського конкурсу фізиків "Левеня" також найвищого рівня.
Є досвід журналістської діяльності (шкільна газета "Гіпакіріс"), роботи в громадських організаціях (трьох річний досвід роботи на посаді голови шкільної молодіжної організації, яка займалась захистом навколишнього середовища та озелененням екологічно занедбаних територій, під назвою "Молоді та зелені", під керівництвом мера селища та директорів ЗОШ№1 та ЗОШ№2 Каланчацької селищної ради) та двох річний досвід роботи на посаді голови учнівського парламенту у Загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №1 Каланчацькоі селищної ради.
Лауреат шкільного конкурсу "Учень року 2014" та "Учень року 2015", також в період з 8 по 11 клас кожного року отримував диплом в номінації "Актор року".
Член Малої академії наук, автор науково-дослідницької роботи "Застосування методу орігамі для пояснення матеріалу шкільної програми з математики для учнів 6 - 11 класів" (науковий керівник та вчитель-методист - Обух В.І. ).
Учасник та переможець акторських конкурсів та фестивалів ("Таврійський барвограй", "Моя земля - Україна").
Студент КНУ ім. Т. Г. Шевченка, фізичний факультет.
Результати ЗНО-2015: Українська мова та література - 158, Математика - 192, Фізика - 166.

Відгуки клієнтів (2)Всі відгуки користувача

Математика, Підготовка до ДПА

Нам потрібно було максимально підготувати дитину до іспитів за короткий час. Михайло Вікторович справився з завданням. Його роботою ми залишились задоволені. Дитина впевнено себе почувала на іспиті.

Тетяна (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Математика

Мені дуже імпонує манера викладання Михайла Вікторовича, хоча я спочатку була проти, щоб вчитель і син (Назарій, 9 клас) спілкувались на рівних. Однак саме це дало результат і дуже йому вдячна. Результати тільки позитивні, тому будем продовжувать займатись.

Наталія (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Коротка інформація про репетитора

Михайло З. має досвід роботи більше 1 року. Проживає в м. Київ і проводить заняття з таких предметів:
  1. Фізика
  2. Математика
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Шкільна програма 5-9 класи
  • Підготовка до ЗНО
  • Підготовка до ДПА
  • Молодші класи 1-4
  • Шкільна програма 10-11 класи
  • Програма Росток
Заняття проводяться в учня, вартість уроку – 90 грн/год.

Схожі анкети